Bir Erkek Neden Aldatır? Neden Aldattım?

Gizli Üye

Ben 26 yasındayım. 4 yıllık bir ilişkim var ve şu an nişanlıyım. Kız arkadaşımın peşinden çok koştum, olunla çıkmak için her yoldan deniyordum tanışmayı, neyseki tanıştım. Çok konuştuk telefonda, mesajlaşıyoruz, ben çok heyecanlıyım ama çok seviniyorum bu kızla çıktıgım için.

Ben askere gittim 4 ay sonra, beni bekleyecegini söyledi ve bekledi de. Allah razı olsun, her zaman diyorum, hakkını da ödeyemem ama askerde beni çok deli ediyordu. Telefonda çok sinirlendiriyordu, yapma dedigim birşeyi bana tamam demesine ragmen yapıyordu.

Bir Erkek Neden Aldatır? Neden Aldattım?

Öyle böyle derken askerligim bitti, ben geldim. Bunu aldım karşıma, konuştum adam gibi, yapma dedim, böyleyken böyle dedim, "tamam hayatım" dedi ve yine yaptı.Ben sinirden deli oldum. Bu böyle devam ediyordu, çünkü kızı da çok seviyordum, bitmesini istemiyordum. O da beni tahminimden fazla seviyor ve bırakmak kaybetmek istemiyordu.

Aradan 1 yıl daha geçti. Ben artık herşeye daha çabuk sinirlenen bir insan olmuştum, çünkü tahammülüm kalmamıştı. Ufacık hatası bana kocaman gibi geliyordu. Aldım karşıma yine ve dedim ki "bak hayatım, beni sinir hastası bir insan ettin, yapmaman için ne gerekiyorsa yaptım. Oturdum anlattım, bağırdım, çağırdım, azarladım, insan gibi konuştum, daha ne yapayım ya!

"Olmuyorsa olmuyordur, vazgeçelim, vazgeç benden, zorlamayalım daha fazla"

dedim. Daha önce de bitirelim demiştim bir kaç defa, dayanamıyordum çünkü. Sonra devam ettim "Ben sana yalan söylemiyorum, sen bana meslegini bırakmanı istiyorum dedin, ben bıraktım. Bir daha da bayan kuaförüne adım atmadım" dedim. Ayrılalım diyorum, bırakmıyorsun dedim. Sen beni başka seylere zorluyorsun bak dedim, bunu yapsam hoşuna gider mi?" diyorum, deli gibi aglıyor. "Benim de gitmez" dedim. "O yüzden, ya kendine çeki düzen ver dedim, ya da bitirelim" dedim. Ya da sen sec dedim ve devam ettik ilişkiye.

Bu bir süre durgunlaştı, tabi daha dikkatli olmaya basladı, ama sonra yine başladı. Hiç konuşmadım. Bu kez "peki dedim, sen bilirsin" içimden. Tabi elime geçen ilk fırsatta baska bir kızla sadece ilişkiye girdim. 2 hafta konuştuk telefonda, sonrası öyle zaten, bir daha o kızla görüşmedim ve bir daha da aldatmadım. Çünkü çok üzüldüm sonrasında. Çünkü ben de çok seviyorum bu kızı, aşıgım ona. Ama gel gör ki bu hareketleriyle kendi kuyusunu kazıyor.

Yazacak çok şey var ama şimdilik bu kadar saygılarımla...

