Erkekler için İdeal Eş Adayının 11 Özelliğini Sayıyorum

Gezigen

Herkesin kendisine göre ideal eş aday özellikleri farklılık gösterebilir. Burada genel geçer kuralları sıralamaya çalıştım. Bir kadının sayacağım tüm özelliklere sahip olması gerekmez. Ancak ne kadar çoğuna sahip ise erkeğin kalbine o kadar kolay girebilecektir. Bu özelliklere kısaca değinmek istiyorum. Geri sayım başlasın.

ideal kadın özelliklerinde geri sayımı başlıyor.
ideal kadın özelliklerinde geri sayımı başlıyor.

11. Sadakat

Sadakat önemli. Hiçbir erkek eşinin kendisini aldatmasını istemez. Burada güven ve saygı çok önemli. Topluma baktığımızda aldatan tarafta çoğu zaman erkeği görüyoruz. Son zamanlarda evli kadınların aldatmasında artış gözlemliyoruz. Tabii burada aldatmanın hiç birini kabul edilmez. Baktığımızda kadınların bazıları aldatmayı affedebiliyorken, erkekler bu affı görmekte zorlanıyoruz.

sadakat bir ömür mutlu olmayı vaat eder.
sadakat bir ömür mutlu olmayı vaat eder.

10. Size her zaman saygılı davranır.

Saygı, onun için yaptığınız şey için takdir, tanınma ve minnettarlığı içerir. Saygı, romantik, profesyonel veya platonik herhangi bir insan ilişkisinin temel taşıdır ve bu yazının tamamı, heteroseksüel bir ilişkide saygının nasıl göründüğünü inceliyor.

Saygı her zaman önemlidir.
Saygı her zaman önemlidir.

9. Mizah duygusu vardır.

Gerekli değildir, ancak çok takdir edilir. Mizah anlayışına sahip olmak, bir kadının şakayı kabul edip kendine gülebilmesi anlamına gelir. Komik olmak, bir kişinin başkalarını güldürebileceği anlamına gelir. Komik bir kadın istemek çok fazla ama kendine gülebilen bir kadın? Bu bir dönüş.

Gülmek her zaman heyecanı yüksek tutar.
Gülmek her zaman heyecanı yüksek tutar.

8. Akıllı.

Mizah duygusu gibi, bu beklenmez veya gerekli değildir, ancak çok takdir edilir. Zeki bir kadın, kendine saygı, mizah anlayışı, kendine bakma ve büyük çatışma ve iletişim becerileri gibi bu diğer özelliklerin çoğuna sahip olma eğilimindedir.

Kim demiş zeki kadın istemeyiz diye.?
Kim demiş zeki kadın istemeyiz diye.?

7. Yemek yapar ve temizler.

Modern bir kadının ev kölesi olmasını kimse beklemiyor. Ancak, evin geçimini sağlayan kişi olarak erkekle geleneksel bir ilişki istiyorsanız, bu bir zorunluluktur. İlişkiler için gerekli değildir, ancak kesinlikle birçok erkeğin sizinle ilgilenmesini engelleyecektir. Dahası, "temizlik" kısmından ziyade "yemek yapamayan yetişkin bir kadın olmak" kısmı. Ama yine de hem yetişkin erkekler hem de kadınlar yemek yapmanın temellerini bilmelidir. Kimse bir kadından mutfak şefi olmasını beklemiyor, ama en azından erkeğin için sevdiği yemekleri yapmasını bilmesi gerekiyor.

erkeğin kabine giden yol midesinden geçermiş.
erkeğin kabine giden yol midesinden geçermiş.

6. Kendine iyi bakar (zihinsel, ruhsal ve fiziksel olarak).

Bu biraz zor. Kimse mükemmellik beklemiyor. Ama en azından kendin için bu kişisel hedeflere ulaşmak için çabalamalısın. Zihinsel olarak daha iyi bir insan olmak, ruhsal olarak daha iyi olmak ve fiziksel sağlığınız ve bedeniniz açısından daha iyi bir insan olmak. Bu çaba bile bir erkeği etkilemek için yeterlidir.

en iyi bakım gülen bir yüze sahip olmaktır
en iyi bakım gülen bir yüze sahip olmaktır

5. Yanında sahip olacağı çocuklara veya evcil hayvanlara büyük özen gösterir.

Pek çok erkek, değilse de ideal olarak birlikte olduğu kadınla bir aile kurmak ister. Yani bu bir beyin fırtınası değil. Ancak bir zamanlar birlikte yaşayan bir evcil hayvana sahip olmak, bir kadının gelecekteki çocuklarına, özellikle de bir köpeğe nasıl davranacağını test etmenin harika bir yoludur.

hayvan sevmeyen insan sevebilir mi?
hayvan sevmeyen insan sevebilir mi?

