Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!

Gizli Üye

Neden Bakire


- Sadece kafa olarak kendini iyi hissetmek için, ondan öncesinin aklını kurcalamaması için...


- Çünkü ona ilk sahip olanın o olmasını ister...


- "Ya diğeri daha iyiyse?", "Ben onu mutlu edemezsem?", "Ya ben başarısız olursam?" gibi korkular olur kendine güvensizliğinden.

Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!

- Sevgilinin, eşinin geçmişini fazlasıyla merak etme gibi problemler...


- "Her sevgilim ile yatayım ama eşim bakire olsun yüzsüzlüğü!"


- Türk insanının 'İlk' olma takıntısı!


- Kültürümüzdeki "elalem ne der?" korkusu.


- Evlendiğiniz kişinin daha önce bir arkadaşınız ile birlikte olması korkusu.

Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!

Ve Neden Bakire Değil


- Tecrübeli olması için istenir.


- Daha önce başka bir ten tanımıştır ve sexin nasıl olacağını bilir.

Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!

- Huzuru bacak arasında aramamaktır. Hayat arkadaşının o olduguna insanıyorur ve affedebilir.


- Kendisi bakire olmadıgı için ve karşısındakini kandırmamak için bakire olmayan bir eş istemek.

Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!

Bakire eş aramanın eminim kişinin kendince haklı olduğu yönleri vardır, hiç aramadım, arayanlara çalışmalarında başarılar diliyorum.

Neden Bakire ve Neden Bakire Değil!
16
36
Görüşünü yaz
16Kız Görüşü
36Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  Ayrımları çok güzel yapmışsın ve çok güzel yazmışsın.
  Her gün bakire kızların "yanıyorum, nasıl mastürbasyon yapayım" gibi sorularını okuyoruz oysa bakire olmayan kadınlar saklanıyor bir köşeye değişik etiketlerden korkuyorlar.
  Bazı mavili arkadaşlar genelleme yapmışlar onlar bile sonlarını bilemezler nasiplerinde kimlerin olduklarını da.
  Bir Peygamber 40 yaşında dul bir kadınla evleniyor ve biz ümmet olarak bile o kadına bir kez yapanın canı bir daha çeker duramaz demek istiyoruz.
  Dul bir kadın olarak bakir beyler benimle evlenmek için can atıyorlar görücülerimi hep genç, yakışıklı, bakir erkekler oluşturuyor ama ben bile kendi dengime göre birini istiyorum çünkü bizler dinimizi bile yaşayamayan her kadına "kaşar" yaftası yapıştıran bir toplumuz ileriye değil devamlı geriye gidiyor zihniyetimiz, algımız, davranışlarımız.
  Biz bu kafayla "aile" kavramını bile unutmaya, unutturulmaya mahkumuz.

  Emeğine sağlık.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gizli Üye

   evet benimde dul tanıdıklarım var ve bakire isteyen erkek çok ama o istemiyor. ben bu site için insanlara göre yargı yapmadım genelleme olarak yazdım çünkü bu sitede göründüğü gibi değil kimse herkes doktor savcı avukat öğretmen hiç işçi vb.. gibi düşük meslekler görmüyorum. neyse o konu değil ama bir kadına her zaman kötü bakılıyor. medineyet adı altında yapılıyor işte ne yapılırsa..
   Teşekkür ederim

  • Gizli Üye

   rica ederim.
   Dışardaki hayat buradan farklı. Burada insanlar 7/24 hiç olamayacakları nebiler gibi boş laflar savuruyorlar ne kadarını yaşıyorsun diye? sorulsa onlar bile cevap veremeyecekler. Düşüncelerine aynen katılıyorum. Kadın olmak toplumda başlı başına bir suç istersen melek ol yine kirli yakıştırmaların kurbanı oluyorsun ama sadece bu site için geçerli sözlerim. Dışarıda beni tanıyan insanlar "kız gibi kadın" derler ben evlenmeden önce bir insanın bile elini tutmadım 15 yaşımda evlilik yaptım şiddet, baskı, dayak nelerle sınandım. İnsanlar kimin ne yaşadığını bilemezler o yüzden önyargılarımızı aştığımız kadar insan oluruz. Kaderin bizlere neler getireceği bilinmez.