Bir Erkek Neden Aldatır? Neden Aldattım?
165
69
Görüşünü yaz
165Kız Görüşü
69Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Adramytteion
  karşı taraf bu erkekte olabilir kızda ne yaparsa yapsın aldatılmayı hak etmez... hiç olmuyorsa ayrılınır ama aldatmakta ne abi şimdi kendini o kızcağızın yerine koy aynısını o sana yapsın. Dağıtırsın dimi ortalığı. Demek ki neymiş herşeyden önce 1-) Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmıyacan. 2-) Karşındaki ne olursa olsun insan, o insanlığını bozmuş olsa bile sen bozmayıp ilişki, arkadaşlık artık aradaki nasıl bir bağsa bitiriceksin ya da çözülebilecek bir sorunsa çözeceksin.. Ne olursa olsun durum bu dostum ne yazık ki. tabiki hiç birimiz mükemmel insanlar değiliz ama en azından mükemmele yakın olmak istiyorsak empati kurmak ve her zaman karşımızdaki kim olursa olsun yapacağımız hareketlerin onları etkileyecek taraflarınıda düşünmek zorundayız.
  Sürç, ü Lisan ettiysem kusuruma bakmayınız, elimden geldiğince kişisel fikrimi beyan etmeye çalıştım.
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • aslı442
  1. Kimse senin sözünü dinlemek zorunda değil (şu yazdıklarından belli oluyo baskın bir karakter olmaya çalıştığın) eğer onu gerçekten sevseydin senin istediklerini yapmıyor diye silip atmazdın. Bir ilişkide herşey karşılıklı olmalı ama bunu konuşarak, anlaşarak yaparsınız (dayatarak değil). Sana uyan bir şey ona uymayabilir, ona uyan sana uymayabilir... orta noktayı bulup anlaşmak gerekir ama yok eğer ''buraların efendisi benim, herşey benden sorulur'' moduna girersen o ilişki eninde sonunda biter.
  2. Aldatmanın sebebi, affı olmaz. Yok o bunu yaptı, bende onu bu yüzden aldattım gibi kelimeler komik bahanelerden başka bir şey değildir. Ayrıca o kızın alnından öpmek isterim senin gibi bir beyin yoksunu öküzle, o baskı altında iyi dayanmış ama yok eğer olurda seni affederse o zaman ''hak etmiş'' derim.
  3. Madem bu kadar şikayetçiydin ayrılırdın olur biterdi senin bu yaptığın aşşağılık şerefsizlikten başka bir şey değil.
  Görüş hala geçerli mi?
 • Gizli Üye
  Bravo aldatmışsın hak etmiş sevgilin 👏👏👏👏
  Bu mudur yani? Ayrılıyorsan adam gibi ayrıl l*n aldatmak nedir? Sen kendini aldatmışsın haberin yok.
  Ayrılamayan beceriksiz
  Ayrılmayıp kaçmayı seçen korkak
  Ayrılmayıp aldatmayı seçen karaktersiz
  Burada gelip günah çıkartmaya çalışan aciz
  Sizin gibileri anlamam olmuyor işte neyi uzatıyorsunuz ya? Bu kadar mı acizsiniz la?
  Sana tek bir şey söyleyeceğim sen ve senin gibilere
  Ne kadar kulak ardı etsenizdeeee ne kadar kabul etmeseniz deee siz tam bir ŞEREFSİZSİNİZ şeref yok ustaaaa yok bunun ayrımına varın. Ve sakın kandırdım sanma sen kendini kandırdın, aldanan kendi aldanır
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Skhizein
  bu konuda seni bir tek ben anlarım kardeşim. aldatma kısmına gelirsek haklı göremem tabiki seni ben böyle bişey yapmadım ama şunu anlamıyor burdaki arkadaşlar.. bu noktaya geldikten sonra insanın psikolojisi farklı bir boyuta geçiyor. seviyosun konuşarak anlatamıyosun, uzuuun mesajlar yazıyosun anlamıyo.. onun yaptığı şeylerin aynısını ona yapıyosun kıyametleri koparıyo hatun.. (ki sen susmuştun hep) yine anlamıyo.. artık farklı yollar deniyosun çünkü evlenicem dedin bu kadına sen ve evlendiğinde bunları yapmasından korkuyosun sürekli.. kendini toparlaman lazım dostum bu ARA verme olayı tamamen yanlıştır her ilişkide ama tek doğru olduğu yerde burasıdır bence.. göremediğin bazı şeyleri farkediceksin..
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

