Uzun saçlı metalci erkeklerin hoşlandığı kız tipi nedir?

Gizli Üye
Yurtdışındayım birinci yılım okulda çok yakışıklı omuzundan bir karış aşağıda uzun kumral düz saçlı bir çocuk var, aynı grupları dinliyor ve aynı dizileri izliyoruz (grup dizi tişörtü giyiyor). Ikimizinde çevresi metalci kisilerden oluşsada bölüm farkından hiç konuşamadik. işin kötüsü hoşuna giden dikkat çekici birimiyim emin değilim. Ülkenin kızları 1gibi kivrmsiz , çok. acicidan catallanmis saçlar, aşırı boyalı kaşlar, soyulmuş ojeler, yüzünü kaplayan koca bir burun, solaryumdan turunculasmis cilt ve 175 boyunda en kısası (çocuk anca 185 filan) . Bense minyonum 165im yüzümde minyon ama vücudum kıvrımlı hatta herkes kim kardashian gibisin diye dalga geçiyor (aşırı büyük göğüs ve kalça dümdüz karın incecik bel), bakımlı belime gelen her üç haftada boyadigim kızıl saçlarım var, hergün oje mi yenilerim siyah ya da kızıl, makyajım maskara ve kızıl-bordo rujdur, herkes beyazsin diyor ama bugdayim sadece kansizliktan aşırı solgunum. Daha önce hic bir erkek tarafından reddedilmedim ama sanki begense bir şekilde tanışırmisiz gibi geliyor. Çünkü suana kadar baya atılgan erkek gördüm. Genelde sigara içenlerin takıldığı yerde konuşmak için can atıyorum ama sigara icmedigimden o ortam beni boguyor. Ne yaparsam bu çocuk bana gelir? ya da ben gitsem garip mi kaçar?
Uzun saçlı metalci erkeklerin hoşlandığı kız tipi nedir?
7 Cevap