Eski Sevgiliyi 4 Adımda Geri Döndürme Yolları!

AʟʟᴀʜıɴKᴏᴍᴜɴɪꜱᴛɪ

Sebep belki sendeydi, belki ondaydı. Ayrıldınız, her şey bitti dedi. Tabi ki bu senin için çok zor, çok özlüyorsun. O olmadan yaşamak, nefes almak çok ağır geliyor. Evet, tahmin edebiliyorum! Peki sadece 4 adımda onu geri döndürmek istemez misin? Cevabın evet ise bu Bence tam sana göre. Hadi başlayalım!

İletişim Asla Kurmayacağız!

Sıfır iletişim
Sıfır iletişim

Kesinlikle mesaj atmayacağız. Hali hazırda bizden uzaklaşmış olan biri var zaten. Bizim yapmamız gereken mesaj atmamak, aramamak. Eğer bunları yaparsak karşı tarafın aklında soru işaretleri oluştururuz. Ulan acaba birini mi buldu, neden aramıyor bu beni? demeye başlar. İçi içini kemirir durur. Ayrıca sizi özlemeye başlar. Bu sebeple iletişim asla kurmayın.

Tarzınızı Değiştirin!

Tarzını değiştir
Tarzını değiştir

Sevgili olduğunuz dönem mini etek giymenize mi karışırdı? Takım elbise giymenizi mi kıskanırdı? Saçınızı boyamanızı istemez miydi? Evet, bunların hepsini yapma zamanı! Birlikteyken istemediği her ne varsa yapıyorsunuz canlarım. Bunları gördükten sonra deliye dönecektir, merak etmeyin.

Sakin Kalmak Çok Önemli!

Agresif
Agresif

Öfke nöbetleri, kardeşim buraya gelecek ulan muhabbetleri olmamalı. Öyle acıklı sözleri indirip hikayeye atmak, WhatsApp durumunda Müslüm baba dinlemek yok. Sinirlenip beni nasıl terkedersin demek yok. Sakin kalıyoruz, elimi salladam ellisi moduna giriyoruz. Bunu yapamıyorsanız bile öyleymiş gibi davranın canlar. Tek seçeneğinizin o olmadığını, daha iyilerini hakettiğinizi ona hissettirin.

Paylaşım yapmayın demiyorum arkadaşlar. Konsere gidip resim çekilin, yediğiniz bir meyve tabağını paylaşın, komik film kesitleri paylaşın! Ama asla yukarıda bahsettiğim türden paylaşım yapmıyoruz canlarım.

Sosyal Medya Hesaplarınızdan Engellemeyin!

Eski Sevgiliyi 4 Adımda Geri Döndürme Yolları!

Eğer engelleme toplarına girerseniz çok yanlış bir harekette bulunmuş olursunuz. Karşı tarafa verdiğiniz izlenim çok farklı olur. Beni terkettiğin için o kadar kızgınım ki engelledim seni veya ben sürekli seni kontrol ediyorum, çevrimiçi oluşunu izliyorum, kendime engel olamıyorum. Bu sebeple seni engelledim tarzında bir izlenim verirsiniz. Yapmanız gereken hiç bir şey olmamış gibi hayatınıza devam etmek.

Yukarıda belirttiğim maddeleri 14 gün boyunca uygulayın. Sabırlı olun, önyargılarınızdan arının. Umarım gönlünüzden geçtiği gibi olur her şey.

Hoşça kalın.. :)

Eski Sevgiliyi 4 Adımda Geri Döndürme Yolları!
62 Cevap