16367
 • er-el
  Seven aldatsın
  Seven dövsün sövsün
  Seven öldürsün
  Seven üzsün
  Seven yoldan çıksın...
  Siz sevmeyi nasıl anlıyorsunuz neresinden anlıyorsunuz bilmiyorum ama seven sevdiğine bunları yapacaksa sevmeyen ne yapsın sevmeyen mi mutlu etsin huzur versin kelimelerin karakterlerin anlamını iyice yitirmişsiniz. Hiç utanma arlanma da kalmadı bunu buralara yazıp taktir mi bekliyorsunuz nedir yani. Allah ıslah etsin...
 • MersinLyMKA
  Aranızdaki ufak sorunları bile birlikte çözüme kavuşturamamışsınız... Bence her şey sevgi ve aşkla bitmiyor, yetmiyor daha doğrusu. Bu yaşadıkların da bunun en büyük kanıtı. Ama senin o kızı aldatman bu konuyla hiç alakalı değil BENCE!
  Aldatmak karaktersizliktir benim gözüm de.
 • pembeninhertonu
  Seref yoksunusunuz baska hic bisey degil. Kicimizdan ayrilmaz yuz takla atarsiniz kopegimiz olursunuz ama yuz bulunca size deger verince gotunuz kalkar bununla kalmazsiniz baska yerlerinizde kalkar hemen baskasina gidersiniz soyunuz batsin mk
 • -Angeliciouss-
  Aldatmanın tek nedeni olur o da şerefsizlik. Umarım kız seni çok seksi bir adamla aldatır da görürsün. Sorunun varsa ayrılırsın mk!
  41.media.tumblr.com/.../...i9hSi1qg22hlo1_1280.jpg
  • çikolatacı_-

   Aldatılmış yakışıklı yani yukardaki gibi erkeklerde aldatan sevgilisini benimle aldatbilirler :D sdfgh

 • sorunluprofil
  Kızın yaptıklarını savunmak degil amacım, fakat kendini avutma, sadece iliskiye girdim demissin zaten daha ne yapabilirdin? Aldatmak karaktersizliktir, aldatmak yerine insan gibi bitirseydiniz keske
 • caNözüMm
  Aldattigin icin taktir ya da aferin almayi mi bekliyorsun? Ne yani seni sinir ediuor diye aldatilmayi hak mi etmis oluyor? Mutlu degilsen ayril kardesim, aldatmak nedir?
 • BlackLight
  ihanetin sebebi, hafifletici bir nedeni yoktur. o kız seni kaybetmemek için ağlamış..
  madem dayanamıyordun ayrılmalıydın ama bu saygısızlığı yapmamalıydın karşındakine.
  ilahi adalet yerini bulur inşallah
 • serra_34
  bu sorunun cevabı aslında sorunun kendisinde saklı. neden aldatır bir erkek.. erkeğin aldatmasında bir neden aramayın bayanlar. aşıkta olsalar aldatabiliyorlar. çünķü aldatmaları için bir "neden, niçin'e?" ihtiyaçları yok. onlar için bu karşı tarafı kandırmakta değil;bu biraz hırs, nefse hakim olamama, bencillik ve erkekliğun gücü , ispatı gibi bir durum ve bir erkek için bir kadının teninden daha hoş ne olabilirki?
  • demirkartal

   Seninle yaşıt biri olarak üzgünüm sana katılmıyorum.

  • sabahlar

   bir kadında istediğimi bulursam başka kadına ihtiyacım olmaz
   kendi görüşüm

 • eexx0101
  Bu kız sana ne yaptı? Senın gbi birinin altına girmedgine gore affedılebılır demekki..! Bu sayede affetmenın sana ozgu degıl ona ozgu olması gerek.. Belkide haklıyken haksız durumdan da beter hale düştün. Ama kızdıgın koz arkadasından daha buyuk aptallıgı sen kendin yaptın. Üstelik inat ugruna..
 • Eziremsem
  Anlayış saygı sevgi güven sadakat yoksa o ilişki yürümüyor ve aldatma olur
  • Sakaryalim

   Haklısınız. Hikayeyi okuduktan sonra bende bunu düşündüm.

