Bir Kızın Sizden Gizlice Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Sinirrr

Gizlice Aşık Bir Kadının Belirtileri ve Davranışları Nasıl Anlaşılır?

Hangi erkek, kadınları daha iyi anlamak için bir el kitabına sahip olmayı asla hayal etmemiştir? Sinyallerini veya duygularını anlamak bazen zordur. Ama gerçek şu ki, kadın psikolojisini araştırıp anladığınızda iş çok daha kolaylaşıyor. Kadınlar sandığınız kadar karmaşık değiller.
Yazımızda size gizli aşık bir kadının belli başlı belirtilerini ve davranışlarını açıklayacağım.
İlk olarak, senden hoşlandığını gösteren fiziksel işaretle başlayacağım. Ardından, duygularını senden sakladığını gösteren sosyal/kişisel ipucunu tartışacağız. Lets goo!

1. Daha uzun duruyor, omuzlarını geri çekiyor ve karnını emiyor..

Daha uzun duruyorsa, göbeğini içeri sokuyorsa ve omuzlarını geri çekiyorsa, bu senden hoşlandığının iyi bir işaretidir. Ne de olsa bilinçaltında seni etkilemek istiyor. Yanınızdan geçerken veya sizden uzaklaşırken duruşunu kolayca kontrol edebilirsiniz. Ona baktığınızı bilirse, duruşunu otomatik olarak değiştirir.
Ayrıca podyumdaymış gibi kalçalarını oynatabiliyor. Diğer bilinçaltı fiziksel işaretler arasında dudaklarınızı yalamak, boynunuzu dışarı doğru itmek veya boynunuza dokunmak yer alır.
Ne için?
Çünkü vücudunu veya yüzünü vurgulamak istiyor. Diğer ilginç fiziksel işaretler, elinizi saçlarınızda gezdirmek veya başınızı eğmek olabilir.

Bir Kızın Sizden Gizlice Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

2. Ayakları size dönük

Psikologlara göre bu, birinin sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın en iyi sözlü olmayan ipuçlarından biridir. Bunun nedeni, insanların ayaklarımızın ne yaptığının gerçekten farkında olmamasıdır.
Dikkat etmek: Ayakları size dönükse, bu gerçekten iyi bir işarettir.
Tamamen sizden uzağa veya kapıya doğru işaret ediyorlarsa, ilgilenmeyebilir.
Otururken ayakları altındaysa veya bacak bacak üstüne atmışsa, etrafınızda gergin veya rahatsız olabilir.
Ayaklarını vücutlarından uzakta oturan kızlar, senin yanındayken rahatlayabilirler. Bu, sizinle vakit geçirmekten memnun olduğuna dair iyi bir işarettir.

Bir Kızın Sizden Gizlice Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?

Müsait olduğumda daha fazla detayla bir Bence'de see you :*

Bir Kızın Sizden Gizlice Hoşlandığını Nasıl Anlarsınız?
81 Cevap