Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

Triggerr

Çevrenize baktığınızda ilişkilerin ortalama ömrünün 6 ay gibi kısa bir süre olduğunu hepiniz fark etmişsinizdir. Bu durumun başlıca sebeplerinden bir tanesi, bu dönemlerdeki kişilerin uzun soluklu ilişkilerden korkması ve kişiyi yıpratacağını düşünmesidir.

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

Böyle bir düşünce içerisinde olan bireyler, uzun soluklu ve tutkulu ilişkilerden ziyade, kısa ve vakit geçirici ilişkileri tercih ederler. Bende bugün sizlere, uzun soluklu ilişkilerin insanı yıpratmayacağını ve sırları öğrenildiğinde daha güzel haller alacağını anlatmak istedim. Lafı fazla uzun tutup sizleri sıkmadan hadi konumuza geçelim.

Zıtlıklar

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

Her ne kadar halk arasında "Zıt kutuplar birbirini çeker" söylemi kullanılsa da tamamen yanlış bir düşüncedir. Sadece ilişkinin başlarında büyülü olan gözler bu zıtlıkları sorun etmeyecektir ve ileride aşılabileceğini düşünecektir. İlişkinin ilerleyen zamanlarında bireyler, zıtlıklara katlanamayacak ve karşı tarafı değiştirmeye çalışacaktır. Bu değişim çabaları her iki tarafı da yoracak ve ilişkiyi yıpranmış bir şekilde sonlandıracaklardır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için, zıtlıkları kabul etmeyi öğrenmeli ya da eş seçimini doğru bir şekilde yapmalısınız.

Özgürlüğü Kısıtlama

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

İlişkinin başlarında hiçbir şeyi sorun etmeyen bireyler, ilişki ilerledikçe kişi üzerinde baskılar kurup karşı tarafın özgürlüğünü kısıtlamaya çalışmaktadır. Bu kısıtlanma karşısında yıpranan bireyler, kendilerini bir an önce ilişkiden çıkarıp özgürlüğe kavuşmak isteyecektir. Böyle bir mağduriyet yaşamamak için, ilişkinin başlarında size uygun olmayan durumları dile getirmeli ve alınan cevaplar doğrultusunda ilerlemelisiniz.

Saygı, Sevgi ve Hoşgörü

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

Bireyler, ilişkilerinde karşı tarafın düşüncelerine saygı duymaz ve yapılan yanlışları çözmek yerine görmezden gelirlerse ilişki kısa süre içerisinde bitecektir. Bireyler birbirlerinin düşüncelerine saygı duymadığı taktirde, iki tarafta tartışma çıkarmak için birbirinin hatalarını kollayacak ve tartışma çıkarmak isteyecektir. Çıkan bu tartışmalar içlerinde olan sevgiyi bitirecek ve ilişkinin son bulmasına sebep olacaktır. Bu tür durumları yaşamamak için karşınızdaki kişiye ve onun düşüncelerine saygı duymayı öğrenmelisiniz.

Bireysel Özgürlük Alanı Ve Beklenti Düzeyi

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!

İlişkinin başlarında çiftler, her şeyi birlikte yapmak isteyecek ve beklentilerini yükseltecektirler. Bu durum kısa vadede mutluk getirse de uzun vadede mutsuz bir ilişkiye sebep olacaktır. Bunun sebebine gelecek olursak, kişiler her anlarını birbirleriyle geçirdikleri için beklentileri yüksek olacak ve özgürlük alanları kısıtlanmış olacaktır. İlişkinin ilerleyen zamanlarında sıkılan çiftler, birbirlerinin beklentilerini karşılayamayacak ve sadece katlanılan bir ilişki olarak sonlanana kadar devam edecektir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için, ilişkilerinizin başlarında iki tarafında özgürlük alanını ihlal etmemeye özen göstermelisiniz.

Anlatacaklarım buraya kadardı, umarım sıkılmadan okumuşsunuzdur. Şimdilik hoşça kalın ve kendinize iyi bakın :)

#triggerr

Uzun Soluklu Ve Tutkulu İlişkinin Gizemli Sırları!
3
1
Görüşünü yaz
3Kız Görüşü
1Erkek Görüşü
Kapat

En İyi Erkek Görüşü

 • Duman_61
  İnsanların kimseye saygıya kalmamış. Güveni kalmamis
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • persordinary
  İyi yazılmış
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

20
 • Sine_
  Güel yazmışsınn
  • Sine_

   Güzel** shshsh

 • seelleeennnk
  İşimize yarayacak tşkkk
YÜKLENİYOR...