  • Eziremsem

   @sakaryalım ilişki yürümüyorsa aldatma yerine ayrılırsın evli isen boşanırsın sonra ne yaparsan yap

  • Hepsini Göster
 • aykav
  anlatılan hikayeye göre sen egonu tatmin etmek için başka biriye olmuşsun: hayır ayrılın git ne yapıyorsan yap. ayrıca bu etinde geçen "böleyken böyle", "bunu yaparsam" gibi pek çok belirsiz sözcüklerle kastedilen şeyler bilinmediği için sırf bir kız bilinmeyen b konu hakkında tutumunu değiştirmiyor diye aldatmanı mantıklı bulacak kişi varsa bilemem. ama değil.
 • arzu9
  Kızı hiç suçlama! Bıktıysan ayrıl bidaha da dönme, aldatmak nedir? Bu da en popüler bahaneniz "kendin yaptın". Senin aldatacağin varmış burada dünyanın şeyini yazmışsın birileri gelip de desin sana "afferim iyi yapmışsın" sende vicdanını rahatlatasın.
 • Krasus18
  Aldatmanın Sevmekle bir ilgisi yok seven kişi aldatmaz üstad a l d a t m a z. Madem olmuyor ayrıl karşılıklı sonra iki tarafta eksik hisseder bir süre sonra seviyosaniz birlesirsiniz. Ama senin yaptığın en büyük ayıp o senin askere gidip gelmeni beklemiş.. Etme dostum etme..
  Aldatmak bitirmek demek idam demektir Etme...
 • bigbang-_
  Şimdi şunu söylemek istiyorum öncelikle yaptığın hareketi ne o kız haketmiş ne de o hareket sana yakışmış. Hiçbir insan dört dörtlük değildir hatta hatalar yaparak öğreniriz bazı şeyleri ama bu da göz göre göre yapmak oluyor hata değil yani sen o kızı kasıtlı olarak aldattın buradakileri görüyorum sana bela okumuşlar karaktersiz demişler ya her ne olursa olsun seninde yaşandığını bir sen birde allah bilir sonuçta bu işler vicdan işleri ama sana şunu söyleyeyim sen o kıza yapabilceğin en kötü şeyi yapmışşın bu devirde insan 2 gün sevgilisini bekleyemiyor o kız seni askerlik süresi boyunca beklemiş tamam seni kızdırmış sinirlendirmiş ama sana yanlışıda olmamış belki seni sinirlendirmesi senden daha fazla ilgi bekliyor olmasıydı ya da belki kıskanmanı kısıtlamanı seviyordu. Bak şunu söylemek istiyorum o kıza herşeyi anlat herşeyi bilmeye hakkı var eğer seni hatalarına rağmen kabul edicekse sen al o kızı baş tacı yap çünkü bütün yükü ona yüklemiş olucaksın bu o kadar kolay değil he tabi allah belanı versin deyip tokadıda basabilir orası da artık her şeyin bir bedeli vardır deme şekli olur yani sana diceğim kızı aldatıp bir b*k yemişsin bari babalar gibi söylemeyede yüzün olsun kandırma kızı iyi günler dilerim
 • çikolatasoslu_cips
  birde marifetmiş gibi yazmış abi..
  l*n hepiniz aynısınız deyince zorunuza gidiyo ak.. kız senin için değişmek zorunda değil bence bırak kızı daha fazla acı çektirme ve sende layık olduğun biriyle ol
 • sirgasizgis
  Iste tam da bu yuzden serefsiz p**evenk olmanin yaninda bir de aciz ve eziksin terk bile edememissin ama aldatmayi reva gorup bir de tutmus kendi kuyusunu kazdi bilmem ne diye bir erkek bu yuzden aldatir mesaji veriyorsun. Hadi l*n ordan insallah boynuzu yiyorsundur
 • bjkandahmet
  Ne diyordun nişanlına da o yine yapıyordu 😯 Seni aldatiyor muydu ki? 😯 Elbette hayir saçmalama diyorsan bana sen neden aldattın be arkadaşım demezler mi sana? He? 😡
 • pentin
  Yapamıyorsan ayrılırsın aldatmak bahanesi mi oldu şimdi? Kendi karakterinden ödün vermişsin.
  • ablanız-geldi

   karakteri mi varmış allah aşkına da ödün verecek. adam olsa ilişkiyi bitirmeyi seçerdi ayrılmak yerine.

