Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?

Eskişehir_Beyefedisi

Selamlar evet yine ben, beni gerek sorularımda gerek görüşlerimde hiç yalnız bırakmayan ablalarım kardeşlerim yine güzel bir çalışma yine güzel bir paylaşımla karşınızdayım. Umarım beğenirsiniz hepinize şimdiden teşekkürler.

Zodyak burçlar kuşağının kendi aralarında bölünen 12 ayrı eşsiz özelliklere sahip burç vardır. Bu burçlar kendi aralarında dört elemente ayrılırlar. Bu elementler ise Ateş, Toprak, su ve hava olarak dört ayrı kısımda farklı özelliklere sahip olarak ayrılmaktadırlar.

1. Ateş elementi burçları : Koç, Aslan ve Yay burçlarıdır.

2. Toprak elementi burçları : Boğa, Başak ve Oğlak burçlarıdır.

3. Hava elementi burçları: İkizler, Terazi ve Kova burçlarıdır.

4. Su elementi burçları: Yengeç, Akrep ve Balık burçlarıdır.

5. Sabit burçlar: Boğa, Aslan, Akrep ve Yay dir. Bu burçlar ise kendi elementlerinde ki bütün burçların özelliklerin taşıyıp lakin hiçbir şekilde karakteristik yapıları değişmeyen ve değiştirmek için mücadele etmeyen her gruba ait sabit fikirli burçlardır.

6. Değişken burçlar: İkizler, Başak, Yay ve Balık burçları ise kendi grubunun bütün özelliklerin taşıyarak lakin çok değişken yapılara sahip olarak sürekli değişiklikler göstererek nerede ne yapacağız asla kestirilemeyen burç türleridir. Bu burçlar yapmış oldukları planlarda dahi son anda çok farklı değişiklikler yaparak U dönüşleri yapabilir. Karakterist özelliklerini analiz edip burçlar hakkında bilgi edinmek çok zordur. Çok büyük çalışmalar çok büyük araştırmalar gerektiren Zodyak burçlar dünyasının en zor dört burcudur.

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?

Koç: İlk adımı atmaktan korkmaz.

Ateş elementini en bilindik burcu olan koç burçları en büyük özellikleri ise kendine karşı öz güvenin olması coşkulu, tutkulu ve enerjik yapıya sahip olmaları ile bilinirler. Fakat diğer birçok burcun aksine koç burçları hiçbir konuda, sonuç ne olursa olsun ilk adımı atmaktan hiçbir zaman çekinmezler kendilerine verilen öz güven yapısı ile hareket eden koç burçları ilk öpücüğü, atmaktan bile çekinmezler. Herhangi bir durumda koçların açık sözlü ve atak davranışları karşısında şaşırmayın bu onların doğasında vardır. Koç burçlarını yöneticilik özelliklerinden dolayı ikili insan ilişkilerinde girişkenlikleri çok rahatlıkla diyaloglar ve yeni bağlar kurmasında çok büyük etkendir. Ve girdiği ikili ilişkilerde yüksek enerjisini sayesinde karşısındaki insanı çok rahatlıkla etkilemeyi ve hatta karşısındaki insanı yüksek Güven vermeyi çok iyi başarabilirler.

@fatosist

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?

Aslan: Gücünü sergilemiş olduğu performanstan alır.

