Eski sevgilim ile yaşanılan cinsel paylaşımlarımızı ve onu özlüyorum ne yapmalıyım?

Gizli Üye

2 senelik ilişkimizde cinsel paylaşımlarımız oldu, aşırı uyumlu hatta ruh ikizi derler ya o derece doruklarda yaşayan kişiydik. En uzun ilişkisi benimleydi ve aşık olmuştuk. Kıskançlık ve yalan konusu yüzünden ayrıldım. Haklıydım.2 gün önce sms atmış pişmanlık içinde, ayrı olduğumuz 2 aylık süreçte aklımdan hiç çıkmadı, aşırı özlüyorum, gün içinde deli gibi aklımda yaşadığımız şeyler, kokusu sarılması bakışları aklımdan çıkmıyor yatak ilişkilerimiz. Onun gibisi asla olmadı, eski eşim ve eski sevgilimde dahil. Ondan başkasına dokunamıyorum, yapmak istemiyorum. Ne yapmalıyım, barışsam acı çekicem yine aşkımdan dolayı sahiplenme duygum var, vazda geçemiyoruz. Onu çok çok istiyorum arada kaldım, onun için sadece yatakdan ibaret olmak istemiyorum, oda gerçek ilişki gözü ile bakıyor ama işte sorun çıkıyor karşıma hep. Ne yapmalıyım lütfen akıl verin. Buluşma yani kahve teklif etti ne yapmalıyım?

Eski sevgilim ile yaşanılan cinsel paylaşımlarımızı ve onu özlüyorum ne yapmalıyım?
10 Görüş