 • dişi_yakarışı
  Savunmaya bak hele. Kaybol git kfurlerime maruz kalmadan.
 • deli1994
  Yok ben her istediğini yaptığım halde evden bakkala giderken dahi izin alırdım vermezse gitmezdim bu şekil aldattı beni ve daha da kabul etmedim onu.
 • blabla2
  Umarım o da seni aldatır ne diyeyim. Onay bekler gibi gelmiş anlatıyor bir de dingil.
 • Tanerocak
  Bu aldatma sebebimi şimdi. hatalar hep kizdaydi neden bu kadar durdun ayrilmak için. Ayrica hep birbirinizi degiştirmeye ugraşacaginiza birbirinizi oldugu gibi kabullenmeyi neden denemediniz. Birde ayrilma lafini agziniza bu kadar sakiz ederseniz ilişkinin cilkini çikartirsiz. Peki aldattinda kiz düzeldimi senin istedigin gibi oldumu.
 • Bollywood_9
  Bütün kızlar adamı suçlamış çok komik 😃
  Adam kız için mesleğinden vazgeçti diyor uyardı kaç kez ve sabretti diyor. Kız bu adamı aptal yerine koydu adam da sinirden bile bile bir hata yaptı.
  Hoş adamı korumuyorum çünkü böyle bir kızı def edicekti aldatmak yerine ama kız da erkek kadar suçlu kimse kusura bakmasın !
 • birvarmisbiryokmuss
  Bir de böyleleri yok mu ya... Karşıdaki öyle yaptı o yüzden ben bunu yaptım bu onun suçu. He onun suçu tamam mı böyle düşünmeye devam et sen. Bitirseydin kızı bir daha arayıp sormasaydın sen adamlığını yapmış olurdun en azından. Bırak o kız ne halt yiyorsa yesin! Şaka gibisiniz sizin gibileri gördükçe sinirden titriyorum.
 • hedehödöhede
  Bir kız erkek arkadaşı tarafından aldatılmak zorunda (!) bırakacak ne yapmış olabilir acaba? Hmm.. Dur ben tahmin edeyim:

  1- Erkek arkadaşları vardır. Ve sen de hiçbir erkekle konuşmasına izin vermiyorsundur hakkın olmadan, hatta kuvvetli muhtemel sen kız arkadaşlarınla iletişim kurmaya devam ediyorsundur (kız arkadaşını aldatacak ortam kızını kenarında bulundurabildiğine göre yüksek muhtemel). Bu denklemde içler dışlar çarpımından, yegane hödük sensin. :)

  2- Kıyafetine karışıyorsundur. Yok efendim mini etek yok dar pantolon tripleri atıyorsundur. Kız seni dinlememekte sonuna kadar haklı. Ailesi izin verirken sen kimsin? Bu denklemde de bariz yegane hödük sensin.

  Senin gibi, aldatmayı bir intikam yolu bir ders vermek addeden hödüğü başka sinirlendirecek bir durum olamaz. Basit varlıksın çünkü.
 • lavantakokusu23
  Neyin kafasini yasiyorsun sen evladim?
  Askere gittim geldim.. Allah razi olsun bekledi diyorsun.. zaten beklemeli.. neyin sükrü bu yahu :D Geri kalan aldatma konusuna gelince.. aldatan anca kendini aldatir diyorum.
 • fileliçorap
  69 erkek 25 bayan cevap vermiş. .