4. Sizinle harika sohbetler yapabilir.

Bu, kadınların fark ettiğinden daha önemlidir ve çoğu kadın bu beceri üzerinde hiç çalışmaz. Genel olarak insanlar olmasa da çoğu kadının sohbet etmek oldukça sıkıcı olduğunu söyleyebilirim. Sübjektif bir görüş elbette, ama en son ne zaman bir kadın sözleriyle seni koltuğuna oturttu? Ya da sadece onunla konuşurken yüksek sesle güldürdü mü? Harika iletişim ve konuşma becerileri, aslında hem erkeklerin hem de kadınların sahip olmak veya geliştirmek için çaba göstermeleri gereken bir şeydir.

Kadınların çok konuşmasından kimse rahatsız olmaz. bu konuda dominant olmasın yeterki
Kadınların çok konuşmasından kimse rahatsız olmaz. bu konuda dominant olmasın yeterki

3. Sizinle ve hayatınızdaki çoğu insanla iyi geçinir.

Bu herkesin sahip olması için iyi bir şey. Onun arkadaşlarıyla arkadaş olmak zorunda değilsin ama partnerinin arkadaşlarına saygı duyduğundan emin olmalısın.

arkadaşlık önemli.
arkadaşlık önemli.

2. Sevecendir ve bundan hoşlanır.

" Sevgili ;" şefkatli, arkadaş canlısı, sevgi dolu, sempatik, sıcak ve özverili olmak demektir. Birine onları sevdiğinizi veya önemsediğinizi söylemek bir şeydir. Birine onu sevdiğinizi veya önemsediğinizi sözlerinizle değil, hareketlerinizle, davranışlarınızla ve jestlerinizle göstermek, tamamen başka bir seviyedir.

Erkekler için İdeal Eş Adayının 11 Özelliğini Sayıyorum

1. Neye ihtiyacın olursa olsun (sadık) her zaman sana yardım eder ve senin için oradadır.

Bir partnerin en güçlü özelliklerinden biri güvenilir, güvenilir, özverili, güvenilir ve dürüst olmaktır. Bir erkek olarak, bir kadın için güçlü olup onun her zaman korunmasını, güvende olmasını ve sevilmesini sağlayarak ona karşı güvenilir olmalıyız. Bir kadın olarak bu, iyi ya da kötü bir erkeğe bağlı kalmak anlamına gelir. İşini kaybetmesi ve başka birini bulması 6 ila 12 ay sürmesi veya sağlığının bir veya iki yıl boyunca kötüye gitmesi dahil. Sadık bir ortak olmak, bir ilişkide yapılacak en güçlü ama en zor şeylerden biridir.

Erkekler için İdeal Eş Adayının 11 Özelliğini Sayıyorum

Sizin için ideal eş aday özellikleri nelerdir? Yorumlarda bekliyorum.

Erkekler için İdeal Eş Adayının 11 Özelliğini Sayıyorum
22
42
Görüşünü yaz
22Kız Görüşü
42Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Hofland7075

  Ailesiyle ilişkisi ve çocukluğu
  İnsanın karakterini çok büyük ölçüde aile yapısı ve çocukluğu şekillendiriyor. Aile ortamı nasıl? Anne- babası arasında anlaşmazlıklar, kavgalar var mı? Ailelerinde problem olan ve bu ortamda büyüyen çocuklar bu travmaları genelde bir ömür boyu taşıyorlar. Bu tarz bir ortamda büyümüş biriyle evlenirseniz ailesiyle ilgili sorunları ara sıra tekrar gün yüzüne çıkabilir.
  Para ile ilişkisi nasıl
  Eş seçiminde de karşınızdaki kişinin para ile ilişkisine kesinlikle bakmanız gerekir. Paraya düşkünlüğü var mı? Varsa neden? Para ile yapmak istediği şeyler neler? Paran onun için bir amaç mı? Yoksa hayallerini gerçekleştirmek için gerekli olan bir araç mı?
  Zorluklar ve destek olmak
  Benimle güzelliğim, param vs. için mi birlikte yoksa her koşulda benim yanımda olacak mı? Bir kaza geçirseniz ve yüzünüz yansa, güzelliğinizi kaybetseniz sizi yine sever mi? Veya felç kalsanız sizin yanınızda olur bakımınızla herhangi bir tiksinme duymadan ilgilenir mi? vs...

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşleri

 • Gizli Üye

  Bunların fazlasını yapmama rağmen karşımdaki insan daha fazla ilgi daha fazla alaka beklediğini söylüyordu ama aynı şeyi kendisi yapmıyordu beni sürekli eleştiriyordu kendinde olmayan şeyleri benim yapmamı bekliyordu bu yüzden bana karşı çok sinirli ve saygısını yitirmişti yani yaranamadım ne yaparsam yapayım düğünüme 1 hafta kala ayrıldım

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
  • Gezigen

   Sen onun için ideal şartları sağlamışsın lakin o seni hak etmemiş. Son anda iyi karar vermişsin.