Ateş elementinin bilindik en sabit burcu olan aslan burcu neşeli, çekici ve yaratıcı karakterlere sahiplerdir, yüksek enerjisi ile bütün bunlar bir araya geldiğinde, ise işlerindeki performans sağlama içgüdüleri durdurabilene helal olsun! Aslan burçları sabit karakteristik yapıları ile girdikleri her ortamda rahatlıkla, göz doldurabilir her ortamda söz sahibi olabilmek için ve konuşan tek kişi kendisinin olmasını ister. Neşeli ve eğlenceli yapıları ile güldürüp eğlendirmeyi, yeri geldiğinde şaklabanlık yapmayı çok iyi becerebilirler. Aslan burçları genel anlamda ikili ilişkilerinde, arkadaşlık olarak çok iyi arkadaşlık, kurulabilecek insanlar olduğu gibi samimi, dürüst, mert, insan satmayacak kişilik, karaktere sahiptir. Aşk hayatlarında ise istedikleri kadar başarılı olamaz hatta ilişkileri için ellerinden gelen mücadeleyi yaparlar, lakin bir süre sonra, çabuk sıkılgan özellikleri ile vazgeçerler ve yeni flört arayışı içine girerler. Flörtöz yapıları ile hep ön planda geçen hayatları, pek mutlu ve başarılı sayılmaz. Sadık, cömert, verici ve dost olan aslan burçları ateşlidirler ve onların cazibesine karşı koymak genel anlamda mümkün değildir. Kendine güvenen, yetenekli, çevresindeki insanları yönlendirme yeteneği de üst düzeydedir.

@nildatt

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Yay: En iyi yolculuk partneridir.

Ateş elementinin değişken yapıya sahip olan en gezgin burcu olan yay burçları bağlı bir hayat yaşamayı sevmezler birine bağlı olarak yaşam sürmek ise onlara en ters gelen özelliklerinden biridir yay burçları ne kadar enerji dolu olduğunu biliyorsunuzdur ve yay burçları harika birer yol arkadaşı olduğunu fark ettinizmi? Yay burçları açık fikirli yapıları ile maceraya olan tutkuları bir araya geldiğinde yeni bir yerler gezme teklifinizi asla geri çevirmeyeceklerdir! Demek istediğim ise eğer bir yerde gezme, eğlenme, yeni bir yerin keşfi, var ise mutlaka yanınızda size eşlik edecek bir yay burcu olmalıdır. Coşkulu, iyicil, neşeli, çocuksu, mahsun, iyi odaklanmış, genişlemek, büyümek, büyütmek, için vardır bir yay burcu. Her şeyi her konuyu iyice araştırmak, eğitim, öğretim, uzak ülkeler ve farklı kültürler için yaratılmışlardır. Bir yay burcu spor yaparak doğa ile içice yaşamayı tercih eder.

@Hissiz72

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Boğa: Fiziksel dokunuşlar onların sevgilerini belli etme şeklidir.

Toprak elementinin en gözde ve en nadide burcu olan boğa burcu Toprak elementinin sabit burcudur. Boğa burçları göz dolduran güzellikleriyle bilinirler bir boğa sorumluluk sahibi ve sabırlı olabilir fakat küçük bir öpücük ya da hafif bir sarılmanın onlar için dünyalar kadar önemli olduğunu biliyor muydunuz? Boğa insanları sevgisini ve duygularını dokunarak belli eder ve karşıdan da aynı yakınlığı bekler. Eğer partneriniz boğa burcu ise sadece elini tutmak bile neşesini yerine getirmeye yeterlidir. Boğa burçları içine kapanık duygusunu belli etmeyen burçlar gibi görünse de gerçekten neşe dolu eğlenceli sevmesini çok iyi bilen sevdiğinde sevdiğine sahip çıkmasını bilen çok kıskanç ama o kadar da çok rahat bir burçtur. Boğa insanları genel anlamda içinde kopan fırtınaları kolay kolay dışarı lanse etmeselerde partneri ile arasında belli bir bağ belli bir güven belli bir sevgi oluştuktan sonra kendini tamamen ilişkinin akışına bırakırlar anlık ilişkileri yaşamayı severler ilişkilerinde o an ne yaşanması gerekiyorsa gerçekten partnerine esirgemeden her şeyi kolaylıklar yaşayabilecek duygulara rahatlığa ve öz güvene sahiplerdir. Bir boğa insanı ile ilişki yaşıyorsa ona üç şey verdiğiniz sürece sizi dünyanın en mutlu insanı yapıp en güzel anları onunla yaşamanıza sebep olacaktır bu üç şey ise önce Güven sonra sevgi ve sonrasında ilgi eğer bunu başarabildi iseniz sahip olabildiğiniz en güzel hayata sahip olacaksınız dır.