  Hepside ne büyük konuşmuş. . Kimse durup dururken demiyor dur ben şunu bir aldatayim. . karaktersizlik bu evet ama seni buna iten kişiye ne denir. . O masum olur sen karakterisiz. . bence aldatan da aldatilanda öyle. .
 • Biggirlsdontcry
  Tamam bir sorun yaşamışsın anlıyorum ama aldatman seni haklı mı çıkardı şimdi sinirlendin ve üzüldün diye yaptığın hoş bişey değil madem bu kadar sinirlenmiştin ve üzülmüştün ayrılsaydın hemcinsimi savunmuyorum belli ki oda bir hata yapmış ama sende hata yaparak nötrleyemezsin durumu ve anladığım kadarıyla hala kız arkadaşınla devam ediyorsun şu an hem sana hem ona ayıp yani
 • Wishdropper
  Merak ediyorum. Aldatınca kız düzeldi mi, sorunları çözebildiniz mi?
  Neyi çözdü ki bu? kendi gözünde kendini çiğnemekten başka.
 • Yarımkilokıymaefekti
  Desen ki cinsellikte mutlu edemiyordu, tatmin olamıyordum, yatakta çok mutsuzdum ve aldattım, başka tenlere yöneldim bu da olmaması gerekse de hadi tamam derim. Ama yapma dediğin bir şeyi yapıyorsa başkasıyla sevişince geçiyor mu?
 • Nazl_Ç
  sen bu kızı sevmiyorsun sadece alışkanlık olmuş kendi kuyusunu kazdı ne demek o sana ihanet etti mi yapma dediğin ne cok merak ettim
 • oreo123
  Genede suclusun. Iliskideyken baskasiyla yapmak ne olursa olsun, hatadir. Kizdan önce ayril sonra ne yapiyorsan yap.
 • Sakaryalim
  Sana kızamadım aldattığın için. Ayrılmak istediğin zaman o mu bırakmadı seni?
  • Gizli Üye

   evet o bırakmadı

  • Sakaryalim

   Kendisini Aldattığını biliyor mu?

  • Gizli Üye

   direkt ben seni aldattım demedim ama farkına varmıştır kuaföre gitmemiş hiç istemiyordu kuaföre gittim bende

  • Hepsini Göster
 • fussemaniaq
  Şu bencede bile kaç karakter var ama sende yok işte
 • ENRIQUE1990
  aldatmanın nedeni olmaz .. aldatan erkek de kadında ağır şerefsizdir... sende aldattıysan benim için öylesin ...
 • Mortetenfer
  Bu birnevi ayak küçük parmağını dolaba çarptığı için Allah'a küfürler edip, sonrasında "ne yapayımm yaaa ayak parmağımı vurmama engel olmadı" demek gibi birşey. Yazıklar olsun, hem suçlu hem güçlü. Ayrıca buradaki (öhöm efendim çok özür diliyorum hakaret için) puştların iğrenç yorumlarını görünce karşı cinsten iki katı soğudum. Evlenmiyorum len, lanet girsin hepinize. !! Bunu süper bence seçenlerinde babaannesinin ellerinden öpüyorum. ._.
 • muhendisozi
  Karşıdakinin yaptıkları yüzünden karakterini bozan kişi karaktersizdir. Sen onun yüzünden kendi karakterini bozuyorsan sorun sadece sendedir. Adam olan kişi ilişkiyi bitirir, adam olmayan ise aldatır.
 • asiyesii
  Bunlar bahane.

  Aynısını o yapsaydı nasıl karşılardın?