  • Onun narsist olmasından kaynaklı bir sorun

 • PandaTarot

  Ben Normalde Böyleyim Fakat her insana karşı Bu tarz değilim Karşımdaki Kişiye bağlıdır Bu özellikleri görmek Göstermek Ve Hissedip hissettirmek Eşimde aynı şekilde İnsanlar sevdiklerinin Yanında hoş güzel Alışkanlıklarını ya da kendileri gibi davranırlar Eğer Karşınızdaki afedersiniz ama okuzse Yaban öküzü ise bizde öyle olmalıyız 🥰

  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

2041
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık

  Yorumla
 • aylinkol

  Japonlar böyle bir robot yaptılar galiba. Bu anlattığın tüm özellikler bir arada ancak robotta olur.

  not:

  yemek yapar-temizlik: erkek de yapabilir

  sevdiğin kişilerle iyi geçinir:bu erkeğin annesi veya kız kardeşi olsa gerek. Evlilik düşmanı 2 başlı canavar. Ülkemizdeki boşanmaların %80 ninin nedeni. Tabi bunların her dediğini yapan, dinleyen bir de koca lazım di mi, evliliği bitirmek için :)

  SevdimKatılmıyorum 3 Kişi
  Yorumla
  • Nesliççe

   Harikasın😁😂

  • Erkeğin anneside kız kardeşide, bayandır , annesi zaten babalarının ideal eş olarak gördüğü kişidir, kız kardeşidr bir başkasınındır yani sizinle aynı cinsiyetteler eleştirdiğiniz kişilerinde sizinle aynı cinsiyetten olduğunu unutaraktan yaptığınız saçma bir eleştiri olmuş

 • DreamGhosters

  Hepsi benim için kriter demekle beraber 1,5,7,11 olmazsa olmazlardır bunlar bir kadının ne olduğunu ve ne olabileceğini gösteren en temel kriterlerdir. Onlardan yola çıkarak diğerlerinin var olup olmadığı bile kararlaştırılabilir.
  Tebrik Ediyorum yalan dolan yağlama cilalama meriçleme olmadan, Erkek olan Erkeğin ideal eş olarak görebileceği Kadınlardaki aradığı özellikleri yazmışsın.

  Yorumla
 • Illecebrous

  İdeal eşi (kadını) ancak ideal bir koca orrtaya çıkkartır. Ayrıca bunlar her kadın erkeğin sahip olması gerekn özellikler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Ladypapesku

  Yemek temizlik vs kişiselleştirmeyin şu işi ,, erkeğin hoşuna gidebilir ,, ama tam tersi kadının hoşuna gider yani :)

  Yorumla
 • denklem2a

  Bunun kadinlar icin olani da var mi usta? Hani "erkeklere es olmak" istemeyenlerde olabilir :D

  Yorumla
 • Laviniyasu

  Aynı şeyleri bir kadında erkekte arar. kim böyle biri istemez ki

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Yüksekhayat

  Kendimi övmek gibi olmasın ama hepsi bende var 😁

  Ama karşımdaki kişiye %90 bağlı

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Filiz_38

  bu özelliklerin hepsinin toplandığı kadın yok bence :)

  SevdimYardımcı 4 Kişi
  Yorumla
 • SymrnaCity

  Güzel çalışmanız için teşekkür ediyorum. Ellerinize sağlık. ...

  Yorumla
 • MecaziAdam

  Boyle birini haketmek icin boyle biri olmak olmak lazim

  Yorumla
 • KırıKMerdane

  Erkek veya kadın fark etmez bu saydıkların her 2 taraftada olmalı

  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  En iyi anlaştığın ve aşkı hissettiğin kişiyi bulmak en iyisi bence

  Yorumla
 • Deniz163

  Kesinlikle hem kadınlarda hem erkeklerde ilişkinin yürümesi için gerekli hepsi ama en önemli madde bence karşılıklı sevgi aşk saygı ve çekim

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Dumanseven

  Beni anlatmışsın ama ben evliyim😂

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • delaporta044

  Vallaha abi okurken yoruldum umarım gelecekte ki eşim beni sever.

  Yorumla
 • nirhamm

  O kadar güzel anlatmışın ki

  Sevdim 2 Kişi
  Yorumla
 • ecemsiz

  Sadakat herzman sart

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Benimolsadecebenim

  Hepsi çok doğru parametrelerdir.

  Yorumla
 • SevmekGuzel007

  Tamamen katılıyorum 👍

  Yorumla
 • Daha Fazla (41)
YÜKLENİYOR...