Aşkta kedi ruhlu kadın mı kaplan ruhlu kadın mı sevilesidir?

Aşkta kedi ruhlu kadın mı kaplan ruhlu kadın mı sevilesidir?
Kediler nankörmüş pehh! O kadar kusur kadı kedisinde de olur🙃

1|6
85137

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

84137
  • Bence ikiside sevilesidir. Sonuçta ikiside kedigillerden😄

2|0
    0|0
  • Yeri geldi mi kedi gibi, yeri geldi mi kaplan gibi olan kadın.

0|2
    0|0
  • Kediyim ben. Benim gibileri sevin banane 😂

2|5
    0|0
  • Kaplan iyidir :)

2|0
    0|0
  • Kaplan ruhluyu tercih edenler var.

1|0
    0|0
  • Kedi iyidir her zaman. Hem minnaktır hem de dötünüzden parça kopartmaz ısırdımı 😂

6|4
    0|0
  • Erkek aslanı alt edebilecek tek canlı dişi bir aslandır... bazen ev kedisi gibi sevgisini göstersin, ama yeri geldimi de dişi bir aslan gibi gözümü korkutsun... hükümet gibi kadın isterim ben karşımda, öyle silik cılız pısırık olmasın...

4|0
    0|0
  • Düşünen kadın 😂

1|3
    0|0
  • Ben kedi kadiniyim nankör nasıl desem sevgilisini asla paylasmaz onu sahibi görür ve cimri evet kimseye paylasamaz sadece kendisine ışte hep sevgi ilgi bende öyleyim 😅😅

1|1
    0|0
  • Kedi nankör olur ama cilvesi işvesi gosterip elletmemesi yeter 😂 hee ben mi ben kaplanim. Ben hem gosterir hem elletirim ama fazlasiyla da saldirgan ve vahsilik yaparim kedi gibi trip atamam soguk davranamam. kaplan gibi asil ama merakliyimdir avimin etrafinda gezinip iyice incelerim hassas noktalarini bulur bir kenara yazarim zafere giden yolda her sey mubahtir mantigiyla bir pence ile gerekirse yuregini hoplatarak etegimin dibine ceker yiye yiye bitiririm 🐅 wuuhhuu cok neyse 🐯 simdi bu kadini gel de sevme 😍

1|4
    0|0
  • sosyal yargılar. mahalle baskısı, trend olmuş melankoliler ve gösteriş e ruhunu satmamış olsun yeter. gerisni ben hallederim.

5|0
    0|0
  • Kediyi tercih ederim, tatlı olur, sevgi istedimi yanaşır... Kaplan nasıl oluyo? Benim gözümde vahşi bişey canlanıyo😂

1|0
    0|0
    • Evet tamda gözünde canlanan gibi işte😄

• Ama Natalia Orerio gibi olucaksa kaplanda olabilir😂 "Vahşi Güzel" diye bir dizide oynardı, küçükken aşıktım resmen ben bu kadına 🙂

• Kendıler verılen nımetlerın allahtan geldıklerı bildiği için insana tapmaz nankörlük edermış 😂 ben yıne bellı bölgeye geçince kaplan olanlardan alayım 😊

1|0
    0|0
  • Kediden kastın uysal sanırım.
    Boyun büken kadın ezilmeye mahkumdur. Arada sesini çıkarması lazım ama kaplan da fazla itici. Car car konuşan bir kadınla hiçbir erkek beraber olmak şstemez.

1|1
    0|0
  • Her ikiside olunabilmeli. Ne kedi gibi sürekli mıy mıy olunmalı nede sürekli hırçın ve asii. Bunların dozunu kadın kendi ayarlaması lazım nabzı bir nirvanaya taşıyacak bir düşürecek. Hem huzur vericek aynı zamanda enerjiyi tavan yaptıracak.

1|0
    0|0
  • Kaplan gibi kadın nasıl oluyormuş :)
    Niye jaguar , panter değil kaplan :)

1|0
    0|0
    • Çünkü bir kaplan aviyla göz göze geldimi farkedildigi için vazgecer
      2. büyük beyinli hayvandir , paylaşimcidir, hafizası kuvvetlidir ve vahşidir e daha ne olsun 😄

• İyi açıkladın :)
      sen nesin kedi mi kaplan mı?

• Kedi😊 tanımını sorma 😅

• Soruda aynı şeyin iki ayri versiyonu soruluyor ve bence her ikiside karşıdaki kişiyle alakali Aşık Aşığından aldığı sevgiyle kedide olur kaplanda panterde karşındaki çok önemli tek başına olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • Eger benim kedi gibiyse... :D Zaten kaplani bile dogecek (v ile yazilmasi hatadir aslinda) bir tiynete sahip gorenler psikopat katil diyor benim minik masum yavruma. :D. Saka saka ben de biliyorum pustikimin ne mal oldugunu...

