Sevişmediğin insana nafaka ve tazminat ödemek saçmalık değil midir?

ƘƲƦƬƘıԼıƇı

Merhaba,

Bugün evlenmek kadar boşanmak da hayatın içinde var olan bir gerçek, ama nasıl evlenirken tüm yük maddi masraflar erkeğin üzerinden geçiyorsa, boşandıktan sonra da ömür boyu tazminat nafaka ödemek de erkekten geçiyor.

Haydi çoluk çocuğa kendi çocuğuna para vermeyi anlarım da sevişmediğin bir kadına kadına ömür boyu tazminat ve nafaka ödemek saçma geliyor.

Birde çoğu nikahsız bir şekilde başka bir adamla yiyor.

#Nafaka

17 Haziran 2021 Perşembe Saat 19:57
Sevişmediğin insana nafaka ve tazminat ödemek saçmalık değil midir?
Güncellemeler
+1 yıl
Eş çalışması demişsiniz benden boşandıktan sonra nasıl geçinecek olduğunu anası babası düşünsün bende başkasıyla hayat kuracağım ona nafaka öderken erkek başka biriyle nasıl evlenebilir. Çocuğa bakılır evlat ama bunun ticaretini yapan kadınlar çok var
Sevişmediğin insana nafaka ve tazminat ödemek saçmalık değil midir?