Senden Hoşlanan Biri Seninle Çıkmak Zorunda Mı?

Gubazi

"Senden hoşlansalardı, seninle vakit geçirmek için zaman ayırırlardı."

Senden Hoşlanan Biri Seninle Çıkmak Zorunda Mı?

Bu çoğu durumda doğru olabilir. Ancak, bir kişi senden “hoşlanıyorsa” mutlaka seninle çıkacağı anlamına gelmiyor. Belki genelde durum böyledir, ama bir düşünün. Biriyle gerçekten hoşlandınız ve yine de onunla çıkmanın kötü bir fikir olup olmadığını anlayacak kadar akıllı olabileceğiniz birçok durum vardır.

Belki de erkenden önemli bir uyumsuzluk görecek kadar akıllısın. Belki başka birçok önceliğiniz vardır ve birisiyle çıkarsanız gerçekten önemli olan bir şeyden ödün vermeniz gerektiğine inanırsınız. Belki de eski bir sevgiliyle yaşadığın olumsuz bir durumdan hala kurtulamıyorsun.

Senden Hoşlanan Biri Seninle Çıkmak Zorunda Mı?

Bir kişi "çok meşgulüm" deyip başka bir şey söylemiyorsa, muhtemelen ilgilenmedikleri için böyle söylüyordur diyeceğim. Ama durumları hakkında belirli ayrıntılar sağlarlarsa ve size daha önce anlattıklarıyla tutarlı görünüyorsa, bunun farklı bir hikâye olma olasılığı vardır. Bu durumda senden hoşlandıkları sonucuna varabileceğini söylemiyorum, ama bu aslında senden hoşlansalar bile seninle çıkmamaları için iyi bir neden olabilir.

Demek istediğim, insanlar temelde sanki biri seninle çıkmamayı seçerse, bu senden hoşlanmadıkları veya seni çekici bulmadıkları anlamına geliyormuş gibi davranıyorlar. Belki bu doğrudur ve bu noktada devam etmek ve diğer seçeneklerinize bakmak hala önemli olsa da, onlardan etkilenseniz bile biriyle çıkmamayı seçmenin olası alternatif açıklamaları ve nedenleri kesinlikle vardır.

Senden Hoşlanan Biri Seninle Çıkmak Zorunda Mı?

Sonuç; senden hoşlanan biri seninle birlikte olmak zorunda değil aynı şekilde senin de hoşlandığın biriyle birlikte olmak zorunda değilsin.

Senden Hoşlanan Biri Seninle Çıkmak Zorunda Mı?
5
8
Görüşünü yaz
5Kız Görüşü
8Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • babefunda

  İnsan psikolojisinde temel davranış durumlarından biri kişilerin herhangi bir problemleri olmadığı takdirde kendilerini iyi hissettikleri yerde olmak için çaba sarfettikleridir. Bunun yanı sıra beden dili de okendisini ele verecek bir davranıştır. Eline sağlık çok güzel bir noktaya değinmişsin

  Sevdim 1 Kişi
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • վ0Ӏմղվ0ӀϲմՏմ61

  Bu durumda akılcı davranmak, karşı tarafın her davranışı ölçüp biçmek lazım.
  Detaylı bir incelemede beden dili çok şey anlattığı fark edilebilir.
  Çok güzel bir anlatım oldu. Yazı çok hoşuma gitti. Ellerine sağlık. Sanırım devamı gelecek gibi.

  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

47
 • IAmarPresterAen

  Emeğinize sağlık

 • Dougles

  Hoşlanıyor ama sevgili olmuyorsa o zaman kızın başka seçenekleri vardır ve en iyi şekilde değerlendirmek için doğru zamanı bekliyordur. Sonuç olarak bir erkek böyle bir kızı umursamamalı ve işine gücüne hayatına ve daha taze güzel kızlara yönelmelidir.

 • Mrtol1453

  ay aman Allah korusun her hoşlananla çıkmam gerekseydi... korkutucu. d

 • enjoy907

  Hayır zorunda değil tabi ki plotonik sevmek belki de sevmenin en güzel yanı öyle eşsiz bir yere koyarsın ki baktıkça aşık olursun

 • aaa18638

  guzel bi anlatim olmus

  Sevdim 1 Kişi
 • yalnızkurt39

  Hayır değil tabi ki

 • Kayserilikobra

  Yok demeli insan

 • ozgekızıl

  tabiki

 • Mordigo

  Benden kimse hoslanamaz ben evliyim 🤗

 • EE_Naber

  Hayır çıkmak zorunda değil

 • Gizli Üye

  Hayır değil

YÜKLENİYOR...