2022’de rahat bir nefes alıyoruz! Bu yıl hangi burçların yüzü gülecek?

nazliatalay
2022 geldi çattı, herkese mutlu seneler. 🌸

Bu sene burcunuz için ne diyor bakalım?
Koç: Para kazanacaklar, yatırım yapacaklar, yeni insanlarla tanışacaklar. Bazı Koçlar 2. evliliklerini yapabilir, bazılarının çocukları olabilir. Koçlar parasal, hayaller ve çevresel koşulları iyileştirme bakımından iyi bir zamandalar.

Boğa: Dikkatli kararlar alacaklar fakat spontane işlerden başarı gelecek. Boğa burçlarının bu yıl kişilikleri ve çevresel koşulları çok güzel değişecek. Kendilerine yeni zeminler hazırlayacaklar.

İkizler: İkizler bu yıl değişim istiyorlar. Jüpiter’den alacakları destekle kariyerde yükselecekler. Çok iş fırsatları önlerine serilecek, biraz kafaları karışacak. 2022 senesinde Mayıs ayından itibaren çevresel koşulları, iş imkanları kariyerleri seviye atlayacak.

Yengeç: Yengeç burçları çalışma hayatlarında bulundukları alanlardan sıkılarak yeni bir moda geçtiler. Ya da ilişkilerinde mutluluk yaşayamadılar. Çünkü karşısındaki insanı gereğinden fazla yücelten, bir o kadar da fedakarlık yapan insanlar onlar.

Aslan: Geçtiğimiz 2.5 yıldır Aslan burçları çok güzel işler alırken bir anda işsiz kaldılar. Bekledikleri terfileri yarım kaldı. Biraz evrene, çevreye, kendilerine küsler ama bu sene hiç merak etmesinler, çok para kazanacaklar.

Başak: Başaklar 2022 yılında hayal ettikleri ilişkileri yaşamaya başlayacaklar. Özellikle tutulma Boğa burcunda gerçekleşeceği için daha güzel olacak. Fakat para konularına dikkat etmeleri gerekiyor. Çünkü onların para dengeleri çok bozuk, harcamayı çok seviyorlar.

Terazi: Teraziler bu sene çalışma hayatları ve sağlıklarıyla ilgili olumlu ve güzel dönemlerinden birini yaşıyor. Günlük hayat tempolarında daha zenginleşmiş bir dünya ile daha özel ve yaratıcı insanlarla karşılaşacaklar.

Akrep: Akreplerin bu sene aşk hayatları oldukça renkli geçecek. Kendi vizyonunu, enerji alanını ortaya çıkaracak çok güzel insanlarla senkronize olacaklar. Özel insanlar karşılarına çıkacak, büyük aşklar yaşayacaklar.

Yay: Yılın ilk 6 ayında Yay burçlarının fikirleri değişecek. Ev almak, yatırım yapmak, yaşadıkları çevreyi büyütmek, bir sürü iş yapmak isteyecekler. Yay burçlarının hayallerinin sınırları yok, olmasın!

Oğlak: Oğlak burçları bu sene bol bol seyahat edecek. Ev satın alacaklar. Ailelerinden kalan evleri varsa değişim dönüşüme girecek. Mal, mülk, miras, yatırım konuları Oğlakların gündeminde olacak. Aşk, evlilik de gelebilir.

Kova: Eskisi kadar hareketli olmayan, kural seven Kova burçları görebilirsiniz. Bu yıl maalesef istediği hiçbir şeyi çok rahat hareket ederek yapamayacaklar. Ama buna rağmen Jüpiter, onları o kadar güzel etkileyecek ki, o kadar çok para kazanmalarına, çevre edinmesine yardım edecek.

Balık: Bu sene Jüpiter, Balık burçlarına bolluk ve bereket getirecek. Ancak Balıkların bereketinden faydalanmaya çalışan çok olacak. Bu nedenle doğru insanlarla doğru alanlarda buluşmaları gerekiyor. Evren onlara çok güzel yeşil ışık yakacak. Önlerini görmelerini sağlayacak.

Sizi neler bekliyormuşş? 🤓🌸
2022’de rahat bir nefes alıyoruz! Bu yıl hangi burçların yüzü gülecek?
101 Cevap