Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

SmellSmoke

Merhabalar.. İlişkilerin olumlu yanları olduğu kadar olumsuz yanları da var elbette.. Her ilişki mutlu başlayabilir ama gidişatları ve finalleri konusunda o kadar şanslı olamıyoruz.. Yanlış zamanda yanlış insanla olduğunuzu gösteren emarelerin üzerinde durmak istedim bu yazımda.. Umarım faydalı olur..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Seni seviyorum derken ne kadar samimiyiz.. Gerçekten ve güzel seviyor muyuz.. Sevginin anlamı gerçekten nedir.. Tüm bunları sorgulamamıza sebep olan birçok olay yaşıyoruz hayatımız boyunca.. Peki senin yanlış zamanda yanlış insanla olduğunu gösteren ve senin tüm bunları sorgulamana sebep olan davranışlar neler..?

Başarını ve hayatınla ilgili olumlu gelişmeleri takdir etmiyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Hepimiz başımıza gelen olumlu bir haberi hayatımızdaki insanla paylaşmak ve onun da bizim sevincimize ortak olmasını isteriz elbette.. Fakat işler her zaman planlandığı gibi gitmeyebiliyor.. Terfi aldığın bir günün sonunda bunu hayatında ki insanla kutlama planları yaparken kendini korkunç bir kavganın içerisinde buluyorsan, yanlış yerdesin.. Seni gerçekten seven ve değer veren biri asla bundan rahatsız olmaz aksine senin yanında olup neşenin katlanmasını sağlar..

Sadece beni dinle modundaysa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Hayatının merkezinde olmak istiyor ve senin başka insanlarla konuşup onlardan herhangi bir konuda fikir almanı asla istemiyorsa kesinlikle baskıya boyun eğmemelisin.. Bu tarz düşünce yapısına sahip insanlar sadece kendi fikirlerinin doğru olduğuna inanmışlardır ve senin de buna göre yaşamanı isterler.. O yüzden kaç..

Kimsenin seni sevemeyeceğini söylüyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Sürekli sana seni seviyorum diyen insan, herhangi bir tartışmada delirip '' sen bir hiçsin, seni benden başka kimse sevmez '' gibi söylemlerde bulunuyorsa oradan uzaklaşmanda fayda var demektir.. Sana gerçek anlamda sevgi duyan biri seni değersizleştirmeye çalışmaz.. Bu psikolojik şiddetin türlerinden biridir aynı zamanda..

Tartışma esnasında güç uyguluyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Bazı kadınlar maalesef şiddetin dozuna önem veriyor bu çok üzücü.. Yani çevremde bile ''ne olacak ki sadece kolumu sıktı ya da itikledi'' gibi cümleler kurup şiddeti basite indirgiyorlar.. Bu durum kendinize olan saygınızı kaybetmenize sebep olacak ve karşınızdaki insana da daha fazlasını yapmak için ortam sağlayacaktır.. Asla izin vermeyin ve uzaklaşın..

Mental olarak sana korku veriyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Hayatındaki insanın senin bazı düşünce ve eylemlerine ne tepki vereceğini asla kestiremediğin için korkarsın ve istediğin şeyleri yapamazken, onun istediklerini yapar hale gelirsin.. Bir nevi kukla olursun.. Fikirlerini özgürce paylaşamaman, o ortamdan uzaklaşman gerektiğinin işaretlerindendir..

Seni kontrol etmek istiyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Kendin olarak başlarsın ilişkiye ve her şey normal gidiyor gibi görünürken birden bire, neden o giysiyi giydiğin, neden o küpeyi taktığın, neden o kişiyle diyalog kurduğun kısacası her hareketin sorgulanır hale gelir.. Seni sen yapan tüm özelliklerin birden göze batmaya başlar ve değiştirilmeye çalışılırsın.. Elbette hayatımızdaki insan için bazı alışkanlıklarımızda ya da yaşam tarzımızda bazı değişiklikler yapabiliriz ama bunu karşı tarafın baskısıyla değil kendi isteğimizle yapmalıyız.. Bu tarz bir baskı varsa yanlış insanlasın üzgünüm..

Aynı fikirde olmadığınızda senin hasta olduğunu ima ediyorsa..

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri

Senin paranoyak olduğun izlenimi yaratırlar ve kendinden bile şüphe duyan bir hale gelirsin.. Mental olarak bazı olayları senin kafanda kurduğun fikrini sana empoze ederler yani manipüle edilirsin.. Bu şartlar altında size kendinizi bu denli kötü hissettiren biri varsa hayatınızda sizce ne yapmalısınız..? Ben olsam '' Haklısın sen de aslında yoksun, ben uydurdum'' der çeker giderdim.. :)

Bir Bence'min daha sonuna gelmişken, herkese teşekkür eder keyifli geceler dilerim.. Umarım hayat doğru zamanda doğru insanları çıkarır karşımıza.. :)

#smellsmoke

Yanlış Zamanda Yanlış İnsanla Olduğunun İşaretleri
10
6
Görüşünü yaz
6Kız Görüşü
10Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

 • Ummtşşş
  Şu anlattığın insan tipinden soğudum 😄
  Emeğine sağlık minnoşum 😘
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Erkek Görüşü

 • Pulsarr
  Eline emeğine sağlık yine güzel bir bence olmuş :)
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

59
 • OjeliKadın
  Şahsen böyle bir durumda zaten ondan kopmaya ve ilişkiyi farklı şekilde yönlendirmeye başlıyorum. Sonuç olarak herkes kendi yoluna... Emeğine sağlık 🌺
  • SmellSmoke

   Teşekkür ederim canım 🖤🌺

 • wiosnna
  Çok güzel bir bence. Bunların hiçbirini yapmayan birini kaybetmenin acısını hissettim bir an. Doğru kişiydi belki de dedim.
 • Akrep-Bir_Adam
  O güzel parmaklarına sağlık gerçekten çok güzel ve keyifle okudum 😊🌹🌹

  Böyle güzel bir paylaşım için teşekkür 😊
 • ωιтcнєя
  Efendim merhabalar,

  Bu ara büyük bir ilham geldi sanırım. Bu güzel benceleri yazan parmaklarınız dert görmesin. Harika bir içerik yine..
 • cxzehraa
  3 aydır konuşuyoruz, 2 ay kadar önce ortak tanıdıgımız bir yakınımızı kaybettik birlikte o acı süreci atlattık 1 aydır sevgiliyiz yalnız ortaokuldan beri uzaktan tanıyorum ortak arkadaslarımızdan sizce sağlam bir temel oluşturmak için ne yapmalıyız? Bu arada eski sevgililerimden en büyük farkı 3 aydır asla ciddi bir tartışma birbirimizi üzme vs yaşamadık.
 • Caki3535
  O yanlış insanì tanìmak zaman alıyor. Ve zaman geçincede anlıyorsun bitiriyorsun. Kimse müneccim değil yani tanımak insanì zaman alan bir konu.
 • kgnctn
  doğru benceler ama bu kadar da keskin değil yani böyle bir dünya yok
 • Serenia
  Güzel olmuş bebeğim. Eline sağlık.
 • Hayalperest7898
  Bilgiler için teşekkürler 😊🌼
 • Fasting
  Kalemine saglik...
 • ByExrian
  Bazen Doğru insana geç kalmış olabilirsin.
 • YeşilGözlün
  Ellerine sağlık
 • Ank1982
  Ticari kayıp ortak olduğum zaman
 • sozdemir
  Güzel bilgiler teşekküler
YÜKLENİYOR...