Nişanlıyım ve doğum haritamda hiç evlenmeyeceğim çıktı. Sizce nişanlımdan ayrılmalı mıyım?

KözGetirin
Bir hafta önce falan baktırdım hiç evlenmeyeceksin full kariyerinde ilerleyeceksin dedi kız... Nişanlımı da çok seviyorum ama ayrılacaksam birlikte olmamın ne anlamı var ki? Boşa zaman kaybı değil mi sizce de? Ne yapacağım? :(
Nişanlıyım ve doğum haritamda hiç evlenmeyeceğim çıktı. Sizce nişanlımdan ayrılmalı mıyım?