Koç burcu sevgilim ayrılmak istiyor, ısrar ediyorum ayrılmamak için. Yaptığım doğru mu?

Gizli Üye
Selam arkadaşlar sevgilimle kıskançlık yüzünden tartıştık bir çok kere genelde ben haksızdım hep vir şekilde barıştık 1 ay evvelde böyle bir konudan tartıştık şimdi değişmeyeceksin ayrılalım diyor bende hep arasam arkadaşça kalalım seni arayıp sormak istiyorum diyor bende ısrarla olmaz diyorum bazende rest çeksem bir daha rahatsız etmeyeceğim gibisinden yok yanlış anladın şöyle böyle restime gelemiyor şimdi 10 gündür aramıyorum ayrıca psikolojik ilaçlar içiyor ondan sonra dahada ayrılma taraftarı oldu ne dersiniz ne yapmalıyım ben akrep erkeğiyim ona güvendim sevdim koç kadınlarından başka kadınlar ilgimi çekmiyor onlarda huzur bulurken nerden çıktı bu ayrılma?
Koç burcu sevgilim ayrılmak istiyor, ısrar ediyorum ayrılmamak için. Yaptığım doğru mu?