Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları

Merkür Aslan Burcunda
Merkür Aslan Burcunda

Koşun! Burç yorumlarınızı maksimum faydayla okumanız için değişik bir yöntem denedim.

Öncelikle Merkür Aslan Burcu transitini genel hatlarıyla ele alalım.

''İçimizde biriktirdiklerimizi sahneye çıkıp konuşma zamanları. İletişimle ilgili işleri olanlar bu dönemden fayda sağlayabilir. Kişileri etkilemek için kullanılabilir. Yalnız egolu görünmemeye dikkat. Ben farklıyım yanılgısına düşmemeye ve sabit fikirli olmamaya ayrıca dikkat. Onun haricinde gelsin Eğlence, Kahkaha!''

Şimdi sıra geldi 0 derece Aslan burcunun Doğum haritalarımızda hangi eve düştüğünü tespit etmeye.

Aşağıdaki linke tıklayarak, görselde işaretlediğim şekilde doğum haritanızı çıkarabilirsiniz.

https://www.astro.com/horoscope

Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları
Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları
Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları
Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları

Aşağıdaki yorumları; 0 derece Aslan burcunun düştüğü eve göre okumanız daha sağlıklı sonuç verecektir. Çıkaramayanlar için; parantez içerisinde yükselen burçları belirttim

Herkese Keyifli okumalar dilerim.

Eğer 0 derece Aslan 1. evinizdeyse - (Yükselen Aslan)

Konu tamamen dışarıdan nasıl göründüğünüz ve bıraktığınız izlenimle ilgili olacaktır. İletişim diliniz dikkat çekici olabilir.

Eğer 0 derece Aslan 2. evinizdeyse - (Yükselen Yengeç)

Kelimeleri ustalıkla seçip yeteneklerinizi ortaya çıkarma konusunda faydalar sağlayabilirsiniz. Mal varlığını artırmak için ticari konulara dikkatin kayabilir.

Eğer 0 derece Aslan 3. evinizdeyse - (Yükselen İkizler)

Yakın çevre alanlarında herkes beni dinleyecek algısı oluşabilir. Ticaret, reklam, tanıtım, pazarlama konularında da başarı sağlayabilirsiniz.

Eğer 0 derece Aslan 4. evinizdeyse - (Yükselen Boğa)

Ev, aile, yuva alanlarınızda fikir beyan ederken kelimeleri dikkatli seçmekte fayda var. Samimi ve açık bir şekilde iletişim enerjileri hakim. İç dünyanda kendi doğrularını, genelin doğruları zannına kapılmamalısın.

Eğer 0 derece Aslan 5. evinizdeyse - (Yükselen Koç)

Aşk ilişkilerinde birbirinizi eleştirmekten ziyade anlamaya yönelik konuşmalar içerisinde bulunmaya çalışın. Çocuklarla keyifli aktiviteler yapmak için güzel bir zaman.

Eğer 0 derece Aslan 6. evinizdeyse - (Yükselen Balık)

Çalışma ortamında fark edileceğin bir transit. Fikirlerin, düşüncelerinle dikkatleri üzerine toplayabilir taktir alabilirsin.

Eğer 0 derece Aslan 7. evinizdeyse - (Yükselen Kova)

Açık düşmanlar ve rakipler her zamankinden daha da görünür olabilir. Seninle ego çatışmalarına girmek isteyen kişilere gülüp geçebilmeyi deneyebilirsin.

Eğer 0 derece Aslan 8. evinizdeyse - (Yükselen Oğlak)

Çıkabilecek krizleri yaratıcı fikir ve düşüncelerle bu dönemde çözümleyebilirsin. 8. ev hayatta kalma çabasının evidir. Gerçek aslında açık ve nettir. Bunu görebilmek için belirli zihin jimnastiklerine ihtiyaç vardır. Bunları da deneyimlerimizle elde ederiz.

Eğer 0 derece Aslan 9. evinizdeyse - (Yükselen Yay)

Hukuki konular, uzak seyahatler, evlilik nişan gibi seremoniler, üniversite, din, farklı kültürler ve rüyalar bu evin konusudur. Kendi haline bırakılan her şey dağılır. Bu transitte toplumun birikmiş bilgisini öğrenmeye çalışmak fayda sağlar.

Eğer 0 derece Aslan 10. evinizdeyse - (Yükselen Akrep)

Başarıya giden her yol mubah mıdır gerçekten? Bu dönemde kariyerle ilgili konularda ve otorite figürü olarak gördüğün kişilere karşı 'en iyisini ben bilirim' zannı biraz baş ağrıtabilir.

Eğer 0 derece Aslan 11. evinizdeyse - (Yükselen Terazi)

Sosyal grup aktiviteleri ve ekip çalışmalarını eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsin. Burada önemli olan nokta diğer kişileri takdir edebilmekle başlayacaktır.

Eğer 0 derece Aslan 12. evinizdeyse - (Yükselen Başak)

Bu ev biraz daha arka plan olduğu için bu dönemde geriye çekilip yazmak çizmek için değerlendirilebilir. Fiziksel ruhsal şifa getirecek şeylerle ilgilenilebilir. Hiçbir yanlışımızla yüzleşemediğimiz bir hayat, hiçbir şey öğrenemediğimiz ve sık sık tekrara düştüğümüz bir hayattır. Yüzleşmeye bu süreçte kendinizden başlayın.

Gülücükleriniz bol sağlığınız daim olsun..

https://www.instagram.com/elcinsoysal_/

https://twitter.com/elcinsoysal_

Merkür Aslan Burcunda: Burç Yorumları
9 Görüş