İlk Buluşmada Yapılan, Fakat Yapılmaması Gerekenler!

AʟʟᴀʜıɴKᴏᴍᴜɴɪꜱᴛɪ

İlk buluşmalar çok önemlidir. İyi izlenim bırakmak gerekir. Gerek kılık kıyafetlerle, gerek konuşmalarla karşı tarafı etkilemek gerekir. Tabi ki bir çok kişinin ilk buluşmalarda yaptığı popüler hatalar var. Biraz onlara değinmek istedim.

Dikkat: Bu Bence hayat kurtarır!

Ölümcül Soru: Nereye Gidelim?

Nereye gidelim sorusu
Nereye gidelim sorusu

Genelde çiftler sözleştikleri yerde buluşur, yürümeye başlar. Tam o sırada erkek can alıcı soruyu sorar! Ee, nereye gidelim? Kadının iç sesi elinin körüne der ama sen bilirsin cevabı alınır genelde. İlk buluşma günü nereye gideceğimizi, neler yapacağımızı önceden planlamak gerekir. Aksi halde karşı tarafın gözünde çok antipatik birine dönüşebilirsiniz!

Dekolte Erkeği Huzursuz Eder!

Dekolte giyim
Dekolte giyim

İlk buluşma günü geldiğinde bazı kadınlar panikler. Bol makyaj, dekolteli bir kıyafet ile buluşma noktasına gider. Erkeğin kendisini beğenmesini ister ama erkek çevrede ki bakışlardan rahatsızlık duyar. Bu sebeple ilk buluşmada daha sade, dikkat çekmeyecek kadar dekolteli giyinmekte fayda var.

Başkasını Anlatma, İnsanı Darlama!

Sıkmak
Sıkmak

Buluşma günü bir yerlerde otururlar. Konuşacak konu gelmez akıllara o anın heyecanından. Kadın başlar kuzeninden bahsetmeye. Benim kuzende şurada çalışıyor, sen orayı biliyor musun? der. Hayır, yanlış yapıyorsunuz işte bu noktada. Sadece sizden bahsedin, kendinizden bahsedin.

İlk Buluşmadan Hayırdır Ya?

Yakınlaşmak
Yakınlaşmak

İlk buluşma günü geldiğinde benim eve gidelim, arabada oturalım tarzı cümleler kurmayın. Daha ilk buluşmadan karşı tarafla yakınlaşma kurmayın. Bu hem ilerleyen haftalarda zarar olarak döner size, hemde karşı tarafın aklında birtakım soru işaretleri yaratır. Kimseye kendini obje olarak görme saçmalığını tattırmayın lütfen.

Temiz giyinin, sevdiğinizi sohnet esnasında dinleyin, aklınızı uçkurunuzdan çekin, kaliteli vakit geçirip bir şeyler yiyip için. Geri kalanı çorap söküğü gibi gelir.

Yeni Bence paylaşımlarımda görüşmek üzere.

Hoşça kalın KScanlar... ❤️

İlk Buluşmada Yapılan, Fakat Yapılmaması Gerekenler!
1
2
Görüşünü yaz
1Kız Görüşü
2Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • Ewmres
  Ya chat şeyden nefret ederim. Direk her şeyi soranlardan. Abi bi bırak zamanla tanışalım veya başımıza bir olay gelsin ben sana onu zevkli zevkli anlatiim. Ne böyle hemen her şeyi soranlar. Başka konu kalmıyo. Biraz sabır ya
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

11
 • IAmarPresterAen
  Güzel bence olmuş
 • Rynineat11
  1.
  asla ama asla lahmacuncuya gidip o lahmacunun içine tonlarca soğan koyup sakın o lahmacunu sarımsak sosu katmayın bunu ben yapmıştım
  Sevdim 1 Kişi
  • Alsahim124

   Bu kadar doğal olanı buldukda... 🙂🙂

YÜKLENİYOR...