Bakir olmak kötü mü?

Gizli Üye
Ever arkadaşlar, ben 22 yaşında mekatronik müh. son sınıf öğrencisiyim. Bölümde hiç kız olmaması ve benim bu konularda hiç tecrübem olmamasından ötürü hiç sevgilim olmadı. Geneleve gidip bir kadının acizliğinden de yararlanmak istemedim. Evlenince yapmaya karar verdim. Sonuç olarak 22 yaşında ve hala bakirim.
Sorum şu ki bakir olmak kötü bir şey mi? İnternette ekşi ve inci sözlük gibi yerlerde bu yönde şeyler okuyorum.
Bakir olmak kötü mü?