Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Français

Bir kadını mutlu etmek o kadar da zor değil. Erkekler de kadınlar da üzülmeyi hak etmiyor. Diğer konumda ''erkeklerinizi mutlu etmenin zor olmadığını'' anlatacağım. Şimdi konumuza dönelim...

1- Kadının güvende olduğunu hissettirin.

Kadınlarınızı Mutlu Etmek Zor Değil

Evet, kadının güvende olduğunu hissettirin. Ek bir şey yapmanıza gerek sadece sımsıkı sarılın. Eğer bir kadın korkuyorsa, üzgünse ona tavsiye vermek yerine öncelikle sarılmayı tercih etmelisiniz. Kadın güvende hissettiğini anlayacak. Onu güvende hissettirecek kişi sizsiniz.

2- Kadının saçlarından öpün.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Bir kadının saçlarından öpmek, onu ne kadar çok benimsediğinizi gösterir. Bir kadının en güzel yeridir saçları. Bir kadının saçlarının kesilmesine sebep olmayın, o saçlarını öpün.

3- Göz teması kurmaktan çekinmeyin.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Evet, göz teması kurmak onu ne kadar çok ciddiye aldığınızı gösterir. Belki utanıyor olabilirsiniz ama o gözlere bakın. Bu çok etkileyici olacaktır.

4- Sorunlarına çözüm arayın.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Evet, bir sorunu varsa bunu bizim sorunumuz var olarak kabul edin. Kendi sorununuz gibi ilgilenin ve çözümü bulacağınıza eminim. Bu hem güvenini kazandıracak, hem de kadının gülümsemesine vesile olacaksınız. Unutmayın; birlikte olunca imkansız olmaz.

5- Aranız kötü de olsa öpün onu.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Belki de tartışmadasınız ve kavga ciddi anlamda büyüyor. Gurur falan demeyin ve sarılın, öpün. Ne kadar büyük sorun olursa olsun bu hafifletecek ve daha sakin düşünmenizi sağlayacak. Sonucunda en az kadın kadar erkek de mutlu olacak.

6- Gülümsemeniz eksik olmasın.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Evet, gülümseyişiniz en gergin anlarda bile kadını güldürebilir, tebessüm ettirebilir. Yüzünüz asık olmamalı. Gülümseyin ve sakince konuşun. Bir kadın kızgın olduğunda kesinlikle kendinizi haklı bulacak sebepler aramayın. Kadın sinirliyse vardır bir bildiği, gülümseyin siz. Fazla abartmadan tabi...

7- Kadına iltifat edin.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Çoğu erkekler içindekileri söylemekte çekinir. Utanmayın, bu onu çok mutlu edecek. Yalan söylemiyorsunuz ki sonuçta. İçinizde tutmayın ve söyleyin. Unutmayın, erkeklik sert olmak değildir.

8- Onu kıskanın.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Evet, bir kadını kıskanmak ona değer verdiğiniz anlamına gelir. Çok abartmadan yapmalısınız ve belli etmelisiniz. Kıskanıldığını bilmek bir kadını mutlu edecektir. Fazla abartmak, ilişkiye zarar verebilir.

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Canlar, eğer içinizden gelmiyorsa bunları yapmak, o kadın sizin kadınınız değildir demektir. Boşuna yormayın kendinizi, size de ona da zarar vermeyin. Kadınlar zor değildir, çok küçük şeylerle mutlu olabilirler. Maddi anlamda bir şey eklemedim. Bunları hepimiz yapabiliriz. Hayat kısa, yapmadığın her şey için pişman olacaksın ilerde. Zaman kaybetme ve sevdiğini ara, yakındaysa git sarıl.

Bir kadını ortadan ikiye böl,
yarısı annedir,
yarısı çocuk.

yarası sevgili,
yarası aşk.

duyanlar bunu bilmez,
görenler anlamaz bunu.
yarısı rivayettir,
yarası gece.

Cemal Süreya

Hoşçakalın...

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu

Kadınları Mutlu Etmenin 8 Yolu
6
9
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
9Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • __Vintage__
  Kadının için bunları uygulayabilecek özneye sahip bir adamsan, yani kadının her şeye rağmen seni sevmişse; evet. Bir nevi doğru ve genel geçer şeylerdir zaten bunlar.

