Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri!

AyYıldız0110

Selam herkese bugün sizlere hangi erkek tiplerinden uzak durulması gerekiyor onları açıklayacağım. Bu Bence'm de bu şekilde olacak.

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri!

Sonradan pişmanlık yaşamamak için hayatınıza alacağınız kişi oldukça önem taşıyor o yüzden hayatınıza birisini alacağınız zaman dikkat etmeniz gereken unsurlar var üzülüp kırılmamak için yaşayacağınız ilişkinin sağlıklı ve mutlu yaşamak için doğru seçimler yapmanız gerekiyor.

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri!

İlişkinizin devam etmesi için ve uzun sürmesi için doğru insanı hayatınıza almak için şimdi sizlere hangi erkek tiplerinden uzak durulması gerektiğini anlatıcam o zaman başlayalım.

1. Özgüvensiz

Kendisine bile hayrı olmayan hayatlarında hiç bir zaman hiçbir an başarılı olamayan bu insanlar özgüvensiz oldukları için hiçbir kimseye hayırları dokunmaz hem güçlü hem suçlu oldukları halde üste çıkmak için karşı tarafa suç atarlar.

2. Cimri

Sizi hiç bir yere götürmemek için bahaneler uydururlar ya da bir yere gittiğiniz zaman para olduğu halde cüzdanım evde kaldı diye yalan söyleyip parayı size ötetirler para vermekten ve para harcamaktan kaçınırlar.

3. Kaba

Kendini bilmez bir şekilde konuşan kaba sapa hareketleri davranışları olan konuşurken kaba konuşan sizleri kıracak üzecek bir şekilde konuşan erkeklerdir.

4. Ana kuzusu erkekler

Ana kuzusu erkekler annelerinin sözünden çıkmazlar anneleri ne derse ne söylerse onu yapıp ederler sizi dinlemek yerine annelerini dinlerler onlar için hayatta anneleri ne derse o olur.

5. Bencil olan erkekler

Sergilediği davranışlar ve hareketleri ile size bencilde davranan erkekler sadece ve sadece kendilerini düşünürler konuştukları zaman düşünmeden etmeden bencil bir şekilde konuşurlar.

6. Maço

Maça olan erkeklerde iri yarı saygısız kaba sapa konuşan erkekler görgüsüz bir biçimde düşünmeden etmeden patavatsız bir şekilde konuşurlar.

7. Aşırı kıskanç erkekler

Kimi insanın çok kıskanılmak hoşuna gidebilir bu durumu sevip bu durumdan bazı insanlar memnun olabilirler ama aşırı kıskanç olan erkekler sizi boğar sıkar ve sizi daraltır.

8. Kısıtlayan erkekler

Her yaptığınıza ettiğinize sizi her türlü her açıdan kısıtlayan bir erkekle birlikte olup bir ilişki yaşarsınız o ilişki sizi mutlu etmek yerine mutsuz eder bu tür erkek tipleri sizin herşeyinize karışır hayatınıza müdahale eder.

9. Sürekli haklı olduğunu savunan erkekler

Sizin haklı olduğunuzu bile bile kendini haklı çıkarmak için susmaz elinden gelen her şeyi yapar tartışma kavga olumsuz ya da kötü bir durum yaşasanız bile siz haklıda olsanız kendini haklı gösterir.

10. Sınırlarını bilmeyen erkekler

Bu erkek tipleri susulması gereken yerde susmazlar susmak yerine konuşmaya ortalığı karıştırmaya devam eden erkek tipleridir.

Evet bu Bence'm de bu kadar iyi günler dilerim.

Bir İlişkide Uzak Durulması Gereken Erkek Tipleri!
24
7
Görüşünü yaz
7Kız Görüşü
24Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

623
 • IAmarPresterAen

  Ülkede çok az erkek kalıyor bunların dışında sağlam analiz olmuş emeğinize sağlık iyi bence

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • kafkefsago

  Valla millet afedersin genel olarak şu uzak durulması gereken tiplere düşüyor genelde. Sadece kızlar için değil erkekler için de geçerli. Bu yüzden insanlar artık o uzak durulması gereken tiplere dönüşmeye başlıyorlar çünkü uzak durulmamasi gereken tiplerin sevilmedigini düşünmeye başlıyorlar, buna sartlaniyorlar. Ayrıca güzel bence olmuş, başka ekleyebileceğim bir şey gelmedi aklıma diğer benceye yazdığım görüşler dışında yok. Onlar burası için de geçerli.

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
  • Kimi insan öyle yapacak bir şey yok nerde serseri kaba kişiler var onlara gidiyorlar kendilerini bile bile mutsuzluğa sürüklüyorlar ne buluyorlar böyle kişilerde anlamış değilim çok teşekkür ederim bu arada

  • kafkefsago

   Valla ben de anlamıyorum. İnsanlar sırf bu yüzden daha serseri, üzen tarza dönüşüyor. Buna sartlaniyorlar. Rica ederim😇😇

  • Allah öyle insanları benden uzak tutsun Amin

 • dikenliyıl

  Allah razı olsun aydınlattığin için bazı kelimelerin anlamlarını karıştırıyordum çok iyi geldi teşekkürlr

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Barış_LonelyForever

  Harika bir bence ama türk kızları tamda bu erkeklerden hoşlanır. gerçek sevgiyi istemezler

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • starboy20

  sizi küçük düşürecek davranışta bulunma potansiyeli barınanlar...

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Aysegul5341

  Peki bunu nasıl anlayabiliriz? Bazıları farklı davranıyor

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Laita123

  Çok teşekkürler bilgi için

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • heyybenesra

  Ellerine sağlık 🙂

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Yüce_Türk

  7 ve 8. Özellikleri barındırmaktan gurur duyuyorum

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • senol67671

  Basarili 👏👏

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Furki0922

  Ellerine sağlık

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • efso7776

  Teşekkürler... Muhteşem

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • umo4411

  Teşekkürler yaa

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • cemmmm111

  👏👏👏👏👏👏... ya

  Sevdim 1 Kişi
  Yorumla
 • Daha Fazla (9)
YÜKLENİYOR...