Sevgilinizin telefon rehberinde kayıtlı olan isimlerin yanı sıra gizli saklı kayıtlı tuttuğu numaraları fark etseniz ne yaparsınız?

BirTutamAşkk
Sevgilinizin telefonun rehberinde kayıtlı olan isimlerin yanı sıra, not bölümünde ya da telefonun herhangi bir bölümünde gizli saklı kayıtlı tuttuğunu farkettiğiniz numalara denk gelseniz bu durumdan şüphelenir misiniz?
Sevgilinizin telefon rehberinde kayıtlı olan isimlerin yanı sıra gizli saklı kayıtlı tuttuğu numaraları farketseniz ne yaparsınız?
#BirTutamAşkk
#Gizlisaklıkayıtlıtutulannumaralar

Sevgilinizin telefon rehberinde kayıtlı olan isimlerin yanı sıra gizli saklı kayıtlı tuttuğu numaraları fark etseniz ne yaparsınız?