0|0
    0|0
  • Vahşi bir kaplan gibi olmalı ki hayatın tüm yaşam zevkleri yaşansın..

1|0
    0|0
  • İnsan olsun. İnsan olanı severim. Peki sen hangisisin

1|0
    0|0
  • Bakımlı ve temiz zarif hatun her türlü sevilir. Cinsi önemli değil.

1|2
    0|0
  • Ikiside aynı türden geliyor ama güçlü kadın sevilmeli bence

1|2
    0|0
  • Ikisidr kesin. Milletin yaninda kedi gibi, basbasayken kaplan😂

1|2
    0|0
  • Kaplan'da kedi gillerden kaplan daha iyi herşeye miyav miyav nereye kadar bazen aaaaaavvvv demek gerek ...*_*

1|0
    0|0
  • Lezbiyen değlim ama kedi ruhlu kızlar dah seksiler.

1|0
    0|0
  • kaplan kadın. güçlü yırtıcı kadın her zaman daha çok ilgi görür. insanlar artık çift olarak güçlü olmak etrafa ışık saçmak istiyor.

1|0
    0|0
  • Ben hiç nankör kedi görmedim

1|0
    0|0
  • Gün içerisinde kedi gibi ama yatakta kaplan gibi 🐆

1|0
    0|0
  • İkisi de aynı familyadan. Başlarken kedi bitirirken kaplan olmalı😉

1|2
    0|0
  • Dışardan görenler yanımda kedi gezdiriyorum sansin ama özünde kaplan olsun 😂

1|0
    0|0
  • Erkeklere göre kedi ruhlu kadınlar çünkü onlara istediklerini yaptırmak için ama bence kaplan ruhlu olmalı

1|1
    0|0
  • Kaplan da kedigil sadece patisi büyük. :) Çok yaratıcı olmuş ama ben kediyi seçerdim heralde. :)

0|0
    0|0
  • Kedi ruhlu daha iyidir çünkü kaplanı evcilleştiremezsin

1|0
    0|0
  • Kimi yerde kedi, kimi yerde kaplan olabilen kadın muazzamdır.

1|0
    0|0
  • Züleyha ile Yusuf aşkını düşündüm de. Onlarınki aşksa sizin aşk dediğiniz ne acaba

0|1
    2|0
  • Kaplan ruhlu sevilmeli. Dediğin gibi kediler nankör oluyor 😊

1|0
    0|0
  • kedı kedı alcan bole oksucan odasana mıyav mıyav dıcek kedı canını yedıgımın

2|0
    0|0
  • Kedi gillerden olsun icinden kaplanmi cikar aslanmi cikar fark etmez

1|0
    0|0
  • kedi tabi ki çünkü kediler sadece istediğine uysal olur sevmediğine yanaşmaz

1|0
    0|0
  • Ben dominant kadın seviyorum
    Emir versin bana
    Ayaklarını yalatsın 😂

1|0
    0|0
  • kedinin nankörlüğü insana tapmamasından rızkının allahtan geleceğini bildiğinden ötürüdür

1|0
    0|0
  • Benim hatun bana Kedi ruhlu baska erkeğe Kaplan ruhlu :)

1|0
    0|0
  • Bence ikiside sevilesidir. Sonuçta ikiside kedigillerden😄

1|0
    0|0
  • Dominant ruha sahip olsun da hangi karakterde olursa olsun farketmez

1|0
    0|0
  • Her ikiside sevilir yeterki aşkın ne olduğunu bilsin

1|0
    0|0
  • Kaplan ruhlu olsun ben onu yavru kediye çeviririm merak etme😅

0|0
    0|0
  • Kediler nankör degildir. Özgür ruhludurlar. Onlar lisanı haliyle hey ben senin kölen degilim derler. İnsanlar gibi her kedininde kendine has karakteri vardır. İlgi görmezlerse sizi terkrderler. Depresyona girerler. Ağrıları olduğunda saldırı anlaşırlar. Öleceklerini anladıklarında sizi üzmemek icin gidenleri vardır. Vücudun hasta olan bölgesine yatarlar sürekli. Tukuruklerı antıseptıktır. Kendilerini yaladıklarında dezenfekte olurlar. O yuzden kedininın yediği yenılıir. Peygamberimiz içtiği suyla abdest almiş ve kedi sevmek imandandır demiş. Hatta sebebsiz bir hayvan öldüren hesbını verecek demiştir. Her canli acıyı hisseder. Sevmıceksek bu kalb ne işe yarar.

0|0
    0|0
  • Kadını sever gibi davranacaksın, ama seversen kendi canın acır. O yüzden seviyormuş gibi yapacaksın.

0|0
    3|0
  • İkisi de kedigillerden biri saldırgan, diğeri tırsık.

0|0
    0|0
  • Kedi hatun candir 👀

2|0
    0|0
Daha Fazla
171
Yükleniyor...