Eski sevgiliye tarihi ayar.. İbretlik hikayemi okur musunuz?

Gizli Üye
O zamanlar çirkin bir kız sayılırdım lise 2 de hafif kilom vardı bakımsızdım sivilcelerim falan.. Neyse bu cocukla cıkmıstık kısa bır sure ama ben delı gıbı sevıyordum hemen de ayrılmıstık neyse pesınden kosmustum ben sana bakar mıyım su tipine bak çok çirkinsin demişti benimli bir kızı kıskandırmak için çıkmıştı ve bunu gururla soylemıstı aglamaktan helak olmustum o günden beri içime dert etmiştim o sözler beynimde yankılanıyordu. Gitgide özgüvenim düştü artık yere bakarak yuruyordum resmen yeri öpücektim.. Karar verdim spora başladım fitness a yazıldım sporu ne kadar sevdiğimi keşfettim zayıflamak için değil hobi için yaptım cok eglencelı gecıyordu ve vucudum harıka oldu şu an 85-63-90 ölçülere ulaştım ve kendımı bu dalda gelıstırdım şu an Ankara besyo ogrencısıyım zaten :) Sivilce izlerimden falan tedavi görüp bitkisel kürler uygulamıstım ve sıvılcelerım gecmıstı ve lise 3 te dısıme tel taktırmıstım yenı cıkartım dıslerımde ıncı gıbı ee birde kaşlarımı falan o zaman aldırmazdım sımdı aldırdım seklı guzel oldu.. Güzel giyinmeye başladım da... Neyse ben bu yaz aksaraya antrenmana gidiyordum bir baktım karşımda o umursamıyor gibi yaptım ama bir tuhaf oldum bacaklarıma bir titreme geldi nasıl yürüyeceğimi şaşırdım hızlıca yürüdüm bana baya baktı o an o kadar bos geldı kı hıcte yakısıklı degılmıs bunu mu sevmısım dedım artık o benım yanıma cırkın kacıyordu.. Neyse bana baka baka gitti baktım facebooktan eklemiş kabul ettim işte bugun gordugum sen mıydın :) yazdı cevap vermedım cok degısmıssın dedi sen hiç değişmemişsin hala aynısın ne acı dedim güldüm. Sana zamanında haksızlık ettim özür dilerim ergen zamanlarında işte.. Keşke yeniden sevgilim olsan ne biliyim ya dedi bende "Ben sana bakar mıyım su tipine bak bir :)" yazıp birsürü kahkaha attım birşey yazamadı gör
Güncellemeler:
+1 yıl
görüldü yaptı bir süre sonra da beni engelledi :)
Eski sevgiliye tarihi ayar.. İbretlik hikayemi okur musunuz?
1
9
Görüşünü yaz