İlişkide Yara Bandı Olarak Kullanıldığının 5 İşareti!

AʟʟᴀʜıɴKᴏᴍᴜɴɪꜱᴛɪ

Herkese merhaba :)

Bugün sizlere hayat kurtarıcı bir konu aktarıcam. İlişkiler üzerine bir çok Bence paylaşımında bulundum. Özelden gelen mesajlar doğrultusunda çok güzel geri dönüşler aldım. Bugün ki kaleme alacağım konu "yara bandı olduğunun işaretleri " olacak. Evet, dilerseniz başlayalım. :)

Eski Sevgili İzlerine Dikkat Edin!

Eski sevgili
Eski sevgili

İlişkinizin ister başı olsun, ister ortası olsun farketmez. Konuşmalarında sık sık eski sevgilisinden bahsediyorsa bu büyük tehlike. Unutamadığını, hala ondan kalan izleri taşıdığını gösterir bu.

Evet evet öyleymiş! Bir arkadaşımda öyle derdi veya biz daha önce bu mekana gelmiştik bir arkadaşımla gibisinden gizli tutulur daha çok. Aslında o biri denilen kişi eski sevgilidir.

Kıyaslamalar Popülerdir!

Kıyas
Kıyas

Tartışma veya kavga anında genelde kıyas yapılır. Sen böylesin ama o böyle değildi. Sen beni sevmiyorsun, eski sevgilim çok severdi tarzında cümleler kurulur. Bunlar sizin yara bandı olduğunuzu göstermekle birlikte, ilişkinizin ve sizin yıpranmanıza sebep olur.

Kıskandırma Çabaları Olmazsa Olmaz!

Kıskandırma çabası
Kıskandırma çabası

Çevresinde ki insanlara mutlu olduğunu, hayatına birini aldığını, biri tarafından sevildiğini göstermek için kullanırlar sizleri bazı insanlar. Özellikle topluma girince sarılmalar, elimi tut demeler olmazsa olmazlardır.

Efkarlanmak Önemli Bir Sinyal

Efkarlanmak
Efkarlanmak

Oturursunuz bir ortamda başbaşa. her şey çok iyidir, güzeldir belki o an. Duygusal bir aşk şarkısı çalar ve ağlamaya başlar. Elini sigara paketine götürür, bir dal sigara yakıp derin bir nefes çeker. İyi misin sorusuna cevap vermez, dalıp gider uzaklara. Sebebi aslında açık ve nettir. Bunuda alt başlık olarak değerlendirebiliriz.

Tahammül Sınırları Olmaz

Tahammülsüzlük
Tahammülsüzlük

Sizi yara bandı olarak kullanan insanların tahammül sınırları yoktur. Çok çabuk sinirlenir ve hatta gözden çıkarabilirler sizi. İlişkinin güzel, iyi yönlerini yaşamak isterler yalnızca. Tartışma, polemik olduğu zaman tipik cümleler kurarlar. "Beğenmiyorsan git daha iyisini bul o zaman, ben buyum" cümlesi çok kullanılır. Dikkat etmekte fayda var.

Yeni Bence paylaşımlarımda görüşmek üzere.

Hoşça kalın KScanlar...❤️

İlişkide Yara Bandı Olarak Kullanıldığının 5 İşareti!
36 Görüş