Babama aşığım delirmek üzereyim!?

Gizli Üye
Size saçma gelebilir ama ben babama aşık olduğumu düşünüyorum. Bakışı gülüşü bana sarılması farklı hisler bunlar. Hayır cinsel yönden hiç etkilenmedim aslında. Ama baba sevgisi değil benimki. Bnei sürekli düşünüyor sarılıyor ve ben bence ona aşık oldum. Anneme sarılırken annemin saçlarını tek tek yolmak geliyor içimden. Ne yapmam gerek psikolojik tedavi olamam aileme kimseye anlatamıyorum. Elimde değil alay etmeyin ne olur!!! ne yapcam ben. Aynaya bakamıyorum artık sapık bir pislik görüyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
22 yaşındayım
Güncellemeler
+1 yıl
fakat üvey babam, annemle ben üç yaşındayken evlenmiş babam. şerrefsiz o herif (sözde gerçek babam) annemi ben bir yaşındayken terketmiş.
Babama aşığım delirmek üzereyim!?