İlişkinin Ayrılığa Doğru Gittiğini Gösteren İşaretler

AyYıldız0110

Herkese selam!

Bugün sizlere bir ilişkinin ayrılığa doğru gittiğini anlamak için bazı yöntemler açıklayacağım. Bu Bence'm de böyle olacak.

İlişkinin Ayrılığa Doğru Gittiğini Gösteren İşaretler

Çok güzel giden bir ilişkiniz mi vardı? Ama bu aralar hiç bir şey yolunda gitmiyor mu? Dikkat edin, siz farkında olmadan ayrılık çanları çalıyor olabilir.

İlişkinin Ayrılığa Doğru Gittiğini Gösteren İşaretler

Her şey yolunda gibi de gözüküyor olabilir ama ya aslında içten içe hiç bir şey yolunda değilse tam tersi her şey ters gidiyorsa ve ilişkinin biteceğine dair ortada sinyaller varsa... O zaman hadi başlayalım!

1.Birlikte vakit geçirmiyorsanız

Sevgiliniz ile birlikte bu aralar çoğunlukla birlikte vakit geçirmiyorsanız herkes kendi kabuğuna çekilmiş bir durum da ise hayatınızda ki kişi birlikte eğlenmek gezmek için planlar yapmıyorsa sizden daha çok arkadaşları ile birlikte vakit geçiriyorsa ayrılık vakti gelmiştir.

2.Gelecekten konuşmuyorsanız

Eskisi gibi gelecekten söz etmiyorsanız gün içinde hiç gelecek günlerinizden bahsetmiyorsanız siz gelecekten konuşmak isterken karşı taraf gelecekten konuşmak istemiyorsa ne zaman gelecekle ilgili konu açtığınız zaman konuyu değiştiriyorsa gelecekle ilgili konuşmamak için türlü türlü bahaneler buluyorsa karşı tarafın aklında ayrılık düşünceleri vardır.

3. Anlaşamıyorsanız

Bir ilişkide sağlıklı bir iletişim kurmak için anlaşmak insanların birbirini anlaması dinlemesi sağlam ve doğru düzgün bir ilişki için oldukça çok önemlidir eğer ortada anlaşmazlıklar varsa bu aralar hiç bir şekilde anlaşamıyorsanız ayrılık zamanı gelmiş demektir.

4. Yeterince çaba göstermiyorsanız

Her iki tarafta ilişkiyi yoluna koymak için çaba göstermiyorsa uğraşmıyorsa emek vermiyorsa o ilişki zaten artık çoktan bitmiş demektir.

5. Ayrı olduğunuz zaman daha mutluysanız

Hayatınızda ki insanla vakit geçirmediğiniz zaman arayıp mesajlaşmadığınız zaman ayrı ayrı vakitler geçiriyorsanız o ilişki zaten siz farkında olmadan bitmiştir.

6. Eski yaşadığınız günleri özlüyorsanız

Eskiden yaşadığınız güzel günleri mi özlüyorsunuz artık eskisi gibi güzel mutlu günleriniz yok mu daha çok sıkıcı üzgün mutsuz günleriniz mi var ayrılık kapıyı çoktan çalmış bile.

7. Belirsizlikler çoğalıyorsa

Hayatınızda ki kişinin duygularından eskisi kadar emin değilseniz kafanız da şüpheler varsa kafanız karışıksa hayatınızda ki insanın hareketlerinden davranışlarından emin değilseniz ayrılık vakti çok yakın demektir.

8. Her zaman sinirli oluyorsanız

Yaşadığınız ilişkide çoğunlukla sinirlimisiniz yüzünüz hiç gülmüyor mu mutlu mu değilseniz yaşadığınız ilişkide durmadan sinir mi oluyorsunuz ayrılık geliyor demektir.

9. Her konuda olumsuz olursa

Hayatınızda ki insan konuştuğunuz her konuda olumsuz mu konuşuyor davranışları hareketler ide mi olumsuz hiçbir konuda anlaşamıyorsanız sizi her konuda olumsuz karşılıyorsa ufukta ayrılık var demektir.

Evet bu Bence'm de bu kadar iyi günler herkese.

İlişkinin Ayrılığa Doğru Gittiğini Gösteren İşaretler
23
7
Görüşünü yaz
7Kız Görüşü
23Erkek Görüşü

En İyi Erkek Görüşleri

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

721
 • Tmrsmls

  Evet tam bundan dolayı ayrıldım bu belirtilerin hepsi vardı ayrılıyorum diyince bi yanda uzaylı görmüş köylü gibi baya şaşırdı felan filan jddj

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • haticess482

  farklı bir bence olmuş ama yazdığın maddelerin çoğuna katılıyorum. Bunlar eğer taraflardan birinin çok büyük bir sorunu yoksa ve gerçekleşiyorsa ilişkinin kalmadığı anlamına geliyor. ancak zorlayıcı bir durumdan geçen insana anlayış göstermek gerek

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • CounterOffensive111

  Çiftlerin üçüncü bir kişinin yanında birbirlerine laf sokması olabilir.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • LALOGLAN

  Uzatilmamasi gerek aslinda.. son dakikalara hic birzaman vakit ayirmayin.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Talentedhands

  Aklına gelen bi şeyi söylemeye üşeniyorsan, konuşmayı yük olarak görüyorsa, sürekli itirazlar tartışmalar

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • _vertebra1

  mantıklı

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Furki0922

  👏👏👏👏👏👏👏...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • cemmmm111

  👏👏👏👏👏...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Alihan443

  Güzel ve doğru

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Daha Fazla (8)
Kizlar Soruyor'da hem kızlar soruyor, hem erkekler soruyor!

Kendi görüşünü eklemek için aşağıdaki butona hemen tıkla!

YÜKLENİYOR...