@0asrınz0

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Başak: En iyi öğrencidir.

Toprak elementinin değişken yapıya sahip olan burcu başak Zeki ama titiz çalışkan ama araştırmacı pratik ama çok ince detay düşünen çok mükemmelliyetçi ama bunu hiç uğraş vermeden yapan tek burcudur başak burcu Başak burçları genellikle pratiklikle ve çalışkanlıkla hep ön plana çıkmışlardır. Başak burcunu bu saymış olduğum özellikleri onları harika birer öğrenci yaparlar. Öğrenmeyi gerçekten çok severler ve çalışmak en sevdikleri aktivite olabilir. Dikkat etmiş iseniz çevrenizdeki Başak burçları tekbir lisans diploması ile yetinmezler hep yüksek lisans veya ikinci bir lisans eğitimi peşinde koşar Başak burçları. Başak burçları aşk hayatında başarılı olamazlar kendindeki olan bütün özellikleri karşısındaki insanlardan beklerler Başak burçları titiz ve çalışkan oldukları için karşısındaki kişinin de hep titiz ve çalışkan olmasını ister bu yüzden ilişkilerinde ve evliliklerinde kolay kolay başarılı olamazlar bir başak burcu ile ilişki yaşıyorsanız kesinlikle siz de ondan çok çalışkan ve çok titiz olmalısınız ki ilişkiniz yolunda ve rayında gitsin.

@EmirAdakul

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Oğlak: Çok iyi bir sırdaştır.

Toprak elementinin benim gözümde kişilik ve karakteri en oturmuş en kaliteli en olgun burcudur oğlak burcu oğlak burçları dobralıkları ve açık sözlükleri ile bilinir. Oğlaklar sorumluluk sahibi bir karaktere ve etkileyici miktarda irade gücüne sahiplerdir. Bu da onların çok iyi bir sırdaş olmasının en önemli sebebidir. Bir oğlak özel meseleleriniz hakkında başkasıyla konuşmaya asla düşünmez bile. Yani kimseye söyleyemediğiniz ama artık içinizde de tutamadığımız bir sırrınız varsa açılacağınız kişi kesinlikle bir oğlak olmalı! Oğlak burçları Zodyak burçlar dünyasının on uncu burcudur oğlaklar yapmış oldukları iş alanlarında her zaman profesyonel olarak hareket ederler konu profesyonellikse bunun adı oğlak olmalıdır güçlü bir zeka mizah ve sevgi ile birleştirince ortaya maalesef ki oğlak burcu çıkıyor. Onlar dürüst sadık ve sevdiklerine karşı büyük sorumluluk hisseden kişilerdir bu yüzden çok iyi sırdaştır insana.

@PudralıHamburger

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


İkizler: Her şeyde iyidir.

Hava elementini en değişken burcu olan ikizler burçları enerjik yapısı hızlı yaşam tarzı ile kavgacı ve agresif yapısı ile tanınırlar. Meraklı hep yeni şeyler öğrenme çabasında olan ikizler burcu insanının ise denediği her şeyde başarılı olmak gibi bir yeteneği vardır. Kolay kavrama kabiliyetleri yeni şeyler öğrenirken onlara çok yardımcı olur. İster aşçılık ister fotoğrafçılık ikizler insanı yaptığı her işte bir gecede bile profesyonel olabilir. Heyecanlı, yerinde duramayan, aynı anda birkaç işle ilgilene bilen bir yapı çizerler. Örneğin seninle yüz yüze güzel sohbet ederken aynı anda hiç karıştırmadan sevgilisiyle de güzelcene mesajlaşabilir. İkizler burcu merkür yönetiminde olduğu için haberleşme ile ilişkilidir ve iletişim onlar için çok önemlidir. Meraklı yapıları ile duydukları her şeyi araştırmaya başlarlar hayatları neredeyse araştırma ile geçer özel hayatları ise pek başarılı değillerdir ikili ilişkileri çok üstün olsa da hep gelip geçici heves peşinde koşarlar.

@XG10AV

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Terazi: Doğuştan yetenekli bir dinleyicidir.