  Sana alkış mı tutalım şimdi? 👏

  Madem olmuyordu seni sinir ediyordu ayrılsaydın çokta zor değil hani
 • Helinaa
  Asla aldatılmak istemem, belki cok aldatildim haberim yok. Yazını okudum sana karşı olumsuz bir şey düşünmedim çünkü aldatmanin sebebi bir anlık başka birini seksi bulman gibi basit bir şey değil. İçinde hem sevgi, hem güvensizlik, hem intikam hissi hem de kirginliklarin karşısında egonu tatmin etme isteği var. Birisiyle yatmadim ama aynı şekilde ben de sevgilimi aldatmistim. Kendimi bu konuda haklı bulmuyorum ama haksizda bulmuyorum. Sadece bir daha bunu yapma yapacaksan ayrıl gitsin.
 • Melisandn
  Seni yıllardır bu kadar çileden çıkaran sebepler nedir? İnsanlar ilişkide bazen yapmayacaklardi şeyi yapabilirler kendileri bile şaşırtabilir bu duruma ama o an mantıklı düşünmediği andır. Litfen kız arkadaşının sana yanlış gelen ama onun inatla yaptığı yanlışları yazar misin. seni anlayarak yorumlamak istiyorum. Cunku yanlisinin farkindasin , üstüne ustlyk bir daha olmayacağını söylüyorsun. Anlatırsam dinlerin ;)
 • BejBebek
  Umarım o kız senin gibi birinden kurtulur, keşke o seni bıraksaymış. Yaptığın şey insanlık onuruna aykırı, hiçbir şekilde suçunu kapatamazsın burada.
  Sadece o kız olayları anlayıp senden kurtulur ve sevgisine değecek insanlarla beraberlik kurar, tek temennim bu. Yazık. Kendi yapını öldürmüşsün sen asıl. Kendi içindekileri öldürmüşsün. Burdaki asıl zavallı sensin.
 • ahugözlüsü
  Şerefsizin önde gidenisin!!! Allah senin gibilere cezasını versin! Nasıl yaparsın bir kıza bunu? Sen ne kadar iğrenç nasıl bir aşalık herifsin? Bir kıza bunu yapmaya o hakki nerden buluyorsun? Yazık değil mi l*n o kıza? Kız şimdi sana nasıl dokunsun yüzüne nasıl baksin? O yaptığın şey o masum kızın gözleri önünde canlanip duracak! Zavallı kiz suçu bile kendisinde arıyordur senin gibi bir pislik için de hayatını karartmış! Adi şerefsiz seni!!!
 • LoL-Oynayan-Kız
  Uzun uzun yazmasaydin ya. Ben serefsizim erkek orospusuyum s* herifin tekiyim yazsan yeterdi
 • aydoğuruyorum
  Acaba kız niye öyle davraniyodu onu düşün bir zeytinyağı gibi üste çıkmaya calisiyosun hem suçlu hem güçlü alkislayalim mi aldattin diye allah başıma vermesin bu aldatilmayi ve aldatmayi kimse hak etmiyo çünkü
 • gizli355
  Bu sebepler seni aldatmaya itmemeliydi onu bu şekilde cezalandırman senin karakterine uygun mu?
 • SweetHoşmerim
  Aldatmanın hiçbir şekilde haklı yanı yoktur. bahaneside olamaz! hem günahtır, hem duygularla oynamadır. İnsaf yahu insaf..!
 • KetçaplıBrokoli
  Çok severken başkasıyla aldattın yani öyle mi? Eğer bu olay gerçekse, o kız ne yaparsa yapsın aldatılmayı hak etmez ve senin karakteri bozuk bir adi olduğun gerçeğini değiştirmez.
  • Evren022

   Dostum yanlış yoldasın vicdanın sızlamadı mı bunu yaparken? ve Ayrılsaydın ondan sonra kimle naparsan yap ama böyle olmaz