  • Gizli Üye

   şunu anlamıyorum senin gibi böyle mantıklı konuşan bir kadın şiddet görür? bu siteyi boşver gitsin herkes en iyisi burada. gizli olarak yaptım yanlışlıkla bencemi ama yapmıcaktım gizli.

  • Hepsini Göster

En İyi Erkek Görüşü

 • Gizli Üye
  Ben bu yaşıma kadar ilişkiye girmediysem, her olaya evlilik gözüyle baktıysam; kusura bakmayında karşımdaki kızda bunun aynısını yapmak zorunda.
  Görüş hala geçerli mi?
  • Katyaver

   Çok saçma bir söz bence mesela ben küçükken masa gibi bir yere çarpmıştim ve çok kan gelmişti. Küçükken böyle bir şey bilmezdim fakat şu an anlıyorum ki kızlık zarım yırtılmış ama bu benim bakire olmadığım anlamına gelmez. Ona bakıp sen bakire değilsin diye beni yargılayacak biri varsa yoluna baksın zaten

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1535
 • Semayk
  Bence bakirelik sorun değil de yani dul bir kadınla evlenile bilir ve ya boşanmış falan. Ama erkek arkadaşıyla yatan kadın hoş karşılanmaması normal. Gerçi günümüzde pek bakire kavramı kalmadı ama bakire olsada öpüşmüşdür sevişmişdir bilmem ne yapmışdır. Bir yerde sana katılıyorum bir yerde değil
  • Gizli Üye

   muhakkak ki herşeyi doğru yazamam ama acı gerçekler.

  • Semayk

   sen bakire olmayan bir bayanla çıktığında kafanı meşkul etmiyor mu hiç bir şey?

  • Gizli Üye

   ruhunun bakire olması beni daha çok ilgilendiriyor. artık ters ilişki yapıyorlar sevişiyorlar vb.. bakirelik o zarmıdır sence?

  • Hepsini Göster
 • coffeyyJohn
  @Mayneym Eve gelince yemek, duştan çıkınca temiz giysi, temiz ve tozsuz bir ev bulaşıksız bir tezgah, sıcak bir ortam güzel sohbet filan işte yoksa bakirmiş bakir değilmiş çokta önemli değil, diyerek görüşünü çok içten ve dürüstçe anlatmışsın. Bu zamanda bu dürüstlük zor :D

  @Taita Önemli olan iki tarafından dürüst olması ve ilişkinin başında erkeğin ve kadının ilişkiden, evlilikten ne beklediğini dürüst bir şekilde söylemesi. Olmayacak işlere baştan başlanmazsa kimse üzülmez diye düşünüyorum. Aslında hem erkek hem kızların hatası bu.

  İleride evlilik için uygun görecekleri kişilerden çok daha farklı kişilerle geziyorlar. Kızlar zengin, züppe, serseri; erkekler rahat, her mahallede sevgilisi olan, cinsel anlamda en uç şeyleri yaşamış kişilerle geziyorlar ama evlenecekleri zaman her iki tarafta evlenilecek insan arıyor. Böyle olunca mağdurlar, mağdureler yaratılmış oluyor.

  İki tarafta dürüst değil. Doğru söylüyorsun kızların erkeklerden mal-mülk, yakışıklılık, boy bos konusundaki isteklerine göre erkekler de selülit, bekaret (hak ediyorsa, yaşamamışsa) talep edebilir.

  Şunu da unutmayın ne kızlar var cinsel anlamda ne yaşamış olurlarsa olsunlar evden çıktığınızda güvenle arkanıza bakabilirsiniz. Hayat kadınımı gibi ev, araba, dolgun maaş istemezler sadece sevgi isterler. Ne kadınlar var o zamana kadar el değmemiş evlendikten sonra bunu fırsat bilip kabak çiçeği gibi açılıp aldatan, evlenince senin maaşın benim mazot parama yetmez diyip erkeği aşağılayan. Bir kadının bakire olması erkeği ev, araba, para musluğu olarak görmesini haklı çıkartmaz.

