Sevgilim work and travel yapacak, aldatır mı?

Senasena19sen

Yedi ay sonra bir sorun olmazsa Amerika’ya gidecek ve üç ay kalacak fakat erkek kız karışık aynı odada kalıyorlarmış yaklaşık bir odada on kişi kalıyormuş İster istemez insan kötü hissediyor sevgilisini aynı odada başka kızlarla. Bulunmasından vs onu seviyorum yani güvende hissediyorum fakat güvenle de bir alakası olmadığını düşünüyorum bazen şartlar değiştiğinde veya insan bir an kendini Kaybettiğinde hata yapabiliyor evet belki ben yapacağım hata fakat kendimden o kadar eminim ki onu zihninde bile aldatmam Dünden beri kavga ediyoruz beni küçümsedi lise mezunusun üniversite okusaydın da sen de gelseydin falan filan dedi sen kimsin dedi çok kötü hissettim o gidecek üç ay göremeyeceğim diye çok üzülüyorum az önce kavga ettik ve bu beni aldatırsın gittiğinde havalara gireceksin ama bu gidişin bir de dönüşü var falan filan dedim yoruyorsun beni falan yazdı ne yapacağımı bilmiyorum bu süreçte nasıl davranmam gerek bilmiyorum evet yedi ay var ama düşüncesi bile ürkütüyor gittiğinde ne yaparım bilmiyorum Şimdiden depresyona girdim Korkuyorum

Sevgilim work and travel yapacak, aldatır mı?
77 Görüş