Sevgilim zorla kürtaj yaptırdı pişmanım, ne yapmam lazım?

Gizli Üye
bundan yaklaşık 4-5 ay önce sevgilimin hamile olduğunu öğrendik. ilk başta şaşırsakda ben kabullendim ve ailelere anlatmaya karar verdik. fakat sevgilim istemedi ve çocuğu aldıracağını söyledi. 1 haftalık süreç bıyunca sürekli vaz geçirmeye çalıştım ama dinlemedi. son dakikaya kadar onu ikna etmek istedim. sevgilim ve akrabası olan bir kız inatla işlemi gerçekleştirdi.

ilk başlarda ki aylarda çok aklıma düşmedi ama sonra dan her gün artan bir şekilde rahatsız olmaya başladım. geceleri uyuyamıyorum ve öldürdüğümüz o çocuğu düşünüyorum. sevgilimle ayrıldık ve ben bu azabı tek başıma yaşıyorum. dayanılmaz bir acı duyuyorum. bu acıdan nasıl kurtulabilirim?

eski sevgilim 24 yaşında bense 27 yaşındayım. doğurabilecek ve bakabilecek gücümüz vardı ama katil olduk. bu vicdan azabı nasıl geçer? (dini görüşü olan biri değilim ama vicdanım sürekli ben rahatsız ediyor.)
Güncellemeler:
+1 yıl
-arkadaşlar kız seninle gelecek düşünmüyordu demişsiniz tamam anlarım zaten başka bir erkekle ilişkisi ortaya çıktı mesele bu değil.
-hata olduğunun bende farkındayım ama korunmak istemiyordu
-4 yıllık ilişkimiz vardı ve regl sonrası hamile kalınmaz rahat ol diye her seferinde içine boşalmamı sağladı
-hayatım boyunca hep bir kızım olsun istedim ve rüyalarımda görüyorum o çocuğu (cenin değil çocuk olarak) ve bana sürekli hesap soruyor.
Sevgilim zorla kürtaj yaptırdı pişmanım, ne yapmam lazım?
18
11
Görüşünü yaz