Daha önce Rinso Limon ve Karbonat toz deterjan kullandınız mı, memnun musunuz?

Laviiinia

Rinso limon ve karbonat kullananlar, rinso limon karbonat yorumları yazabilir mi?

Rinso limon ve karbonat yorumlarını merak ediyorum. Mümkünse Rinso limon ve karbonat 10 kg kullananlar Rinso limon karbonat yorum yapabilir mi?
KizlarSoruyor'dan Rinso Limon ve Karbonat Toz Deterjan kazandım, gayet memnunum ben ;)
Daha önce Rinso Limon ve Karbonat toz deterjan kullandınız mı, memnun musunuz?