  Erkekler-Kadınlar tüm bunları düşünüp ona göre ilişkiye başlamalılar, evlilik kararı almalılar.
  • Taita

   Söylediklerinin üstüne söz yok. Ben insanların çifte standartlarından dem vurdum.

  • coffeyyJohn

   Aynen öyle @Taita

 • husso
  Neden bakire?
  Çünkü Ortaçağ karanlığının yaşandığı Ortadoğu kafası

  Neden bakire değil?
  Çünkü insanım, karşımda ki de insan...

  E tabi Ortadoğulu yaratıklar insan olmanın ne olduğunu pek bilmezler...
 • KelvinJora
  Piyasada vuracak kız bulamadın da kalmış 3-5 tane bakire kıza mı göz diktin memleketin zaten çivisi çıkmış bide böyle yazıp kızlara "bakire kalmak çokta önemli değil verin gitsin" mesajı veriyorsunuz ya aklım çıkıyor. Ayrıca şu bakire olması önemli değil diyen kişilerin kendi kız kardeşleri hakkında ne düşündüğünü bir sorsanıza bakalım iş kendi ailesine gelince de bakirelik önemli değil diyebilecekler mi
  • Gizli Üye

   peki afedersin ama evleneceğin kadının daha önce sevişmediğini ve ters ilişkiye girmediğini nerden biliyorsun?

 • Thebeatgirl
  cok guzel yazmsssn senın gbı bılınçlı ınsanlara ıhtyac var
  • Gizli Üye

   bilinçli oldugu kadarda bilinçsiz insanlarada ihtiyaç var :) teşekkür ederim

 • sez3rr
  Abartmayın be
  ben bakire olsun isterim ilk veya son dıe değil
  ben nasıl bakirsem eşimde bakire olacak arkadaş
  herkezse dusup kalkan kızla işim olmaz Net
  he diceksiniz ruhu o* olanları napcaz onlarda uzak durssun
  namusuna sahip cıkamayan kızdan hayır gelmez
 • SeynSeynn
  Bakire olup olmaması nedir. Namus bekaret değildir benim için. Benim namusum vatanımdır. karımın bakire olup olmaması ve geçmişi beni ilgilendirmez.
 • chucky2465
  Alışmış kudurmuştan beter derler, insan bir kere yaptığı zaman canı ister ve bir Sürü kişi üstünden geçer, hatta bu işi ticarete de dökmüş olabilir. Bakireler candır.
  • Gizli Üye

   evlendikten sonra seni aldatmayacağını nerden biliyorsun? bence karakterli olanlar candır. nerden bilebilirsin arkadan vermediğini?

  • adrenalin64

   evet özellikle kadınlarda mekanizma öyle işliyor bir kere yaptıysa yapmak istiyor. Yapana kadar da merakına yenik düşerse.

 • cornelisse
  Elalem bilmez bunu sil.. sen yalanmus bir dobdurmayi ualamak istermisin? Vebsevgikini baska erkeklerin altinda hayal et.. simdi aklin erdimi istahin kabul ediyor mu.. alkah bejareti sart koydu kultur vebelalem degil cunku ahlakli bir toplum sadik bir toplum kimin eli kimin cebinde bir toolum yapisi icin bu sart.. bu tutuculuk degil seviyeli befsini kobtrol edebilen insankarin yapabilecegidir sende bakir ol.. esine sakla kendini.
 • Taita
  Bir erkeği parasına, tipine bakarak seçen kadınlar var mı? Var.. É kusura bakma ister kıçındaki selülite ister bekaretine bakarlar abicim..
  Bir kadın zamanında güvenilmez, Serseri, can yakan tiplerle gençliğini geçirir sonra da işi gücü düzgün iyi aile çocuğu ister mi? İster.. É kusura bakma elin adamı da hayatını yaşar sonra eli ayağı düzgün iş bilen kız ister
  Yani demem o ki s*ktir edin birçok kişide az veya çok bir ikiyüzlülük vardır olayı geri kafalılık, kadına değer vermeme, takıntı ya da korkaklık olarak görmeyin
  • Gizli Üye

   dostum görüşüne saygı gösteriyorum ama kendimce birşeyler yazdım işte.

