Sevgilinizle Evde Yapabileceğiniz Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler

Konsol oyunları oynayın

Aslında birçok kadın için sıkıcı gelse de çok eğlenceli bir oyundur. Zaten erkekler bunu oynamaya bayılır sizde onunla oynayın ama bedava sına değil ödülüne oynayın. Skorları bir kağıda yazın sonucu kazanan kaybedene istediğini yaptırır.

Selfie yapın

Türlü türlü şekillere giriniz öyle fotoğraflar çekilin. Öperken, sarılırken, gözüne bakarken, gülerken birlikte her anınızın fotoğrafını çekin. Hem anı olur hem zaman geçer.

Birlikte yemek yapın

Mutfağa birlikte girin akşam yemeğini birlikte yapın sofrayı birlikte süsleyin.

Yastık savaşı yapın

Aslında bundan pekte emin değilim çok zevkli aslında yastık savaşı birde bunu sevdiği ile yapınca insan daha bir zevkli yanı oluyor. Bu savaşın kötü yanı ise o pamukları toplamak sanırım işkence olacak.

Birlikte kitap okuyun

Okumak aslında çok güzeldir. Hem bilgi sahibi olursunuz hemde zaman geçer. İnsanı bir dünyadan alır başka bir dünyaya taşır. İnsanın sevdiği kişide yanında olunca başka ne isteyebilir ki.

Sevgilinizle birlikte film izleyin

Alın patlamış mısırlarınızı açın bir romantik komedi, dram, aksiyon, korku, gerilim her neyse bir film açıp izleyiniz. Korkan bir sevgiliniz var ise korku açmanız avantaj çünkü size sarılacaktır.

Birlikte spor yapın

İkinizde formda kalması için spor şart hem spor yaparak da birbirinizi sevebilirsiniz. Sevgiliniz ile birlikte yapabileceğiniz birçok spor bulunmaktadır.

Tüm gün yatakta kalın

Hiçbir şey yapmak istemiyorsanız bütün gününüzü yatakta geçirebilirsiniz. Yemeğinizi yatakta yiyebilirsiniz.


1|4
59

En İyi Erkek Görüşü

  • Hahaha çok iyi yaa, cidden keyifli olur hepsi. Dışarı çıkmaya hiç gerek yok.

    1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

  • film izlenir , birlikte yemek hazırlanır falan filan kafa denk i sevgiliniz varsa böyle şeyleri sorun yapmayın. sıkıcı geçmez.

    1|0
    0|0

Senin görüşün nedir?

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor... ;