Aşk Acısından Kurtulma Yöntemleri!

AyYıldız0110

Herkese merhaba!

Bugün sizlere aşk acısından kurtulmak için yöntemler anlatacağım. Aşk acısı mı çekiyorsunuz? Ümitsiz ve umutsuz olmayın!

Aşk acısından kurtulmak mümkün, imkansız değil.

Aşk Acısından Kurtulma Yöntemleri!

Sevgilinizden mi ayrıldınız? Aşk acısı mı yaşıyorsunuz? Bu durumdan kurtulmak çok da zor değil unutmayın her şey sizin elinizde unutmakta dahil insanın eskiyi eskide bırakmasını bilmesi lazım eğer insan eskiyi eskide bırakamazsa geçmişinde takılı kalır.

Aşk Acısından Kurtulma Yöntemleri!

Geçmişte takılı kalmamak için geçmişte yaşadığınız ilişkileri unutmak gerekiyor unutmak çok kolay olmasa bile zamanla bir insanı unutabilirsiniz zaman her şeyin ilacıdır çünkü siz geçmişi geçmişte bırakırsanız geleceğinize daha çok ve daha iyi bir şekilde odaklanabilirsiniz şimdi ise sizlere bu bencemde aşk acısından kurtulmanın yollarını açıklıcam hadi o zaman başlayalım.

1. Onu özgür bırakın

Eğer onu ayrılmanıza rağmen seviyorsanız onu özgür bırakın dönmesi için zorlamayın uğraşmayın ayrılsanız bile onu serbest bırakmasını bilin.

2. Kendinizi affedin

Bu ayrılık için kendinizi suçlu ya da hatalı hissediyorsanız bunu için kendinizi suçlamayın hatalı bulmayın unutmayın ki bu ayrılık bile olsa her işte vardır bir hayır o yüzden kendinizi af edin.

3. Bir devrimci olun

Aşk bir düşman değildir o yüzden aşka hiç bir zaman kapılarınızı kapatmayın karşınıza yanlış ya da yanlış insanlar çıkmış olabilir ama bunu hiç bir zaman unutmayın ki doğru insanla her şey çok güzel olacak.

4. Açınızı yaşamaktan çekinmeyin

Ayrılık açınızı yaşayın içinizde kalbinizde aklınızda ne varsa atın gitsin .

5. Hesaplaşmayı bırakın

Kendinizle ve ayrıldığınız insanla hesaplaşmayı bırakın her şeyi zamana bırakın ve bu duruma alışmaya çalışın.

6. Kendinizden sorumlu olun

Siz kendinizden sorumlu olun eğer kendinizden sorumlu olursanız hiç kimse sizi kolay kolay üzüp kıramaz unutmayın ki herkes gibi sizinde mutlu olmaya hakkınız var kimsenin sizi üzmesine izin vermeyin her insan çok değerli kıymetli ve önemlidir.

7. Gelecekten korkmayın

Yaşadığınız ilişki ayrılıkla sonuçlandı diye gelecekten korkmayın sonuçta her şey olacağına varır geleceğe dair endişeniz korkunuz olmasın geleceğiniz konusunda gerilmeyin gergin olmayın.

8. Umudunuzu yitirmeyin

Hayatınızda her ne olursa olsun olumlu ya da olumsuz her zaman umutlu ve ümitli olmasını bilin bir kapı kapınırsa bir diğer kapı açılır.

9. Kimseyi kendinizden daha çok sevmeyin

Hiç kimse sizden daha önemli kıymetli değerli değildir bu hayata en çok kendinize değer önem kıymet verin kendinizi mutlu edin en önemlisi ise kendinizi sevmekten hiç bir zaman vazgeçmeyin.

İşte bu bencemde bu kadar iyi günler dilerim.

Aşk Acısından Kurtulma Yöntemleri!
25
6
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
25Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

 • Barış_LonelyForever

  Teşekkürler güzel bir bence yine

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık iyi paylaşım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

623
 • Redamancy-4

  Bazen bir şeyleri çekmek gerekir kurtulmak olarak bakmamak lazım

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • onur26vw

  Ellerinize sağlık, güzel bir yazı olmuş; ama bu kriterlerin hiçbiri bana uymuyor. Malum bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı ve olmayan aşkın acısını çok çekiyorum. Buna çözüm bulamıyorum. Bunca kişiden destek almaya çalışsam da, kimse bana zerre kadar yardımcı olmuyor. Arkadaş ortamım türlü bahanelerle aşkı bulmama fırsat vermedi. İçim sürekli uzak illere (İzmir, Antalya) firar etme girişiminde.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • BALAT34

  Aşk acısını atlatmanın yolu, onu atlatmaya çalışmamaktan geçer. Bir sarmaşık gibi dolanır insana kurtulmaya çalıştıkça. Rutininizi değiştirin ve kendinize zaman verin yeterli. Acı çekmek dünyanın sonu değil, insana yaşadığını hissettiren bir duygu. Sadece biraz sevimsiz ve zorlayıcı o kadar. Dramatikleştirip, anormal ve hastalıklı bir kafada olduğunuzu düşünmeyin. En doğal ve en insani acılardan biridir. Aşk acısı çekmeyen üzülsün asıl...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Herseyin ilacı zaman olduğuna inanıyorum zaten gerçek sevgiyse bitmiyor değilse bitiyor ve tarihin tozlu sayfalarına gömülüyor kimse unutulmaz değil yani

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • osiossi

  Birde eklemek gerewkirse. Eski Aski unuttut´racak birini bulun ( bu Zor ama Imkansiz degil. BENCE )

  Katılmıyorum 1 Kişi
  Yorumla
  • Kimsenin duyguları ile oynamaya gerek yok bu çok yanlış bir düşünce ve davranış kimsenin günahına girmeyin insanlar sizin oyuncağınız değil onlarında duyguları ve düşünceleri var

 • Furki0922

  👏👏👏👏👏👏

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • umo4411

  👌👌👌👌👌

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • cemmmm111

  👌👌👌👌👌👌

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • blackayee

  Her şeyi zamana bırakmak en iyisi

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • can8776

  Başarılı

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Sedar5433

  👏👏👏👏👏

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Daha Fazla (9)
YÜKLENİYOR...