Benim dışımda Sevgililer Günü 14 şubat geçse de kurtulsak diyen var mı?

şubat ayına girince artık sevgililer günü muhabbetinden miğdem bulanıyor herkes bir heyecan içinde, konu hep ne alsam ne etsem ne bekliyorsunuz sevgilinizden vs vs. bu günü çok saçma buluyorum ve eşimle bu yüzden senelerdir kutlamıyorum kutlamak da istemiyorum

benim gibi 14 şubat geçse de kurtulsak diyen var mı ? (sevgilisi olduğu halde bıkan var mı?)

0|0
1324

En İyi Erkek Görüşü

• 14 subat kötü değilde burdaki bazı conconlar yok sevgilime ne alayım die 2de 1 sorduklarından, insanları soguttular. aptalmısın sevgiline hediye alamıyacak aklın yok da burda soruyorsun.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• 14 şubat sadece reklam gibi bazı yerlerde ffazla cıkıyor ve sinirleniyor insan.

Aslında gercekten ciddi ciddi 14 subata bakarsanız gereksiz. Cünkü hangi çift başka birinin onların günü oldugunu söylemeye hakkı olacagıonı düşünür ki? Bir başkasını bir ilişkiye girip " siz 14 subatı kutlayacaksınız" diyebilir mi ya? o gün sevgili olup diger günler sevgili olunmuyor mu

0|0
    0|0
  • nedır bu ya anlamıyorum bu gunun mantıgını anlamamısnz demek kı sevgılı demek ıllaha seviştiğin kişi demek mi de bu gunu çekemiyorsunuz. annenizde sevgiliniz olur cocugunuzda burda önemli olan şey dunyada bu kadar vahset warken 1 gunde olsa tum insanların aynı anda sevgıden aşktan bahsetmesidir. seviştiğiniz kişiye hedıye alma zorunlulugu falan değildir.

0|0
    1|0
    • sen beraber olduğun kişiyi 'seviştiğin kişi' olarak mı tanımlıyorsun...

• insan sevdiğim falan der, ne o öyle 'seviştiğin kişi' ? resmen cinsel obje olarak göstermişsin

• turkçe yi sen bilmiyosun anlaşılan sevişmek demek ordaki ş karsılıklı seven anlamında demek

• 14 Şubat kapitalis bir tuzaktır. Ben asla düşmem. Düşen zavallıları kınamam. onlar bankaları zengin etsinler. Benim için sıradan bir gündür. Ben sevgilime her gün özel davranırım; har ay hediye alırım...

1|0
    0|0
  • O kadar önemsediğim bir gün değil .

0|0
    0|0
  • sevgilim yok ama geçsene kurtulsak diyorum artık sıkıldım bu muhabbetten. evliler sevgililer günü kutlamamalı bence evlilik yıl dönümü zaten onun yerini alır.

0|0
    0|0
  • birisi duygularıma tercüman olmuş.

0|0
    0|0
  • bende tabiki.14 şubat geçsede ertesi günlerde 14 şubatta ne yaptınız diye sorular devam eder sinir olmaya devam yani

0|0
    0|0
    • hehe o zaman 16 şubat olsa da bitse bu çile :)

• allahım sen bizi böyle kızlardan koru :D

• Anlamıyorum 14 şubat neden gözünüzde büyütüyorsunuz, heyecan yapıyorsunuz şimdi olur mu öyle seviyorsan istediğin gün bi jest yaparsın arkadaşım. olmayanlara da beklesin ya da birini bulsun canım :)))

0|0
    0|0
  • bu sitede her gün 14 şubatın allah belasını versin yazmassam rahat edemiyorum:))

1|0
    0|0
  • dün sordum 32 cevaptan yaklaşık 28 tanesi demiş

0|1
    0|0
  • bana hergün sevgililer günü ülen. 14 şubat gelse nolur. vız gelir tırıs gider;)

0|0
    0|0
  • sevgilin olsa dert olmasa ayrı bir dert hakkaten bıktım yani her sene aynı muhabbet

1|0
    0|0
  • az kaldı..

0|0
    0|0
  • 14 şubat konu baslıklarından kurtulsak

0|0
    0|0
  • bıkmaktan değil de merak ediyorum acaba ondan sonra nasıl bir muhabbet başlayacak diye

0|0
    0|0
  • Bu günü icat edene lanet okuyorum

0|0
    0|0
  • tansiyonum düştü :)) 14 şubat geçsede hayat bir normale dönse sitede :))

0|0
    0|0
  • bende bu akımın içindeyim

0|0
    0|0
  • ben ve tanıdğım bır cok arkadas

0|0
    0|0
  • sevinsinler bize her gün 14 şubat:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 13

• Çok ta önemli bi gün değil ya.sevgilim yok gerçi ama :) bugün bolca gezdim şimdide uzattım ayaklarımı keyif yapıyorum.kendime hediyeler aldım :)..sitede gördüğüm 14 şubat sorularından bana bıkkınlık geldi,sokaktaklarda bulunan afişlerden reklamlardan da..diyorum iştee geçse de kurtulsak :)

1|0
    0|0
  • Aynen ne saçma şey ya

0|0
    0|0
  • hay lanet benim de şu sorulardan midem bulandı. madem o kdr rahatsız oluyosunuz 14 şubattan neden her sn soru açıyosunuz anlamıyorum ki...

0|0
    1|0
  • farketmez hergün 14 şubat da olabilir

0|1
    0|0
  • geçse de kurtulsak bitsin sonraki haftada geçsin 1 sene hatırlamasın kimse

0|0
    0|0
  • herkes diyor sıkıldık artık

0|0
    0|0
  • kutsal gun sankı ya cok tuhafıma gıdıyor benım sevgılıler gunu gerçekten geçsin kurtulalım ama ertesı gun bana bu hedıyeyı nasıl alırsın kavgaları var bıde o var yanı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • seviyorum hediye almayı ve vermeyı ama haribden bu 14 şubat stres birşey sıkıyor dediginz gibi:S

0|0
    0|0
  • Sorulardan sıkıldım artık geçsin.

0|0
    0|0
  • bennnn çok sıkıldımmmm bu 14 şubat psikolojisindenn.

0|0
    0|0
  • Evet var ben..Hayatimda hic kutlamadim ztnbboyle gidersede kutlamicam hic:D

0|0
    0|0
  • helyess!

0|0
    0|0
Yükleniyor...