  • Taita

   Yok dostum sana lafım yok ki

  • Gizli Üye

   yok atarlandında sakin ol :)

  • Hepsini Göster
 • Aykut001
  Bro bakire isterim ilk kabuğu yırtan ben olmak isterim bu kadar basit kendine güvendizlikle alakası yok bende bakirim o da bakire olsun ben eski sevgilimden bir gün ayrılcağımı bilidiğim için o seks yapmak istiyodu bakireliği gitmesin diye yapmadım ben böyle biriyim karşımdakini bakire isterim
  • Katyaver

   Benim kuzenim afedersin ama arka taraftan yaptı ve bakire. Yani yemediği nane kalmamış ama kızlık zarı yırtılmamis biri senin için okay ise ne diyim

 • fatalerror_
  Şu ilk baştaki kızın resmini atıp durmayın gülme tutuyor :D
  c11.incisozluk.com.tr/.../92784_o34e8.jpg
 • fatossss7610
  İnsanin ruhu o. Olduktan snra bakire olmş nolur ya nice insanlr goruyorz hersyi yapyolar ediyolr bide bakireyim diyolar erkeklr bütn kizlarla dusp kalkiyolr ama ewlnckleri kadni bakire istiyolr walla kimse n istedgni bilmiyo acikcasi hersy iki bacak arasinda degl.
  • Brunetteking

   Herşey bacak arası değil derken onun bunun altında yatıp hangi yüzle bir başkasının yüzüne bakacak veya evlenip çocuğuna bakacak
   Bakire olmamasını gördüğü halde kabul eden gevşektir

  • Katyaver

   @Brunetteking Çok saçma bir söz bence mesela ben küçükken masa gibi bir yere çarpmıştim ve çok kan gelmişti. Küçükken böyle bir şey bilmezdim fakat şu an anlıyorum ki kızlık zarım yırtılmış ama bu benim bakire olmadığım anlamına gelmez. Ona bakıp sen bakire değilsin diye beni yargılayacak biri varsa yoluna baksın zaten

 • KeyifAdamı
  Bunların hiçbirinin ucu bana değmiyor bakirim ve bakire bir kızla evlenmek istiyorum.
  • Katyaver

   Senin bakirelikten kastın sadece iki bacak arasıysa yazık. Oral veya anal seks yapmış fakat bakire bir kız çok masumdur tabi

 • PerfectPor
  Tecrübe ne abi siz nasıl bir kafaya sahipsiniz böyle sanki bir fabrikaya işçi olarak yazılıyormuş gibi konuşuyorsunuz hepiniz öylesiniz sadece sen değil.. Diyelim ki tecrübesiz insan ne yani şimdi bu insan deliği ıskalayacak mı veya bu insan nasıl yapıldığı pozisyonları bilmiyor mu şimdi ne diyeyim ki size harbi adamsınız.

  Ten tenine değse ne olur, girsen ne olur, o kişi evleneceği kişiye saklamamışsa ne yazar.