Hava elementinin adalete en önem veren ve adaletin temsilcisi diye simgelenen Burcu terazi burcu Adalet duyguları sosyal ilişkilerini oldukça iyi etkiler terazi burçları ne kadar bir iyi dinleyici olduklarını da unutmayalım. Bir terazi burcunun en güçlü yeteneği karşındaki insanı dikkatlice dinleyip anlayabilme kabiliyetidir. Biri ile sohbetiniz kesilmeden tam ilgi ile bir şeyler anlatmak istiyorsanız terazi insanı sizin için en iyi seçenek olacaktır. Terazi insanları estetik, güzellik, uyum, Adalet, denge arayışı,huzur, iş birliği içerisinde olmak terazilerin ana temasinda yer almaktadir. Venüs yönetiminde olan bu burçlar giyim, kuşam, moda, sanat, estetik dekorasyon konularında üstün başarı ve yeteneğe sahiplerdir. Gerçek bir terazi aşk hayatinda çok duygusal ve çok başarılıdır gerçek bir aşk yaşamak istiyorsaniz hayatinizda olmazsa olmasiniz bir terazidir.

@Fleurdamour

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Kova: En iyi tavsiyeleri verir.

Hava elementinin en değişken burcu olan kova burçları en Özgür en göze hitap eden egosu yüksek olan biraz da darılmasınlar ama kendini beğenmiş burçlar olan kova burçları normal zamanda kendileri ile iyi bir iletişim kurulduğu zamanda bir kova insanını tanımaya başladığınızda bu yukarıda belirtmiş oldu egosu ve kendini beğenmiş diye tamamen ortadan kalkacaktır. Altın kalpli olarak görülen kovaların Özgür düşünceli ve dürüst oldukları bilinir. Fakat onlar hakkında çok bilinmeyen bir özellik varsa o da aile ve arkadaşlıklarını en iyi tavsiyeleri veren kişiler oldukları gözlemlenmiştir. Doğruyu söylemek konusundaki yetenek ve eğitimleri her zaman hoş olmasa da onların öğütlerini değerli kılar. Hayatınızda gerçekten değerli ve dürüst bir tavsiyeye ihtiyacınız olursa kime gitmeniz gerektiğini artık biliyorsunuzdur. Kova insanları Özgür ruh, idealist, arkadaş canlısı, kendi bildiğini okuyan, takım çalışmasına yatkın, grupları seven, yalnızlığı sevmeyen, sürprizlerle dolu ve zeki insanlardır. Kendilerini Uranüs yönetmektedir ve samimi olmadığınız sürece elektrik gibi çarpabilir. Ayrıca çok zeki ve kurnaz kişilerdir değişik idealleri vardır. Aşk hayatlarında ise başarılı değillerdir ikizler burçları gibi gelip geçici heves peşinde koşarlar.

@Karamelaaaa

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Yengeç: Okyanus onların terapisidir.

Su elementinin en duygusal ama en kıskanç en çok seven ama en çabuk ilişkisi biten burcu olan yengeç burçları sadık, duygusal ve empati yeteneklerinin oldukça gelişmiş insanlar olduğunu biliyoruz. Bilmediğimiz şey ise okyanusun onlar üzerindeki etkisi... Yengeç burçları ise için okyanus adeta iyileştirici bir terapi etkisine sahiptir, özellikle sıkıntılı zamanlarında suyun yakınlarında olmaları onlara ihtiyaçları olan enerjiyi verecektir. Yengeç burcu arkadaşlarınızın tam birer sahil insanı olmalarının nedenini şimdi anlıyorsunuzdur. Yengeç insanları duygusal, anaç, koruyucu ve güvenlik ihtiyacındadır . Aile kurmayı sever ve ailesini mutlu etmek için çabalayan bir yapısı vardır yengeç insanları tam bir evlilik ve aile insanıdır. Yengeç insanları değişkenlik sergilemezler gelgeç hava peşinde koşmazlar her zaman her şeye ciddi bakarlar ve ciddi ilişkiler için yaratılmışlardır çok kıskanç yapıları ile eşlerini ve partnerlerini çok kıskanırlar göz önünden sakınırlar. Biriyle evlenip mutlu olmak istiyorsan bu bir yengeç insanı olmalıdır.

