Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!

ikizterazi

Selam! Ben ikizterazi☺️, ve yine bir bence ile karşınızdayım.Biraz eğlenelim dedim ve istatiksel verilerle burçların en ilginç ve daha önce duymadığınız yönlerini anlatacağım.Yapılan bu araştırmalar belirli bir grup üzerinde denenmiş ve sayısal veriler oluşturulmuş.Araların da eminim ki çok şaşıracaklarınız olacak.Hadi okumaya geçelim!

😅🦀
😅🦀

En tehlikeli burç!

FBI tarafından yapılan bir araştırmada ortaya konular verilere göre en çok suça karışan insanların 'Yengeç' burcundan çıktığı ortaya konmuş.Evet sonuç şaşırtıcı.Ama sessizlerden de korkmak lazım demiş atalarımız.İşin daha da ilginç kısmı ise yine aynı araştırma da verilen başka bir veriye göre en az suça karışan insanların 'İkizler' olduğu yani en masum insanların İkizler burcundan çıktığı ortaya konmuş.Yani bu zararsız kendi halinde burcun üstüne biraz fazla gitmişiz.

Görselini en iyi ifade eden kısa notunu buraya ekleyebilirsin.
Görselini en iyi ifade eden kısa notunu buraya ekleyebilirsin.

En kuralsız burç!

Yapılan bir araştırmada trafik kurallarına en çok uymayan ve ihlal yapan insanların 'Aslan' burcundan çıktığı ve en çok ceza alanlarında yine Aslan burcundan çıktığı belirtilmiş.Bu durumun tam aksine kurallara en çok uyan ve en az ceza alan insanların 'Terazi' burcundan çıktığı verilmiş.

Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!

En sakat burç!

Hastane kayıtlarından yapılan bir araştırmada en çok hastane yatışı yapan ve en çok sakatlık geçiren insanların durdurulamaz 'Koç' burçlarından çıktığı söylenmiş.Çokta şaşırmamanın yanı sıra sebeb oldukça açık! İş hayatında son derece aktif olan ve yoğun bir tempoda yüksek enerji ile çalışan ya da sürekli bir macera peşinde olan Koçların habire kaza geçirmesine şaşırmamalıyız.Ayrıca spor dallarına oldukça düşkün olmaları da bu sakatlıkları destekler nitelikte!

Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!

En psikopat burç!

Genelleme yapmamakla beraber en çok ruh hastalıklarına yakalanan ve psikolojik olarak çöken insanların 'Oğlak' burçlarından çıktığı ortaya konulmuş.Burada şöyle bir şey var ki en tehlikeli insanların Yengeç burçlarından çıktığı FBI tarafından sunulmuştu ancak seri katillik gibi daha dar suçlarda yine FBI 'ın araştırmasında Oğlakların 1950-1990 yılları arasında 55 seri katil ile başı çektiği belirtilmiş.

Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!

En istifa eden burç!

Yapılan bir diğer araştırma da işe giren ve çıkan oranlarına bakıldığında en çok işten istifa eden insanların 'İkizler' burçlarından çıktığı sonucu çıkmış.Sebebi düşünüldüğünde ise şu sonuca varılmış ki değişken bir ruh haline sahip İkizler insanlarının anlık duygular ile işi beğenmeyip istifa etme oranları daha yüksek olduğu için bu araştırma da en çok istifa edenlerin İkizler burcu olma sebebi de böylece belirtilmiş.

Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!

En zengin burç!

Milyarderler listesine bakıldığında en çok milyarderlerin çıktığı insanlar ve zengin olma ihtimali yüksek olan insanların 'Koç' burcundan geldiği ortaya çıkmış.Kariyer hayatları ile ön planda olan ve çalışkan olan Koçların adının milyarderler listesine yazması şaşırtmadık.Ayrıca paralarını elde tutmaları ve kararlı oluşları da bu verileri sağlar nitelikte.

En fakir burç!