  Sözüm; Aslanım biz sevgimizi sadece sevdiğimiz bir kişi için severiz ve yaşarız, ve onun için kendimizi sadece ona saklar ona seni seviyorum deriz.
 • sharlatan
  AVM de karının seviştiği adamla karşılaşması adam gelir nasılsın diye sorar karısına tabi bakireliği önemsemeyen erkeklerimiz "ha ha naber ya" diyebilir ama ben demem o kadar geniş değilim ya
 • Kubra_06
  boyle bır haltı yapıp bıde temız bırısını beklıyorlar utanmadan
 • BradBury
  Bakire değil diye kadın terkedilmemeli. O kadar cahillesmeyin lütfen. Ayrıca yazı için teşekkürler.
 • ıamsohotıknow
  bakire arayanlara yobaz gözüyle bakarım özürdlerim bu görüşüm için ama cidden bu şekilde düşünüyorum
 • Beyazzenci35
  Bakire olup her b oku yiyen kızlar var her yer de onlar ne olacak?
 • pilav_ustu_az_kuru_2
  sonuna katılmasam da haklısın diyebilirim başarılar dilemişsin futbol maçı gibi tuhaf olmuş :)
 • uğurcan_97
  ben bir geyim kendimi hep eşime sakladım özel hissettim kendimi bir kişiye ait hissettim ama tecavüze uğradım bunu saklıyacak değilim :s
 • Mayneym
  Valla öğrenciyim öğrenci evi felan işte şu son bir yılda evliliği tek bir şey için istiyorum. Eve gelince yemek, duştan çıkınca temiz giysi, temiz ve tozsuz bir ev bulaşıksız bir tezgah :) Sıcak bir ortam güzel sohbet felan filan işte :) yoksa bakirmiş bakir değilmiş çokta önemli değil ama sineye çekmeli bayan kendini.. Ya evleneceği bay bakire ise ben ona laik miyim diye sormalı.. Anlık bir düşünce ile önemli olan kalbin temizliği diyebilirsiniz ama bir erkeğin veya bir bayanın bakir kalması bu nesilde gerçekten en büyük fedakarlıktır bence :) hani bu hassasiyete sahip bir insan var birde bu hassasiyete sahip olmayan insan var kendiniz düşünün gerisini :)
  Evlilik hassasiyet ister yoksa bakir olup olmaması önemli değil yani ben bugün bakir istersem kıskandığımdan değil o hassasiyet olgunluğuna sahip olmasından gg.
 • Eziremsem
  Bakire Bakire değil bunlar gereksiz Kom seni mutlu ediyorsa onunla mutlu isen değerini kıymetini bilip bir ömür sürmelisin
 • CanAsaf
  Müslüman olup bunu dert etmeyenleri anlamıyorum.
 • heryerhatay
  Bakire olmus olmamis ne fark eder... gecmisinin filmi yok ya...
 • kanısteyenhatun
  Sana yakışan bir bence olmuş 👍
 • SuzanNnnnnn
  Doğru cidden
 • TuhafAbi
  Özel duygular sadece özel insanlarla yaşanılmalı
 • Selinnb
  Gayet güzel
  • Gizli Üye

   teşekkür ederim.

 • aykujt_15
  Tmmda neden sasha grey? :D
 • FringeOlivia
  sasha grey i görüpte girdim okumadan çıktım la.
 • Wopsy_fellow
  Farklı bir yaklaşım emeğine sağlık
 • yarenbirsen
  Kısmen katıldım.
 • dilaradaesy
  haklisin ya
 • Noheartbeat
  Çünkü çok günah inşaa hep unutuyor
 • maskelituxedo
  Eyvallah
 • Pistol
  Sasha'ya ve Rusya'ya selamlar!
 • Gizli Üye
  Ya diğeri daha iyiyse ve diğer korkular yetiyor.
 • Gizli Üye
  Ben dinen veya baskılrla aile vs ile bakire değilim ben bedenimi o kadar değersiz görmüyorum ve sırf zevk için birden fazla kişiye bedenimi verecek dokunduracak değilim bence bu yanlış ben kendimi iğrenç hissederdim düşünsene kaç kişinin dudaklarından öptüğünü bile bilmiyorsun çok iğrenç o yüzden sevdiğim adamla AİLE kuracağım adamla bunları yaşayacağım kendi HÜR irademle kendi İSTEĞİMLE. Başka nedenler bulmayın veya bakire değilsiniz diye amaaaaan kezolar diye saçma sapan yakıştırmalar veya namus zardan ibaretmi gibi sığ düşüncelere sığınmayın birşeyi yaptıysanız onu kabul edecek cesaretiniz olsun birilerini kötülemeye çalışmayın sizde biliyorsunuz ki hepimizin bedeni çok özel ama bazıları sırf zevk uğruna herkesle seks yapıyor herkesin ulaşabileceği kadar basit olmamalı dudaklarımız bedenimiz umarım anlayabilirsiniz bir gün
 • Gizli Üye
  Katılıyorum sana
 • Gizli Üye
  şimdi tüm bakire olmayanlarla sasha bir mi? değil.

  tüm bakire olanlar da Hz. Meryem değil.

  bekleyin nefsinize hakim olun. kadın erkek hepiniz yapmamaya çalışın. Allah karşınıza kendiniz gibi birini çıkartacaktır.
 • Gizli Üye
  Vallahi bakire olmayıp o riske giremem. Sonra istediğim bir adam sen bakire değilsin , olmaz evlenemeyiz derse yıkılırım. Ben eşeğimi sağlam kazığa bağlayayım.
  • Gizli Üye

   bencede en doğrusunu yaparsın

  • Karizma10101

   Peki

  • Karizma10101

   Peki kendini tutabiliyor musun c. nsel istek anlamında?