  Ama yok, kadın için alakasız ve asla hayatına almayacağı bir adamsan, bu yaptığın her şey batar kadına. Yani bu maddeleri uygulayabilmen için hayatında bir adet seni seven kadın olmak zorunda. Yani ''kadınlar'' diye başlık açman yersiz aslında..

  ..

  Tetikler ilk çekildiğinde bu şekilde davranırsan muhtemelen babayı alırsın. Yani, kadına bu yazdıklarını uygulayabilmen için önceden kadını ''senin'' yapmak zorundasın.

  Bunun için paranı, arabanı ve gücünü kullanacaksın. O güzel ve yuvarlak poposunu dayayabileceği sağlam bir duvar. Ağzını sulandıracak bir kaç çeşit ''yem''; belki sabahlara kadar makine gibi çalıştırabileceğin bir ''bel''. Ya da, ilk anda hemen tanıdığı fakat asla dillendiremediği o garip tat. Hepsinin karışımından oluşan kısa bir trailer olmalı bu..

  Herkesin bet suratıyla ve içleri geçmiş halleriyle mutluluğun taklidini yaptığı ve can sıktığı yerde sen zarif, ışıltılı ve can sıkmayan bir şerefsiz olacaksın.

  .. ve, evet.

  Kadınımız, üzerinde bu yazdıklarını denememiz için hazır ve nazır.
  İsteksiz olsa bile, sana çekileceğinden emin olabilirsin.

  Ama dikkat et, sıkıcı olmaya başladığın ya da maddi manevi devrildiğin an ilk tekmeyi kadınından yiyeceksin. Hoş, eğer kadın senden önce düşerse, istediğin gibi şutlayabilirsin. Çünkü vermeden almaya çalışan ve hiç bir türlü fayda (seks, mutluluk, fedakarlık vs.) sağlamayan kadın sadece hayat ritmini bozar.

  ..

  İyi adamlar can sıkar, fakat şerefsizler çekici ve albenili görünmek zorundadır. İyi adam sıkıcı bir profesör ise, şerefsiz adam çekici bir showman'dir. Belki de alfa malfa cart - curt erkeğin gerçek tanımı budur da, kadınlar kendilerine bile itiraf edemiyorlar.

  Ondan sonra kadın mazoşist..

  Ne mazoşisti ulan, şerefsiz erkeğin dükkanı daha güzel.
  Diğer iyi kalpli sıkıcı salağınki gibi tamtakır ve rutubet kokulu değil..
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • Gizli Üye
  Ve onu sahiplenin çok emek vermişsin ve ortaya çok güzel bir Süper Bence çıkmış. Büyük bir keyifle katılarak okudum emeğine sağlık, teşekkürler. :)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

58
 • BozQurd
  Millet artık gerçektende kendinizi düşünmenin zamanı gelmedimi? Kendinizede zaman ayırın.
  Kendinizi nasıl mutlu edebilirsiniz azıcıkta oturun bunu düşünün. Hep başkaları hep başkaları.
  İnsan başkasını sevip mutlu edebilmek için ilk önce kendisini sevip mutlu edebilmeli.
 • ahugözlüsü
  Çok güzel! Haklısın, ama keşke gerçek hayattada öyle olsa.. yinede ellerine sağlık :)
 • CosmoCarmenBlack
  Bencenin özeti;
  Kadınları mutlu etmenin yolu, vampir bi' Damon Salvatore olmak..
 • helldeom
  Eline sağlık tecrübeli bir arkadaşsın anladığım kadarıyla bu tecrübelerini hayatının kadınına kullan emin ol işe yarıyor
 • betenabe27
  paylaşım çok yerinde ama çok sevince kaçacak delik arıyorlar
 • mMaxcodeRİMm
  Anlatan çokk yaşayan yok :)
  Şu aşk konularını :)
 • azimli212
  teşekkürler emeğine sağlık
 • DynamismT
  Bu 8 ini yaparsan kadini kaybedersin
 • GoiHop
  The vampire diaries ❤❤❤
 • LoraZosu
  nerde :))
 • Aykut001
  Vayy be çok yararlı olmuş gerçekten sağol
 • NarÇiçeği92
  Kadını mutlu etmek zordur
 • Gizli Üye
  Ise yarar bilgiler. Teşekürler
YÜKLENİYOR...