Üç harflilerle alakalı bir durum mu?

Arkadaslar ben yillar oncesinden beri belirli araliklarla ruyalarimda basbaya ve besbelli uc harfli goruyorum. Ama bu halisulasyon mu ruya mi tam olarak bilemiyorum. Cunku bu ruyalarimda sadece evimin icinde oluyorum. Ruyamda yatagimdan kalkiyorum, evde dolaniyorum, kotu seyler goruyorum, dua okumaya calisiyorum, onlar okuma diyor, geri yatagima geliyorum ve uyaniyorum. Asla dogru okutturmuyorlar duami zar zor okuyorum nefes alamiyorum konusamiyorum hareket edemiyorum. Bazen yuzlerini goruyorum bazen gormuyorum.2 sene once falan cok cok yogundu uykularimdan terle uyaniyordum her ruyamda vardi. Odami degistirdim baska bir odaya geldim. Son bir senedir sıklıkla gormuyordum. Bir haftadir tekrar basladi. ruyamda uyaniyorum saniyorum nefes alamiyorum gozlerimi tutuyorlar dua okumama izin vrmiyorlar oldugum yerde kaliyorum kitleniyorum bayiliyorum. İcime giriyolar onlarmis gibi davranip evdekileri korkutuyorum ruyalarimda. Sonra uyaniyorum bi anda. Ve 2 gece once daha once hic gormedigim bir sekilde buyu yapildigini, malzemelerini, cizimlerini, yazilarini sekillerini gordum ruyamda. Bu neden olur karabasan mi yoksa baska bir sey mi?

Üç harflilerle alakalı bir durum mu?