Dünyanın en iyi televizyon markası hangisi?

dünyanın en iyi televizyon markası hangisi evinizde hangi marka televizyon kullanıyorsunuz?
  • Samsung...
    A seç
  • Sony...
    B seç
  • Philips...
    C seç
  • LG...
    D seç
  • Toshiba...
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
82185

En İyi Kız Görüşleri

• LG'nin akıllı serisi gerçekten kullanışlı yalnız tek tavsiyem hafıza seviyesi yüksek olanlardan alın internet bağlantısı üzerinden film izlerken yarım kalmasın ;)

1|0
    0|0
  • Bence kesinlikle samsung görüntü kalitesi ve model açısından ikinci tercihte lg olabilir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Normalde en güzellerini sony samsung Lg üretir Size tavsiyem kesinlikle LG dir hem fiyat olarak daha uxuz kalite olarak birçoklarına göre daha güzeldir

Samsungla aralarında teknolojide fark yoktur ama görüntü olarak samsung daha parlak gösterir Lg ise biraz daha mat , bu nedenle ben Lg seçtim daha ucuz aynı model sıralamasına göre :)

Size tavsiyem LG 43 ekran...Gerçekten çok memnunum bundan var bendede 4K , led, smart tv... Size ömrü bitene kadar yeter 😊

1|0
    0|0
  • LG televizyonlarda panel ışıklandırma yetersiz soluk bir görüntü veriyor. Alacaksan SAMSUNG tvlerden almanı tavsiye ederim. Bizim evde SAMSUNG Led tv var babamın işyerine LG almıştık ve LG, SAMSUNG kadar performanslı değil malesef.

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 80

• Vestel smart tv çok övülüyor ne kadar doğru bilemem

0|3
    0|0
  • Vestel, Arçelik hem yerli üretimdir hem de kalitelidir.

0|1
    0|0
  • Sharp Quatron görüntü kalitesi harika ben çok memnunum

0|1
    0|0
  • bu markaların hepsinin çok çeşitte ürünleri var işte beyaz eşya dvd vs. tek alanda uzmanlaşmış bir markayı tercih ederdim nokianın sadece telefon üretmesi gibi

0|0
    0|0
  • lcd televizyonlarda samsung derim ben aldım kalitesi yüksek ve güzel

0|0
    0|0
  • sony harikadır.alırsan sony al derim bizim evdeki 15 yılı geçti hala düzgün yani.

0|1
    0|0
  • samsung var iyimi kötümü bilmiyom çokda bakmıyorum zaten :)

0|0
    0|0
  • Geçenlerde bu işi yapan biriyle konuştuktan sonra Sharp olduğunu öğrendim ama ben de Samsung var o ayrı ..

0|0
    0|0
  • Sony ,Philips,Samsung beyaz eşya ve elektronikte en iyi markalar

0|0
    0|0
  • LG SONY

0|1
    0|0
  • LG - Samsung ikisi bence.

0|2
    0|0
  • phılıps tek gecıyorum.

0|0
    0|1
  • Sony

0|1
    0|0
  • Lg iyi.

0|1
    0|0
  • Vestel sunny arçelik profilo

0|1
    0|0
  • Sony Bravia

0|1
    0|0
  • Sony

0|1
    0|0
  • Ülker.

0|1
    0|0
  • Samsung ✔✔

0|1
    0|0
  • Tabiki lg

.

0|2
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    60

Erkekler Ne Diyor 183

• Samsung

0|1
    0|0
  • Bence LG ama model olarak beğenmeyebilirsin Samsung da aynı gibi pek fark yok yani model olarak hoşuna gideni al pek bir fark olmuyor. Bir de bu işte markadan ziyade model önemli yani birisinde wife desteği bile vardır diğerinde yoktur farklı modeller farklı fiyatlar fiyata göre ürün tabi bu fiyata göre ürün her zaman doğru da olmuyor

0|0
    0|0
  • 80 bin tl ye kadar cikar.

m.donanimhaber.com/.../...etiketiyle-Turkiyede.htm

En iyi tv cebine uygun tvdir.

1|0
    0|0
    • Hocam sen naptın ya :D

• En iyi tv kesene uygun olan tv dir dedim 😇 bende vestel 9060 42 led vardi cokta memnundum paneli arizalandi 8575 cift ekran ozellikli olani ucretsiz gondermislerdi. Bundan da memnunum.

• Philips.
    Samsunglarda görüntü kalitesi gayet güzeldir fakat paneli kodlayan tcon boardlar 2 sene sonra bozulma ihtimalleri çok yüksektir.
    Lg renkler donuk ve cansızdır.
    Ben olsam philips derim

0|0
    0|0
  • Kullanış amacına göre değişir, oyun için pilips, sinema için sony, samsung, art çalışma için LG.

