Narsist birisiyle sevgili oldunuz mu? Ayrıldıktan sonra öyle olduğunu düşünmeye başladım?

Gizli Üye
Iliskinin başında beni bulutlarda gibi hissettiriyordu. Sınırlarımı hep ihlal etti. Sesimi cikaramadim kaybetme korkusunu butun duygulari cok yogun hissettim. Ancak merhamet duygusu gerçekten vardı. Hayvanlara doğaya merhametliydi. Ya da öyleymiş gibi yapıyordu bilmiyorum. Belki de göz boyuyordu. Daha sonra birden beni degersizlestirmeye özgüvenimi zedelemeye başladı Dış görünüşüm mesleğim her konuda beni küçük düşürmeye başladı. Neden boyle diyorsun dedigimde saka yapiyorum bunu da mı anlamiyorsun diyordu. Onu kıskandıgımda bundan mutlu oluyor sadece gülüyordu. Ona herhangi bir ufak eleştiride sert tepkiler veriyordu. Duygusallasma yine diyordu hep. Sanki duygular cok gereksiz gibi hissettiriyordu. En sonunda bütün sınirlarımı astiginda beni terk etti. Benden alacağı herseyi almıştı. Sevgimi kazanmıştı. Umrunda değildim artık.
Narsist birisiyle sevgili oldunuz mu? Ayrıldıktan sonra öyle olduğunu düşünmeye başladım?
4
5
Görüşünü yaz