@Elanurbyram

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Akrep: Birinci kalite espri anlayışına sahiptir.

Su elementinin sabit Burcu ise akrep burcudur akrep burçları ilk başlarda içine kapanıkmış görünümü vermiş olsa da normal anlamda çok eğlenceli neşeli cana yakın sevmesini bilen sevdirmesinide bilen aşk deyince onunla başlayıp onunla biten kalite kavramı yüksek her daim oturmuş kişilik karakteriyle ön planda kendini sergilemeyi severler. Akrepler dürüst, cesur ve kendine güvenen insanlar olmalarının yanında sizi kahkahalara boğacak bir özelliğe sahip kişilerdir, hemde genellikle komik insanlar olmalarına rağmen! Fakat akreplerin kendilerine Has, alaycı, ince bir espri yeteneği vardır. Gelecek sefere biraz neşeye ihtiyacınız olduğunda akrep bir arkadaş aramayı deneyin, benim ne demek istediğimi o zaman anlayacaksınız. Akrep insanları derin duyguları olan, araştırmacı, mistik, duygusal güvence arayışındalardir. Hayatta kalma içgüdüsü güçlü, yeniden başlayabilen, ya hep ya hiç mantığında ilerleyen, çekici ve özverili bir kişiliğe sahiptir. Akrepleri Plüton yönetimininde ve tutkulu, sahiplenici bir yapı özelliği ne sahiplerdir. Akrep burçları yüksek libidosunuda Plüton yönetiminden alır.

@Red_Lady

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?


Balık: Her zaman yardım eli uzatır.

Su elementinin değişken burcu balık duygusal ama bir o kadarda agresif sevecen ama bir o kadar da kıskanç aşk insanı ama bir o kadar da kavgacı yapıya sahip olan çok değişken özellikler gösterebilen balık burçları nazik, merhametli ve sezgisel yapılarıyla ön plana çıkarlar. Fakat bunların arasına girmesi gereken bir özellikleri de çok üzerinde durulması da yardımsever bir doğaya sahip olmalarıdır. Taşınırken fazladan bir ele ihtiyacınız olsa geç kaldığımız gün ofise bırakılmaya da hiç fark etmez balık insanı her zaman sizin için orada olacaktır. Balık insanları hayalperest, romantik, duygusal, su grubunun yaratıcısıdır. Neptun yönetiminde olan balık burçları hayal güçleri çok genişlemiştir. Yardımlaşmak, fedakarlık ve iyilik yapmak onun için en önemli ve en özel konulardır. Balık burçları ne kadar değişken yapıya sahip olsalar da aşk insanlarıdır. Balık kadınları özellikle romantizmden çok hoşlanırlar. Balık kadını güveni ile oynamadığını sürece ömrünü yolunuza feda edebilir.

@MustiEmre

Burçların Bilmediğiniz Eşsiz Özellikleri Nelerdir?
37
35
Görüşünü yaz
37Kız Görüşü
35Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • spacescom
  Her burcun kendine ait bir hikayesi, yaşama şekli ve yaşam modu var ne güzel, farklılıklar bizi ne güzelde yükseltiyor aslında.

  Burçlar dahi bunun bir örneği, ateş, hava veya su ve daha nicesi, eskiden bu kadar inanmazdım, bu burçlar yalan vs. derdim. Sonrasında bir gün tesadüfen okuduğum kendi burcumdan çıktığım burç ve astroloji yolunda ne bilgiler edindim. Dünyadan Mars'a oradan Venüs'e nice keşiflere çıktım, hepsinde yalnız mıydım bilmiyorum ama çok ama çok eğlendiğimi söyleyebilirim.

  Burçlara deli saçması demeyin, okuyun bakın ve görün inanacaksınız.