 • Gizli Üye
  sevgilimin geçmişine takılmam da sasha grey gibi olursa olmaz. :D :D :D
 • Gizli Üye
  Gözümü Sasha Grey'den alamadım :D
 • Gizli Üye
  Her şeyi geçtim. Erdemli insan kendini evleneceği kişiye saklamalı. İnanın o işi yapmak çok kolay. İnsanın elinin altında, ama niye kendimizi bu kadar basit hale getiriyoruz ki. Biz insansak düşünerek hareket etmeliyiz, hayvanlar gibi sadece içgüdülerimizle hareket edersek onlardan ne farkımız kalır? Madem insanız öyle davranalım. Ben 26 yaşındayım ben bilmiyor muyum yapmayı, ileride eşim olacak kişiye sakladım kendimi. bir de tecrübeli erkek isteyen kızlar çıkıyor. Çok yazık. İnsan bazı şeyleri araştırarak ve okuyarak da bu işi görürken gayet başarılı olabilir. Bir de bunu önemsiz hale getirenler çıkıyor. Çok yazık. O kişilerin hiç mi kız kardeşi yok ya da empati kurmuyor. Bunu önemsizleştirip neden doğal hale getirmeye çalışıyorsunuz. Namus nedir sizin için? Evet bekaret ruhundan gelip bedeninde biter. Ruhunu kirletirsen doğal olarak bedenini de temiz tutamazsın, peki bedeninin temizliğini kaybedince niye hala ruhunun temiz olduğunu iddia edersin ki. Bu kendinle çelişmek değil mi? Bekaretini kaza sonucu ya da zorlanarak kaybedenlere sözüm yok ama diğerlerinin biraz düşünmesi gerekli.
 • Gizli Üye
  bekaret iki bacak arasında aranmaz.. anal, oral, grup her türlü ilişkiye girip sadece zarını bekaret için saklayan bir kızdan hayır gelmez zaten. ben yapmadım, istermiyim hayır.. neden midem kaldırmıyor..

  özetle, kızlık zarı var diye o kız temizdir diyemiyoruz malesef. o yüzden kızlık zarı iki bacak arasında olduğu gibi kafada da olacak
 • Gizli Üye
  Ya şu bekareti neden sadece namusla eş tutarlar anlamıyorum. Ben de bakirim ve kaç tane kızdan fuckbody teklifi aldım hatırlamıyorum. İstemiyorum çünkü özel olsun istiyorum. Bence bekareti namusla tutanlarla Seksi önemsizleştirenlerin hepsinde biraz insanlık uzak taraf var.

  Bakire bakir olma meselesi değil en sevdiğinle bir ilki birlikte yaşamak. Evlendiğin insanla diğerlerinin arasında fark olması gerektiğini düşünen bazılarına göre bağnaz bazılarına göre geri kafalıyım ama ben böyle düşünüyorum
 • Gizli Üye
  Degieik
  • Gizli Üye

   Değişik olmuş

  • Gizli Üye

   evet öyle olmuş.

 • Gizli Üye
  Toplumdaki seks işçileriyle de evlenin o zaman aynı şey bu..

  Bu yorumu yazan ve görüşü savunanlar bunu tersleyemezler.. onları kazanın ilk önce ufak kaşarları değil.
  • Gizli Üye

   görüşünü kimse terslemez dostum.

  • Gizli Üye

   İşine gelmeyen ve ağır gelen kızlar eksiyi basmış.. basın örgüt olun.. daha bakire olupta arkadan en az 15 kere anal yaşamış birisini alacağıma fahişeyle evlenirim daha iyi.. her boku yiğene böyle hesap

  • Gizli Üye

   e tabi karakter meselesi önemli olan.

YÜKLENİYOR...