Erkek arkadaşım maddi sıkıntı içinde, ne yapmalıyım?

Gizli Üye
Sevgilim çok maddi sıkıntı çekiyor. Üniversiteye bu sene basladı, harclığı bazen 6 tl veya hiç olmuyor. Uzak mesafe ilişkimiz var, yanımda olsa yardımcı olurum ama ne yapmalıyım lütfen yardım edin. Bu yaz calıstı, ve calıstığı parayı babasının borcunu ödeyerek tamamladı. Geriye 70 tl'ye yakın para kaldı.
Onu motive etmek veya üzülmesini engellemek için ne demeliyim? Çünkü çok üzülüyor ve bu ikimize de yansıyor, herşeye de o kosturunca bıkkınlık geliyor.
Erkek arkadaşım maddi sıkıntı içinde, ne yapmalıyım?