Sevgilim beni Scarlett Johansson'a benzetiyor, bu güzel bir şey mi?

Gizli Üye

Sevgilim beni scarlett johansson'a benzetiyor bu güzel bisey midir beni çok guzel buluyor anlamında mi anlamaliyim?

Güncellemeler
1 yıl
Tipten bahsediyorum ya dudaklari burnu goz yapisi falan ozellikle gençliğine benzetiyor beni
Güncellemeler
1 yıl
Erkeklerin bu kadar zoruna giden ne ya ahahahha kizlardan betersiniz. Benzeyemz miyim mkkkk? Yok ona benzeseydin yürüyemezdin falan puahahahah ikiziyim demedim zaten andaaaval
Sevgilim beni Scarlett Johansson'a benzetiyor, bu güzel bir şey mi?