🤍 Beyaz kalp anlamı nedir? Kadınlar neden beyaz kalp gönderir?

acılıkek

Merhaba arkadaşlar instagram bio'ya konulan beyaz kalp in bir anlamı varmıdır sevgilim var demek mi yoksa bu emojiyi sevdiğim içinde koyabilirim demek mi? Çünkü eskiden yoktu bu kalp ve biz kavga ettikten sonra yeni hesap açtı ve koydu bir anlam çıkarmalımıyım? Cevaplarinizi bekliyorum

🤍 Beyaz kalp anlamı nedir? Kadınlar neden beyaz kalp gönderir?