Ve geldik en fakir burçlara.Kazanılan para ve ekonomik düzeylerine bakıldığında en fakir insanların ilginç bir şekilde 'Oğlak' ve 'Kova' burçlarından çıktığı belirtilmiş.Tüm dünyada yaptığım araştırmaya göre oğlak ve kovalar yılda 35.000 dolardan daha az para kazanıyormuş.Şahsen işi ve çalışmayı seven Oğlakların ve özgür ruhlu Kovaların daha az para kazanmasına şaşırdım.Ama sonuçlar da bize bunu gösteriyor.


Ve geldik bir bencenin daha sonuna☺️.Size bu bencemde burçlar ve onların istatikleri hakkında ilginç bilgiler vermek istedim.Eminim şaşırdıklarınız ve yeni öğrendikleriniz oldu.Bu konunun daha devamı var.Daha burçlarla ilgili sizi bir çok istatiklere doyuracağım.İkinci bencemde görüşmek üzere!

Tabiki her bencemde olduğu gibi bu bencede de genelleme yoktur.

Okuyan okumayan herkese teşekkür ederim 💚.
#İkizterazi...

Burçlarla İlgili Enteresan ve İstatistiksel Veriler!
28
24
Görüşünü yaz
24Kız Görüşü
28Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

 • MustiEmre
  Yalnız ben balığı görmedim 😂 biz aslında yoğuz

  Eline, emeğine sağlık ☺️
  Sevdim 2 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?
  • ikizterazi

   Balıkla ilgili de enteresan bilgiler var ama dedim ya ikinci bencede konunun devamı var şimdilik bu bilgiler yeter bize😅. Teşekkürler

  • MustiEmre

   Bence hiç değinme balığa bu yeterli 😂 ne gerek var ✌🏻

  • ikizterazi

   Aa niye öyle dedin ki şimdi 😓. Daha çoook benceler yazmayı planlıyordum 😂

  • Hepsini Göster
 • Mario45
  Boğalar silinmiş :D

  Emeğinize sağlık güzel yazı olmuş
  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2426
 • KsKҽdisi
  Benim için hiçbir burç tehlikeli olamaz ve beni korkutamaz korkmam ben hiçbirinden. Sadece sevmediğim burçtan uzak dururum o kadar huyunu sevmiyorumdur. Bu da korktuğum anlamına da gelmez. Sevmek zorunda da değilim. Emeğine sağlık güzel paylaşım olmuş.
  Sevdim 1 Kişi
 • _Elyise
  İstatiksel olarak yay Burcu dünyada bulunan en az burçmuş öyle duydum ama gerçekten öylemi bilmiyorum, neyse piskopat olmaktan iyidir 😂😂😂😂 emeğine sağlık
  Sevdim 1 Kişi
  • ikizterazi

   Evet bir sonraki bencemde yaylara değineceğim doğrudur, en az bulunan yay, en çok bulunan oğlak.

  • en cok akrep burcu var

 • Nzbrly
  İkizlerin tehlikeli olduğu belliydi zaten kanıtlanmış da oldu böylece eline sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
  • ikizterazi

   Yanlış okumuşsunuz 😅 FBI ın araştırmasında en tehlikeli burç yengeç
   En tehlikesiz burç ise ikizler insanından çıkmış. Yani ikizler masum,
   Teşekkürler ☺️

 • tuba-sueda
  Teraziler hep uyumlu, uslu çocuk zannedilse de bir an kafaları atarsa herkesden daha isyankâr olurlar ve bunu da yapma nedenleri egoları değil, adaletsiz olan herkese ve herşeye karşı fırtına yaşayan sağlam yürekleridir; o esnada kâlplerinden ağlar ve acı çekerler.(Sevgili yükselenim😄)
  Aslanlar daha çok toplumsal onaylanmanın ve beğenilmenin açlığıyla yanıp tutuşabiliyorlar, gururları da pek kıymetli ya, bu sebeple hayranlarının onları ceza yerken görmelerine dayanamayacak ve en uslu, bilinçli, sabırlı, akıllı, tatlı çocuklar olacaklardır.(Sevgili Güneş burcum😄) 👍😄👍😄
  Sevdim 1 Kişi
  • ikizterazi