Saygılar

0|0
    0|0
  • LG iyidir
    philips ucuz ve iyidir
    samsung idare eder
    vestel uygun olmadıkça alınmaz
    öyle yani

0|1
    0|0
  • Tabiki de LG çünkü panelinden tut anakartına kadar herşeyini kendisi üretiyor hatta samsung, philips gibi markalar bile panellerini LG den satın alıyorlar fakat ses sistemi dersen philips, bose audio, pioneer ve sennehiser

0|0
    0|0
  • Samsung Akıllı TV.El hareketlerini algılayan sensörler var aga.Sevgilin esra erol da evlen benimle izlerken maç izlemek istiyorsan ona tokat atarken aynı anda kanalıda değiştirmiş oluyorsun...

1|0
    0|0
    • Arkana yaslanip esneyince de degistiriyor. O kadar gelismis degil o teknoloji

• Daha iyi işte esneme vakti gelmişse muhteşem yüzyıldan zehirli sarmaşık 3 e geçiş yapmak için kendini yormana gerek kalmaz

• almak istegiğin tpie göre deişir çoğu kişi için lg ve samsung ve toshiba vesayre ama bunların hepsinin kendine ait en iyi oldu türler var örnek 3 boyut özeligi taşiyan bir tv alacaksan bu konuda uzman olanı alirsin yani bu konu aynı intel ve nvdia gibi pc ekran kartı olayı gibi ya da başka şeyler yani bazıları uzun süre kulanmak için iy bazılar teknolojik için iyi bazıları çeşitlilik sunma konunda iyiler kısacası araştırmanı öneirrim yani almak istedigin tipe bagli (biraz işsizce bir örnek olacak ama nokia gibi sundu şeyler çok dğeil hata neredeyse yok günümüzde ama sağlamlik? bununla rekabet edecek çok şey yok :D telefolarda yani :D )

0|0
    0|0
  • En çok satan samsungdur. Samsung TV ler hakkında geniş bilgim ve deneyimim vardır...

Ama "en iyi" olduğunu söyleyemeyeceğim.. :)

0|0
    0|0
  • Samsung en iyisi bence. Kullandığım televizyonu 3 yıl önce falan almıştık, Arçelik marka 106 ekran LCD. Yeniler kadar özelliğe sahip olmasa da iyi yine de :)

0|0
    0|0
  • Dunyanin en iyi televizyon markası
    1) Sharp
    2) sony dir.

0|2
    0|0
    • İLK SIRA DOĞRU SONY DE YANLIŞ.. SONY F. MAKİNELERİNDE BİLE DANDİK LENS KULLANIRKEN CANONA ÜRETTİĞİ LENS ON NUMARADIR.. SONY ADINI BOKLADI LG DEN PANEL ALMAKLA... 1 SHARP 2 TOSHİBA.. AMA VESTEL TÜRKİYE TESİSİ ÜRETİMİ OLMAYANLARI...

• KESİNLİKLE SHARP, SAĞLAMLIK KONUSUNDA TOSHİBA, GÖRÜNTÜ NETLİK VE TEKNOLOJİ HARİKASI İSE SHARP

0|1
    0|0
  • Maddi olarak belirli bir limit yoksa samsung ya da beko.

0|1
    0|0
  • en iyi diye bir şey yok cok alternatifler var
    hangisi hosuna gidiyorsa o sony toshıba lg sunny vestel vs.

1|0
    0|0
  • Lg iyidir kontras oranı birde renk sayısına dikkat et dahili uydu alıcıya felan takılma ayrıyetten alırsın

0|0
    0|0
  • Philips smart tv almıştık. Kanalları değiştirirken 5 6 sn bekliyor. Çok sinir bozucu. Yani Philips almayın sakın

0|1
    0|0
  • en iyisi sony sonra panasonic benim için. Lg ve Samsung ise ucuz kalitesiz ürünler yapıyor bence

0|1
    0|0
  • Lg tavsiye ederim olmadı samsung başka marka alma sakın. Frekans değerine iyi bak. Ekran boyutuna göre frekans seç

1|0
    0|0
  • Sağlamlık bakımından philips gerçekten harika ama kalite dersen gördüğüm kadarıyla LG ile hemen aynı heleki samsungla kıyaslamak bile hata

0|1
    0|0
    • Samsung' ta beğenmediğin neler var mesela sağlam değil vs.

• Görüntü kalitesi :) LG ve Philips daha iyi ya da benim gözlerim yanlış görüyo :)

• :) Peki teşekkürler dostum soruma 5 yıldız verir misin daha çok kişiye ulaşabilmek için.

• Erkeklerden görüşlere devam
    163
Yükleniyor...