Kocam son zamanlarda en ufacık şeye kavga çıkarıyor. Endişelenmeli miyim?

Gizli Üye
Calisan biriyim annem babam cocuga bakiyo esimin annesi babasi gelemiyo mecbur benmkiler geliyo esim kendi ailemin yaninda bana bagiriyo en ufak biseye surat asiyo zaten cocuklarimla hic ilgili degil konusun anlatin sorun demeyin kac kez yaptim 1 hafta once tamam dedi 2 fun sonra yine ayni annemlere karsi cok utandiriyo beni neden
Kocam son zamanlarda en ufacık şeye kavga çıkarıyor. Endişelenmeli miyim?