En Kötü Kız Tavlama Yöntemleri

Merhabalar Sevgili KızlarSoruyor Ailesi

Konuya geçmeden önce, birçok konumda

"Yav he he" ve benzeri amatör erkeklerden gelen yorumlarla sık sık karşılaşıyorum.

Belirtmemde fayda var , ben Pick-up Artist (Yani Tavlama Sanatı) ile senelerini geçirmiş. Sokakta ve birçok alanda başarısız denemeler ile pratik bir şekilde öğrenmiş biriyim. Yani neyin ne olduğunu onlarca kişide deneme yanılma yaparak pratik ettim ve bu süreçte olduğum kişilik haline geldim. Kısacası hayatında 5-6 sevgilisi olmuş , gelişime kapalı hemcinslerim çıkış yapa basabilirler.

Konuya Geçelim:

MANİPÜLASYON İLE TAVLAMA:

En Kötü Kız Tavlama Yöntemleri

En verimsiz yoldur , çünkü manipülasyon kitaplarda veya YouTube videolarında izlediğiniz şekilde çalışmaz. Kaldı ki çalışsa bile bir kadını manipülasyon ile elde etmeniz , bilinçaltınızda Yetersizlik Hissi yaşamanıza neden olur. Artı olarak manipülasyonu uygulaması çok ama çok zordur.

ARKADAŞ OYUNU İLE TAVLAMA:

En nefret ettiğim yaklaşım şeklidir. Kızla önce arkadaş olayım sonra sevgilisi olurum diye düşünen , kaybetmekten korkan aciz erkeğin yaklaşımıdır. İşe yarama oranı %5'tir o da kadının yokluğuna denk geldiği bir dönem ile ilgilidir.

Neden işe yaramaz?

Kadınlar sizi kafasında 3 kategoriden bir tanesine koyarlar

1- Sağlayıcı Erkek: Buna uydu erkekte denir , kadına ücretsiz ilgi , yemek ısmarlama veya çeşitli faydalarınız var ise size yarı flörtöz davranırlar ancak birliktelik yaşamazlar. Uydu erkek denmesinin nedeni , kadından hiçbir şey almadığı halde bu erkekler kadının yörüngesinde dönmeye devam ederler.

2-Friendzone: Arkadaş alanına hapsolmuş erkeklere denilen tabirdir. Burada birkaç temel hata vardır. İlki kadına flörtöz yerine dostane biçimde yaklaşıp aradan haftalar aylar geçince biranda ilişki teklifinde bulunmaktır. Ağır ol dostum. Kadının , sen p*nisi olmayan erkek rolü oynadıktan sonra nasıl seni bir erkek olarak görmesini bekleyebilirsin ki?

3-Flört/Lover: Kadının çekim duyduğu flörtü , aşk adamı , potansiyel sevgilisi .

ARKADAŞ VASITASIYLA TANIŞMAK

Evet gelelim ülkemizde en sık sevgili bulma yöntemine. "Kanka Berke var çok iyi çocuk" , iyi çocuk diyerek adamı -5 puan geride başlatması bir yana. Evet bu yolla bir sevgiliniz olabilir, ancak bunun görücü usulünden pekte bir farkı yoktur ve genelde kadının terk etmesi/aldatması ile sonuçlanır istisnalar hariç.

Bir başka konuda görüşmek üzere esen kalın

En Kötü Kız Tavlama Yöntemleri
Cevapla