Kız arkadaşıma asılan birisi var, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Merhabalar, direk konuya geçeyim. Benim bir kız arkadaşım var 6.5 aydır beraberiz ve ikimiz de birbirimizi çok seviyoruz. Kız arkadaşıma karşı başlarda güven sorunu yaşıyordum fakat daha sonra zamanla ona güvenmeye başladım. Kız 18 yaşında ben ise 20. Lise son sınıfta okuyor ve onun sınıfında Libyalı bir çocuk var. Kız arkadaşım normalde sınıfta hiç bir erkekle muhattap olmaz fakat bu çocuk sürekli kızla konuşmaya kalkıyormuş. Kız arkadaşım cevap vermediği halde soru sorup duruyormuş. Sürekli onu dikizliyormuş sınıfta. Kız arkadaşım tedirgin oldugunu söyledi. Çocugu tersleyecekmiş ama benim kızmamdan korkmuş çünkü kimseyle muhattap olma demiştim. Bir daha yaparsa tersle dedim. Senden bileti aldım artık, bir daha yanaşırsa terslicem dedi. Garip olan ise, sınıftaki bütün erkekler ve kızlar o kızın bir sevgilisi oldugunu biliyorlar çünkü bunun konusu geçeti sınıfta defalarca ve kız arkadaşım yüzük takıyor. Ona rağmen asılanlar var. Neyse işte ben dün bu kızın okul çıkışına gittim. O çocuğa kendimi göstermek için. Kızın elinden tuttum. Çocuk beni gördü, ama kıza bakmaya kalktı uzun uzun. Ters ters baktım kafasını çevirdi ama hiç takmıyor gibi bir hali vardı.

Kısaca şimdi korkuyorum, ya sınıfta tekrar asılırsa, konuşmaya kalkarsa diye. Ya kız arkadaşım muhattap olursa diye.. bir de o çocugun yanında başka kürt bir çocuk daha varmış. İkisi beraber asılıyorlarmış ama büyük ihtimalle libyalı olan hoşlanıyormuş. Kürt olan sürekli aşiretiz biz diye ortalıkta geziyormuş. Neyse işte korkuyorum arkadaşlar, sadece kıza asılmalarından korkuyorum. Gerçi kız bana güven diyor, sen laf etmesen ben onların ağzının payını vermesini iyi bilirim falan diyor ama bilmiyorum içim rahat değil sonuçta 1 yıl aynı sınıfta buluncaklar.. Bunu bilmek zaten beni delirtiyor. Fikirlerinize ve önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar, yorum yaparsanız sevinirim.
Kız arkadaşıma asılan birisi var, ne yapmalıyım?
2
2
Görüşünü yaz