  • Evren022

   pardon yanlış yere yazdım :D

 • haskafkas
  Şimdi aldattın ve buna bir savunma mı yapıyorsun? Hoşuna gitmiyorsa köpek gibi de. sevsen ayrilirsin. Evlenince ne değişecek?
  Yine aynı sorunlarınız devam edecek ve sen "bak kendin kuyunu kazdın, aldattım " diyeceksin. Kusura bakma ama gurur biraz olmalı iki tarafta da.
 • EcmMhmt
  Allah kahretsin ya... O kızın yerinde olmak istemezdim... şu an resmen ben ağlıcam ben bu konularda çok hassasım... Ne olursa olsun ama ne olursa olsun yapmıcaktın onun günahına girdin bıraksaydn be kardeşim bıraksaydın da bunu yapmasaydın... Seviyorum bırakmak istemiyorum demişsin bir başkasıyla yatınca sevmiyo musun şimdi? ne değişti sadece bir anlık zevkine kurban etmişsin aşkını... Çok yazık... Bu gizli kalmıcaktır bundan emin ol... Asıl olay en biliyomusun burada senin aklına ilk olarak bu gelmiş ayrılmak değil... Demekki yeterince sevmemişsin kardeşim sakın sevdim deme... Seven yapamaz erkeğide yapamaz kızıda... Sevmenin cinsiyeti yoktur seven yapamaz bunu. Sana tavsiyem sevdiğin kızla bir daha konuşma gerekrse bağrına taş bas yinede konuşma yazık çünkü.
 • Topuklukramponnn
  kusura bakmayın ama gerçekten aldatmanın hiçbir mazereti olamaz.. İnan bana kızı terk etseydin daha iyiydim inan daha iyiydi.. Yok öyle beni deli ediyor o zaman biraz başkasıyla sevişip kendime geleyim nefes alayım diye bir şey.. Ama aşığım ona ayaklarını da geçin. Aşık olan insan aşık olduğu kişiyi boynuzlamaz beraberken.. Ne güzel dünya biz de bu tarz durumlarda kendimizi başka erkeklerin kollarına atıp teselli bulalım valla
 • hasnicktiirr
  Sen istersen ayrilirdin. Madem cok biktin. Aldatmanin bir anlami yok yani illa ondan hinc almana gerek yoktu. Sen sadece ona duydugun kin yuzunden bunu yapip sinirini biraz olsun hafifletmek istemissin.
 • Wolfkan
  Bununla için rahatlamadığına göre? Minareyi çalmış kılıfı da uydurmuşsun kusura bakma :/
 • Naughtybynature
  Aldatmanın bahanesi olamaz.. Aldatmak 'karaktersizliğin' göstergesidir.. Bu kadar net
 • ÜşengeçBağyan
  başka bır yolu olabilirdi belki aldatman çok kötü olmuş, peki işe yaradı mı
  • Gizli Üye

   aklına gelebilecek her yolu denedim

 • surhiş
  Onun yapma dediği şeyleri sen yapsan devam etsen falan en sonunda o seni aldatsa ne düşünürsün. Adam akıllı ayrıl o zaman sen onu ya öyle sevicen ya da bırakıcan. Hem aldatmanı gerektiricek ne yapmış olabilirki
 • siirkokanhatun
  Ona kız buna kız aldat o zaman çok saçma bahaneler. Şu yaptığın şeyden ben senin ilişkine saygın olmadığını anlarım arkadaş madem yiceksin bir halt ayrılıp yap anladın mı bari bitirirken kız pişman olsun (KIZDIRDIGI ICIN SENI) komiksiniz.
 • pnraltan
  Bahane bahane bahane ayrıl gitsin ayrılamıyorum nedir yahu alışkanlık olmuş sizinkisi birbirini seven sayan insan bu noktaya gelmez seni sinir hastası eden bu noktaya iten bir kızında sevgisinden şüphe ederim
 • sonpazil
  seviyorum diyosun, ayrılamayışına bunu bahane ediyosun. aldatmaamk içinde bahane etseydinya kendine bunu...

  kendi karakterinden ödün vermişsin. ayrılman daha asildi. şimdi bence pekde matah bişe değilsin.
 • Rusasigi
  Erkek derken? Bu insan dışı yaratığa erkek demezsek sevenirim. Serefi yoktur çünkü aldatanın
 • bornovya
  seni askerde bekleyen bir kıza döndükten sonra hareketlerine katlanamayıp böyle yapıyorsun sonra da kendi kuyunu kendi kazdın diyorsun unutma ki sende böyle yaparak sende kendi kuyunu kazıyorsun
 • Daha Fazla (170)
YÜKLENİYOR...