  Günlük takip etmeyin haftalık bakın, aylık bakın, yıllık burcunuzu veya özelliklerinizi okuyun ve hemen yukarıdaki gibi özenle hazırlanmış yorumlarıda okuyun elbette.

  Burçları tanımak bir nevi insanları da tanımak olacaktır sizin için ve gelecekten çok daha keyif alacaksınız.

  Yukarıda yer alan burçlar hakkında eşsiz özellikler yorumu da özenli ve düzenli hazırlanmış enfes bir yazı olmuş, hazırlayanların ellerine sağlık.

  Bizi böyle güzel ve detaylı yorumlarla buluşturan @KizlarSoruyor ailesine de çok teşekkür ederim.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Ispectraaaa07
  Ben terazi burcuyum ve söylediklerinin hiçbiri bende mevcut değil modaymış aşkta başarıymış iyi bir dinleyiciymiş falan. Burçlara inanmıyorum zaten saçmalıktan başka bişey değil. Ama inandırıyor çünkü bütün burç yorumları burç sahibini övüyor burç sahibi de evet bu özellik bende var diyor. Aslan burcu yorumunu açıp bakıyorsun , lidersin sözün değerli boş konuşmayı sevmiyorsun yazıyor , balık burcunu açıp bakıyorsun etkileyici kişiliğe sahipsin , sözünü dinletirsin ve anlayışlısın öbürünü açıp bakıyorsun dürüstsün öbürüne bakıyorsun cömertsin. E şimdi bunları değiştirip değiştirip yine yazsan yine kimse çıkıp ben dürüst değilim demez. Kimse ben cömert değilim demez. Balığa da desen cömertsin diye evet der teraziye de desen cömert diye yine evet der. O yüzden burçlara inanmıyorum burç yorumlarına ise hiç inanmıyorum.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • ikizterazi

  Genel bazda incelersek evet tüm burçları tek bir bencede gayet iyi anlatmışsın, teraziye yani kendi burcuma gelirsem dediğin her şeye katılıyorum bir terazi olarak mührümü basıyorum biz terazi burçları gerçekten çok yönlüyüz her yerde mutlaka bir imzamız olur yetenekli zevkli insanlarız.🌿

  Ellerine Emeğine Ha birde Yüreğine sağlık efendim🤗🤗🤗
  Görüş hala geçerli mi?
 • HarleyQueen12232
  Kova burçları egolu değildir, egosunu kapıda bırakıp gelmiştir 😂

  Bazı kova Burçları yalnızlığı sever.

  Gelip geçici heveslere işi yoktur ✋ sadece kendileri gibi birini bulamadığı için ilişkileri çabuk bitmekte.

  Ellerine sağlık 🌸
  Görüş hala geçerli mi?
  • Muhalefet partimiz geldi hoş geldi sende olmayabilir ama genelleme çoktur belki sen yukselenin ozelliklerini tasiyorsun nerden biliyorsun brommm

  • Ne bu afra birader 💁
   Ben yorumumu yaptım sadece amacım benceni kötülemek değil. Genel olarak güzel evet, sadece bazılarını düzeltmek istedim ve bunu yaptım 😏 istemezsen bir daha yorum yapmam.

  • Yaw afra tafra yapmam sevdigiminden takiliyoruz muhalefetim benim 🥰🥰🥰

  • Hepsini Göster

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

3533
 • EmirAdakul
  Bencende yer verdiğin için teşekkür ederim dostum 😊. Evet, yazdıkların o kadar doğru ki. Aşk, bu konuya değinmek istemiyorum 🤐. Eğitim konusuna gelirsek çift anadala başvurdum 🤭. Ama bu sene olmadı seneye tekrardan deneyeceğim.
 • MustiEmre
  @Eskişehir_Beyefedisi eline, emeğine sağlık. Bir balık bu kadar mı güzel anlatılır. Ama ne yalan söyleyeyim hiç sevmiyorum balığı. 😄
  • Bak sen yaaa neden sevmiyorsunki ben seviyorum ama 😃😃

  • MustiEmre

   Çokta duygusal olunmaz ya 😂
   Bir de alınganlık da var az biraz. Ammmman aman aman. 😄

