Esim beni aldatiyor mudur?

Gizli Üye
bugun temizlik yaparken yatak odasinda kalin ve koyu kahve bir sac teli buldum. benim sacimla ayni boydaydi ama benim sacim ince ve acik kahve hafif uclarimin rengide açik tonlarda. Esimle sabah beraber gidip eve beraber geliyoruz ama onun kendi is yeri ve beraber olmadigimiz zamanlar da disari isten dolayi ciktigi oluyor. yani bilemiyorum hep aileside kendi de der aldatmaz asla sadiktir diye de ben bunu kafama taktım bir kere ne yapsam sizce. bir de ben 2 ay once bebegimi kaybettim kurtajla aldilar sonra uzun sure bir kanamam oldu cok zayifladim zor zamanlar gecirdim hep yanimdaydi ama kanamam bitti ben toparlndm falan bir kac. kez iliskiye girdik sonra 2 hafta falan bana hic karismadi. sordugumda da hala iyilestigine inanamiyorum senin cann yakmak istemiyorum demisti ama o sac teli kafami karistirdi. normalde de esime lek guvenmem onceki iliskimde aldatilmistim hep bir guven problemim var genel olarak bunu esimde bilir simdi ona sac telini soramamda ben digeriyle kiyaslama deyip kiyamtt koparabilir
Esim beni aldatiyor mudur ?

Güncellemeler:
+1 yıl
Yatak odasinda onun yanindaki komidinin uzerinde buldum. Patlonlarini koydugu yerde degil. Sacin benim olmasina inanmak istiyorumda benim saçım ince telli. Dna testi falan yaptrsam olur mu esime soyleyemem birseyi kesinlestirip oyle sormam gerek 😟
Esim beni aldatiyor mudur?
11
23
Görüşünü yaz