Nikah memurunu düğün mekanına çağırmak trend oldu! Nikah sizce düğünün içinde mi olmalı, nikah dairesinde mi?

Nikah memurunu düğün mekanına çağırmak trend oldu! Nikah sizce düğünün için de mi olmalı, nikah dairesinde mi?Daha çok ünlülerin tercihi bu trend son zamanlarda çok talep aldı..

Nikah Memuru Düğün Salonuna Nasıl Çağırılır?

Nikah memurunu düğün organizasyonunuz için çağırmak son derece basit. Nikah dairesine giderek kayıt yaptırdığınız esnada nikah memurunun düğün organizasyonuna gelmesi için bizzat talepte bulunuyorsunuz. Bu talebiniz, tarih ve mekan durumu dikkate alınarak inceleniyor ve onay veriliyor.
Sonrasında nikah memuru düğününüzü şereflendiriyor. Bu sayede düğününüz ve nikahınız çok daha canlı bir hale geliyor."

Nikah sizce düğünün için de mi olmalı, nikah dairesinde mi?
#Meczup

2|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• ne fark eder.. yani
    evett diye bagırıyorlar :))
    ben anlamıyom
    sakin olmalı nikah bence

1|0
    0|0
  • Her türlü evet diyoruz zaten. :P Tabi nikahı düğün içinde yapmak daha ekonomik :D Ayrıyetten bir yükten kurtuluyorsun. Düğünle nikahı beraber yap= Balayı.

0|0
    0|0
  • Saçma bir gösteriş budalalığı almış başını gidiyor..
    günlük hayatta bir halt olmayanlar düğün zamanı kendilerini prenses süreyya gibi gösterme çabasına giriyorlar.. Zaten abartılı olan düğünlerine her türlü gereksiz detay dahil ediliyor..
    Peki düğünün ertesi günü nesin?
    Yine kocaman bir hiçsin..
    Amelesin..
    "Üç günlük beylik, beylik değildir" diye bir laf vardır.. Bir günlük prenseslik de prenseslik değildir..
    Ama cebinde iphone 7 olup hattında kontör olmayan vatandaşlarımız anlamaz bunu..
    Onlar için gösteriş her şeydir..

0|1
    0|0
  • Valla benimki de mecbur böyle olacak bağlı olduğum belediyenin salon org sorumlu su 3 yıl çıktığım eski sevgilim düşünsene orda bana defteri falan uzatacak iyyyy 😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Hangisi daha ucuzsa 😜

0|0
    0|0
  • Benim çocukluğumdan beri gittiği neredeyse her düğünde nikah memuru düğün mekanına gelir zaten. Yeni mi trend olmuş?

0|0
    0|0
  • Düğün olmadan , yemekli bir nikah

1|0
    0|0
  • Düğünü sadece evlilik ilanı olarak gören benim gibi bir insan için gereksiz. Dostları ve aileleri çağırıp "bakın evlendik" demek ve bir akşam eğlenmektir düğün.

0|0
    0|0
  • Bizim memlekette hep düğünde olur zaten

0|0
    0|0
  • düğünün içinde olmalı bence..

0|0
    0|0
  • Sevmem

0|0
    0|0
  • Halla halla

0|0
    0|0
  • meczup hanım, size birşey danışacaktım ama mesaj kısmınız kapalı

0|0
    0|0
  • Saçma salak şeyler

0|0
    0|0
  • Dugun salonunda

0|0
    0|0
  • Düğünde

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir olay.

0|0
    0|0
  • Düğünde

0|0
    0|0
  • Fark etmez

0|0
    0|0
  • nikah dairesin de olmalı

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 27

• Düğün yapılıyorsa çağrılması güzel olur. Ben düğün yapmayı düşünmüyorum o yüzden nikah salonunda olacak :)

1|0
    0|0
  • benımkı dugunun ıcınde oldu : ))
    bunu nıkah ıslemlerı ıcın basvururken yapıyorsun ve nıkah memurunun nıkaha gelmesı ıcın taksı parasınıda pesın oduyorsun : )))

0|0
    0|0
  • Bence beraberinde olması mantıklı nikaha git eve dön sonra düğün yerine git boşuna karmaşa benim ayrı oldu düğün başka memleketteydi iki kere telaş oldu 😊 ama çok güzeldi boşanıp bir daha evlenelim diyorum o yüzden 😂

0|0
    0|0
  • Düğünde zaten takiyla bir suru zaman geciyo bide nikah için zaman kaybı nikahın ayrı gün olması daha güzel daha sakin

0|0
    0|0
  • Bence nikah dairesinde olsun

0|0
    0|0
  • bence düğünün içinde olsun :))

0|0
    0|0
  • Dugunde olmali

0|0
    0|0
  • Yeni bir şey değil ki bu
    Senelerdir var sadece biraz daha maliyetli o yüzden tercih edilmiyor

1|0
    0|0
  • Niye yoruyorsunuz adamı işsizmisiniz ya ben olsam söve söve gelirim

0|0
    0|0
  • Düğüne gelmeli bence.

0|1
    0|0
  • Düğündeeeee

0|0
    0|0
  • Bence düğünün içinde olmalı ikisinin ayrı olması zaten çok saçma.

0|0
    0|0
  • Evet ya güzel

0|0
    0|0
  • Bende düğünde istiyorum

0|0
    0|0
  • Ben açık bir mekanda sade bir nikah istiyorum.

0|0
    1|1
  • Düğün diye bişey olmamalı direkt.. Nikah ve balayı, bu kadar.

0|0
    0|0
  • Benimki de düğünde olmuştu.

0|0
    0|0
    • Abla evlilik nasil birsey?

• @Parisguzeli bunlar doğru insan olduğunu göstermez. En iyi sen bilirsin bunu zaten.

• Bilmiyorum ;(

• Tercihe gore degisir. insan her zaman evlenmiyor. nasil mutlu olacaksa oyle yapsin

0|0
    0|0
  • Nikah dairesinde yapmistik biz. bence duruma gore degisir

0|0
    0|0
  • Nikah dairesi iyi bence

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    7
Yükleniyor... ;