 • AşkıÖldürmek
  Emek kokan bir bence eline sağlık
  Aynen öyle önce güven sonra sevgi ve sonra ilgi
  Sevgiyi dokunuşlar ile ifade edebiliyoruz her cümlesine katılıyorum 😍😍
 • Fatoşİst
  aa bak bana da vize çıkmış 🤠🎉🥳
  okudum ful paylaşımını. eline emeğine sağlık 👏👏 baya kapsamlı ve kaliteli bir içerik hazırlamışsın. ve koç evet, ben yani 🤠 çok doğru anlatmışsın. atılganlık, sabırsızlık, girişim vs tam bize göre. ne de olsa zodyak'ın en burcuyuz (övmesem ayıp olurdu😎) ve ilk öpücüğü geç evlenme teklifi bile ederim uygun birini görürsem. zira bence her kadın da böyle olmalı. bu arada teşekkür ederim bana de yer verdiğin için, pişman oldun gerçi bir ara ama olsun 🙏🤗
 • Elanurbyram
  Bir yengeç olarak yengeç hakkında yazdıklarınız çok doğru. Yazın çok güzel olmuş muhteşem olmuş, tüm yengeçlere selam olsun. <3
 • BirYareAdımAdım
  Çok güzel hazırlanmış emek kokan bir bence elinize kolunuza yüreğinize sağlık 🙏🙏🙏
 • TevfkAydn
  Ellerine sağlık çok güzel yazmışsın. Başak için diploma harici geri het şey doğru 😄 teşekkürler :)
  • Kankam sen almamışın diplomaya ben ne yapayim yawww ne kadar başak tabiyirsam hepsinde 3 tane diploma. 🤪🤪🤪

  • TevfkAydn

   Ahahah doğru söylüyorsun. Sorun bende zaten. Benim kaderimde böyleymiş ne yapalım. Ama asla pes etmiyorum, her zaman daha iyisi çabalıyorum. 👍😃

  • İllaki hayatta hiç bir zaman ne yaparsan yap pes etme kardesim pes etmek Türk insanina yakışmaz

  • Hepsini Göster
 • Hissiz72
  Emeğine sağlık kankam bayıldım muhtesem olmuş.. tüm yaylara selam olsun 😌😌😌😍😍
  • Çok teşekkür ederim begendiginiz için 🙏🙏🙏

  • Hissiz72

   Asıl ben teşekkür ederim emeğine sağlık canım benim ☺🥰🙏

 • Idonthaveamembername
  Burçlara pek inanmam ama güzel bir yazı olmuş emeğine sağlık
 • Fleurdamour
  Herzaman söylerim ben aşk kadınıyım diye🙃😉Güzel bir bence olmuş, emeğine sağlık
 • efulimmm88
  Emeğine sağlık 🙏

  Kova Burcu işte tamda ben..
 • hayallerimöldü
  Harika bir paylaşım olmuş 👏🏻👏🏻
  Ve Aslan olarak harika...
 • Tubaacelyaaa
  Seni seviyorum canım oğlak burcum çünkü bu özelliklerin hepsine sahibim (oğlak ♑)
 • XG10AV
  Ellerine sağlık. Güzel bir Bence olmuş.

  #İkizler noktasından virgüle kadar nokta atışı olmuş.
 • Karamelaaaa
  Ellerine sağlık 🙈 sonuna kadar ben o kadar doğru ki
 • Ben_arıza
  Burç kadar saçma bi şey yok. Atıyorum 10 ekim de doğdun, herkes aynı duygusal bilmem ne mi yaşanacak. Saçma sapan işler. Bunlara prim vermeyin
 • NeyyyyMıstaamNeyyyy
  Oğlağa niye maalesef ki yazdın? nesi var gurbaneee gurbaneee
 • Bizamaninmeleki
  Evet Yay Burcu için yazılanlar doğru fakat pek bilinmeyen şeyler değil. Yine de emeğine sağlık 🌸
 • Melodiiiii_
  Aslan burcuyum ve bu kadar doğru bir yazı beklemiyordum.
 • Ismimbileyok
  Süper tespit.
  Boğa burcu tam bir temas bağımlısı...
 • _GüneşKız___
  Mars yönetici gezegeni değil miydi akreplerin? Plüton yanlış bilgi. Tutkunun gezegeni Mars.
 • Cansinerkek
  Yengeç: Okyanus onların terapisidir.


