Kocam beni aşağılıyor. Vücudumu beğenmiyor. Ne önerirsiniz?

Evlilik çok zor. Aynı evde yaşamak zor. En azından benim için öyle. Belki de hatayı en başında yaptım. Görücü usulü evlendim.5 yıldır evliyim. Bir çocuğum var. Mükemmel bir baba. Ama mükemmel bir eş değil. Çocuğu hastalandığında ilgilenir, hatta çalışmasına rağmen uykusuz kalır, ballı süt yapar. Ama ben hastalandığımda "geçer geçer"der. Bana küfür eder. Aileme küfür eder. Ben çok beceriksizim. Eltilerim çok becerikli. Hep beni onlarla karşılaştır."Elin nasıl karıları var. Bizimkine bak"der. Yaptığım yemeği beğenmez. Ama annesi yani kayınvalidem bir benden de beceriksiz annesinin yemeklerini zehir olsa yer. Annesi de kilolu. Tabi kayınvalidem benden zayıf.125 kiloydum. İki haftada beş kilo verdim. Şimdi 120 kiloyum. Çabalıyorum. Eltilerde fırsatını buldukça alay ediyor benimle. Eltiler hep uğraştı benimle "yok emzirirken daha çok kilo alırsın" Uğraşacak yer alıyorlar. Sahi emzirirken daha çok mu kilo alınır? Birde eşimin hareketleri. Çocuğuma sarılıyorum acı çektikçe. Çocuğum veriyor bana kimsenin vermediği teselliyi. Ailem var ama yok. Çocuğum yetiyor bana. Eşim kimi zaman "seksi ol, çekici ol. Seksi kıyafetler giy" Bunu güzellikle söylese anlarım. Ama beni aşağılayarak söylüyor. Vücudumu beğenmiyor, hissediyorum."Göğüslerin sarkık, göbeğin sarkık"diyor. Beni yüreğiyle öpsün isterdim. Ama ihtiyacını gidermek için yatıyor benimle. Ben zevk almıyorum. Hiç oral yapmadı bana. Ben ona oral yaptım. Onun yapmadığını gördükçe bende yapmayı bıraktım. Son zamanlarda ondan kaçıyorum. Çünkü bana kendimi kadın gibi hissettirmiyor. Sizce kocama vereceğim en büyük ceza ne? Aldatmak dışında cevap verin lütfen. Aldatmak olmaz çünkü, ben her şeyden önce anneyim
Kocam beni aşağılıyor. Vücudumu beğenmiyor. Ne önerirsiniz?
57
34
Görüşünü yaz