Kendini Geliştirmek ve Kadınları Etkilemek İsteyen Erkekler İçin 5 Hobi

Gizli Üye
Unutmayın! Kişisel Gelişim Merdiveninin Basamakları Yalnız Çıkılır!
Unutmayın! Kişisel Gelişim Merdiveninin Basamakları Yalnız Çıkılır!

Çağımızda hanımefendiler özlerinde taşıdıkları hipergami güdüsünden ötürü kaba kavgacı mafyatik ve zalim erkekleri alkışlayıp, kibar kültürlü entelektüel ve şefkatli erkeklerden tiksinmektedirler. Dolayısıyla yalnızlıklarını kendilerini her yönde geliştirerek sürdürmek isteyen hemcinslerime 5 hobi önerim şunlardır:

1. Şiir yazın

Tarihte tüm hanımefendiler kibar ve kültürlü şairlerden nefret etmiş, kaba küfürbazlara ise aşık olmuştur. Hanımefendilerin kabadayı aşkı da pek çok şaire ilham vermiştir. Şiirlerinizi yazmadan önce Yalnızlık Felsefesi Black Pill hakkında da araştırmalar yapabilirsiniz.

2. Felsefeyle ilgilenin

Filozoflar şairlerle birlikte kadınların en nefret ettiği bir diğer entelektüel gruptur. Hanımefendilerle muhatap olmayıp onların bulunduğu ortamlardan uzak dururken, okuduğunuz kitaplarda ve araştırdığınız kaynaklarda Sokrates, Schopenhauer ve Niezche gibi filozofların kadın doğasını gözler önüne seren metaforlarını inceleyebilirsiniz.

3. Resim çizin

Her ne kadar bazı hanımefendiler badboy fotoğrafçılara nü pozlar vermeye bayılıp resim şiir ve felsefeyle ilgilenen adam kendilerine selam verdikleri an küfretmeye hazır olsalar da, bu adaletsizlik ve zulümden kaçıp doğa manzaralı resimler yaparak kendinize huzur ve neşe katmak sizin elinizde. İstediğiniz teknik ve materyaller ile kadınlar ve onların bayıldığı badboylardan uzak istediğiniz doğa resimlerini çizebilirsiniz.

4. Müzik dinleyin

Günümüzde Pop'dan Rap'e, Rock'tan Jazz'a pek çok farklı müzik türü kadın hipergamisini ve onların sonuçlarını göz önüne sermekte kadınların kötü adamlara hayranlığı ve iyi erkeklere düşmanlığı hicvedilmektedir. Sizi geliştirecek şarkılardan oluşan bir Playlist oluşturmaya Cee Lo Green'in "Forget You" isimli eserinden başlayabilirsiniz.

5. Yürüyüş yapın

Fitness salonları tek derdi badboy ayartmak için baldır bacaklarını büyütme peşinde olan alfa kadınlar ve onların hayallerini süsleyin protein tozukolik kas yığınları ile dolu olduğundan kibar kültürlü ve eğitimli erkekler için o tür yerler birer ölüm tuzağıdır. Fit kalıp huzur bulmak ve babdboyperest hanımefendilerin şerrinden uzak kalmak için bol bol yürüyün.

Mazlum erkeklere zalim kadınlar ve onların bayıldığı badboylardan uzak mutlu günler dilerim.

Kendini Geliştirmek ve Kadınları Etkilemek İsteyen Erkekler İçin 5 Hobi
9 Cevap