   Çok doğru bir görüş özellikle terazi kısmı.🌺

  • tuba-sueda

   Teşekkürler 😍 Gerçi sen belirtmişsin, genelleme yapmıyoruz diye, ben zaten daha çok kendi kendime gözlem ve hislerimi yansıttım👍🤭❣️

 • ÇapkınPrenss
  Ben aslan burcuyum aşırı hızdan dolayı defalarca kaza ettim ceza yedim ehliyetime el konuldu şimdi bir tek motosiklet sürebiliyorum oda 50 cc diğer motosikletlerimi sattılar
  Sevdim 1 Kişi
 • çikolataçikilop
  en sakat burç deyince jackie chan de mi koç burcuydu acaba diye baktım dakjansfkj cidden de koç burcu yazık
  Sevdim 1 Kişi
  • üstelik aslan burcuyum ve ehliyet almadım çünkü hızı o kadar seviyorum ki bir boklar yiyeceğim belli

 • Muro8384
  Yav neymiş bu oğlaklar efendim... Ben mazlumum valla.. Fakat psikolojik sıkıntı çektiğimiz çok doğru ona katılıyorum..
  Sevdim 1 Kişi
 • Olgunvenetadam
  Burçlara kesinlikle inanıyorum ama genel geçer değil kişiye özel doğum tarihi yeri saatine göre yapılan burç yorumları
  Sevdim 1 Kişi
 • niceness
  Araç kullanmıyorum ama bir yaya olarak trafik kurallarına uymakta gayet dikkatliyimdir. Terazi burcu insanları için doğru bir veri atmışlar ortaya.
  Sevdim 1 Kişi
 • ayselişkolik
  Çok çok çok teşekkür ederim hocam harika hoşuma gitti
  Sevdim 1 Kişi
 • ɯǝๅɐๅǝ
  Kurallara en çok uyanmışım. Şu sıralar kurallara gizlice uymuyorum inşallah yakalanmam rnkfs
  Sevdim 1 Kişi
 • LacivertGandalf
  Burçlar bana biraz saçmalık gibi geliyor, ama güzel olmuş eline sağlık.
  Sevdim 1 Kişi
 • GiZLiZEVKLi
  Burç lar içinde suçlu ya da masum dersek etki tepki alırız kabul etmezler!!
  Sevdim 1 Kişi
 • Lladydiana
  Oğlakların fakir olduğu istatistiğini kim atmış ya tanıdığım ne kadar oğlak varsa hepsi de zengin
  Sevdim 1 Kişi
 • LunaPiena_
  Bu serinin part 2'sine denk geldim az önce oradan hoop buraya geldim😅. Kendi burcum adına konuşacak olursam yengeç burcunun en çok suça karışan burç olmasına bir yandan şaşırdım bir yandan şaşırmadım. Pasif agresif tavırlarımız artık kendi içimizde başedilemez bir hal aldığında gözümüz hiçbir şeyi görmez😅. Açıkçası bu konuda bazen ben de kendimden korkarım. Oysa ki sinir olduğumuz kişi gelip güzel bir kelime etse hemencecik yumuşar musmutlu oluruz. Böyle de dengesiziz. Suçu zarar vermek olarak değerlendirdim bana en yakın olan bu olduğu için..
  Eline sağlık🌸
 • Edameda06
  Yay yok 🙄 güzel bir bence olmuş, eline sağlık
  Sevdim 1 Kişi
 • Kalbe_Kazınan
  Bir soruda bir üye benimkini tahmin edecek bakalım doğru çıkacak mı
  Sevdim 1 Kişi
 • ksftaxla
  Burçlara inanmam ama burç yorumlarını dinlemekten de geri kalmam
  Sevdim 1 Kişi
 • Melekkkkbarbiee
  Yay niye yok😔
  Sevdim 1 Kişi
 • SwordOfDemocles
  Biz akreplere bişey düşmemiş
  Sevdim 1 Kişi
 • Daha Fazla (30)
YÜKLENİYOR...