Oğlak Burcu erkegi?

Gizli Üye
Merhabalar. Öncelikle uzun sorumu okuyan arkadaşlara teşekkür ederim. Ben 26 yaşında bir kızım karşımdaki konuştuğum çocuk da öyle. kendisi oğlak Burcu. Bir arkadaş aracılığı ile tanıştık. Ben hemen etkilendim ve bir kaç adım attım karşılıksız kalmayan adımlar ve koşa süre sonra flört etmeye başladık. Bir haftadır flört halindeyiz. Çocuk bana karşı aşırı aşırı ilgili bu bir haftadır her iş girişi her iş çıkışı birlikteydik ortak arkadaşları ile tanıştım vs vs. Hatta geçen eve geç kaldım diye son sürat arabayı kullandı da diyebilirim. Sürekli mesajlaşma telefondan konuşma halindeyiz. Hatta Şu an tatilde bulunduğu yerden telefon çekmiyor diye deli gibi ordan burdan bana mesaj atmaya çalışan biri. İleriye yönelik konuşmaları var sürekli sürekli ancak benim kafamda soru işaretleri var. Ona bana karşı ne hissediyorsun dediğimde bana ilerde evleneceğim kadın olarak görüyorum vs dedi. Ancak daha öncesinde de sadece evlenmek için bir ay bir kızla konuşmuş. Ee diyorum haklı olarak sırf benimle de bu yüzden konuşmuş olabilir mi diye. Hoşlanıyorum cevabını resmen zorla aldım. Bunu gibi bir çok örnek var. Gözü benden başkasını görmüyormuş vs vs ama düşünüyorum ne ara böyle oldu samimiyetsiz geliyor ama aksini düşünmek te ona bağlanacağım korkusu yaşıyorum oldukça kafam karışıyor.
Oğlak Burcu erkegi?
1
5
Görüşünü yaz