  Kesinlikle dis gorunus olarak sinirli dururum ama birini aglarken gorsem dayanamam aglarim..
 • selmma44
  Çok faydalı olmuş eline sağlık
 • marjinalgirl2367
  Güzel bir bence olmuş ellerine sağlık:-)
 • OnDörtMart
  Güzel bir bence olmus ellerine sağlık.😊😇
 • Htc25
  Boğa burcu yemek yemeğe çok düşkündür rahattır ve sorunlar uzak durmak isterler.
 • Mehmet505
  Ellerine saglik dostum. Guzel olmus ve ben ikizler im.
 • Sorysırmakiçinacdım
  Bazı bilgiler çok doğru fakat çoğu insanın kişilik yapısı burcundan değildir bence
 • çaylak2438
  Güzel bir çalışma olmuş teşekkürler
 • machiva
  Çok güzel olmuş tebrik ederim
 • TemizMan
  Burçlar sizin için gerçekten çok önemli mş
 • Songül56
  Aslan 🦁 doğru 👍
 • McLareN558
  Vayy be enteresan
 • babysharkSmom
  Güzel yorumlamışsın emeğine sağlık👏🏻👏🏻👏🏻
 • 27esmerim
  Elinize sağlık 🙂
 • 0asrınz0
  Eline sağlık. Boğa kendim adına tamamıyla doğru
 • Red_Lady
  Akrep'ten üstün burç yoktur.
 • doanylmz
  Demek ki koç değilim. İlk adımı atmaktan asla korkmaz özelliği bana yüklenme iş çünkü :)
 • nirhamm
  Eline sağlık
 • GelPcPcc
  Eline sağlık
 • Alfa80
  Aslanım güzel olmuş 😉
 • ayhani647
  Bence boğa burcu en iyisi
 • Mario45
  Çok güzel yorumlar olmuş emeğinize sağlık
 • Sakinvetatlikiz
  Çok güzel bir bence olmuş eline sağlık
 • IAmarPresterAen
  Emeğinize sağlık :)
 • Dördüncümurat
  Evet evet
 • Bizden_Söylemesi
  Bir oğlak Burcu olarak teşekkür ederim 😎
 • Nammellesss
  Teraziiii..
 • KədiGülü
  Doğruluk payı var biraz, emeğine sağlık.
 • _BaşBelası_
  Biz akrepler var yaa... 😎
 • Akbeyy_52
  Ya burclar hepsi hikaye Boş versene lan
  • İnsan odun oldumu böyle bir platformda bile kendini belli eder iste ne yapacaksinki hadi koş ta seni biraz yontsunlar

 • SwordOfDemocles
  Ben bir akrebim
 • iamahmetkayaa
  Bence duzmeceden ibaret
  • Neden öyle düşündün ki emek var saygi goster derim

  • Daha siteye geleli 3 gün olmuş soru sormasini bilmezsin emeğe saygisizlik yaparsin

  • Bana göre her burca her özelliği sıkıştıriyorlar. Kendi burcunun özelliklerini okuduğun zaman elbette kendinde olan bişeylerle karşılaşırsın

  • Hepsini Göster
 • beste_ozates__
  Aslan burcu çok doğru
 • Transatlantik123
  Kova burcu yalnızlığı sever dostum
 • babyface06
  Burçlara yarı inanıyorum yarı inanmıyorum.
 • BADLOWE1234
  Tam beni anlatıyor 😁😁😁
 • sozdemir
  emeğine sağlık
 • özgürrkiizz
  Keyifle okudum teşekkürler
 • köklemeyisever
  burclara ınanmıyorum nedense
 • Daha Fazla (8)
YÜKLENİYOR...