Sevgilim geçmişiyle ilgili yalan söylemiş fotoğraflarını yakaladım yorumlarınız?

Gizli Üye
1 yıldır birlikte olduğum ve birlikte yaşadığım sevgilim bana geçmişinde çocukluk aşkından başka hiç bir erkek olmadığını hiç bir erkeğin elini bile tutmadığını söylemişti. Ancak kız arkadaşım şehir dışındayken bilgisayarını ve flaşını kontrol ettim veri kurtarma programı ile silinen dosyaları kurtardığımda kız arkadaşımın geçmişinde sevgilisi olduğunu hatta öpüşürken bile resimleri olduğunu gördüm ve bizim 2 gün sonra yıl dönümümüz, ben evlenme teklifi edecektim ama bu resim ve videoları görünce ayrılmak istedim, kız arkadaşım ise ayrılmak istemiyor ve sürekli ağlayıp geçmişinde yaşadıklarını kendisini yanlış tanımam için anlatmadığını uygun bir zamanda anlatacağını söylüyor sizce ayrılma kararım doğru mu?
Güncellemeler
+1 yıl
Arkadaşlar kız arkadaşım sabaha gelecek e bende gelmesine izin verdim sonuçta eşyaları burada ve bu şehir de hic tanıdığı yok bana bir is bulana kadar sende kalabilirmiyim memlekete donmiyecegim dedi bende o kadar yasanmisligin hatrina bu istediğini kabul ettim düşünceleriniz?
Sevgilim geçmişiyle ilgili yalan söylemiş fotoğraflarını yakaladım yorumlarınız?
34 Görüş