Başak erkeği aramıyorsa?

Gizli Üye
Kızlar erkekler. Evlilik planlarken güven problemi yaşanıyor ve sonra tekrar herşey rayına oturuyor ama Başak erkeği sürekli olayı hatırlatıyor ama ayrılmıyor da. Sonra kız kıskançlık yapıyor hayatında yerim belli değil falan derken başak erkeğimiz ona bir ilişkimiz vardı ama sen duvar ördün diyor sonra kızımız ben kaptırmışım kendimi düzeldik sanmıştım diyor kendini suçluyor satırlarca mesajlar yazıp ben sana layık değilim unut beni vs gibi sözler diyor. duygusal günlerin ardından Başak kızın moralini düzeltmeye çalışıyor fakat kız ayrılmalıyız bitmeli falan diyor erkek oralı olmuyor. Sonra kız pes ediyor seviyorum yapamadım vazgeçemedim senden diyor. Velhasıl kelam tam kız herşey düzeldi diye sevinirken Başak erkeğimiz aramaz sormaz oluyor. Sebep ise sen kaptırıp kendini üzüyosun eskisi gibi samimi olsak yine aynı şeyler olacak deyip geri çekiliyor kız üstüne düşüyor sonra tersleniyor. Erkeğimiz özür dilemiyor kız da susuyor yazmıyor. Ama faceden kızın özledim mesajı veren şarkısını ve profil fotosunu saniyesinde beğeniyor. Belli ki küs değil ama hala aramıyor. Sizce ne olmuş olabilir Başak erkeğinin kafasında?
Güncellemeler:
+1 yıl
Kızlar neden burada değil?
Başak erkeği aramıyorsa?
4
2
Görüşünü yaz