Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Whisky_Chocolate

Çok aşığız ve onsuz nefes alamıyoruz. Aşkın ölçüsü ne olursa olsun bir kadın için vazgeçilmez erkek yoktur. Sadece zor vazgeçilir vardır. Bizi vazgeçirmeye itecek davranışlara hadi gelin birlikte bakalım :)

Bahanelere sığınan ve kılıf uyduran erkek

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Her yaptığının bahanesi vardır. Bir hata yaptığı zaman hemen arka planda kılıfı hazırdır. Karşında biraz şirinlik, biraz mahcubiyet konu kapanır.

Yalan söyleyen erkek

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

En sinsi, en tehlikeli erkek tipi. Hayatları yalan bu insanların. Her durumda kaçış olarak sığındıkları yalanı yakaladığında sana uzaylı muamelesi yaparlar. Sen yalanın kelime anlamını açıklamak zorunda kalırsın. Hiç farkettirmeden konuyu kapatırlar ve sen ne olduğunu bile anlayamazsın.

Timsah gözyaşları

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Patır patır dökülen yaşlar ne kadar inandırıcı dimi?Yahu yalan kesinlikle yalan.Daha önce çok karşılaştım bu durumla. Sıyrılamayacaklarını anladıkları an hemen gözyaşına sarılıyorlar.Ne olur affet, ben sensiz nefes alamam. Ee G*ber o zaman :) Gerçekten tiksindirici bir durum.

Verilen sözlerin tutulmaması ve oyalama

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

En ayar olduğum madde bu aslında. Erkeksin sen kadın gibi kıvırmak neyine? Söz verildiği zaman tutulur. Köşeye sıkışınca affet birdaha yapmam diye yalvaran adam sözünü tutmuyor ve oyalıyor. Vazgeçilir olmanın ilk maddesidir bu. Çünkü yalan vardır, güven kırılır, saygı sınırı aşılır.

Senden asla vazgeçmem

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Bunu söylersen net sahtekarsın işte. Herkes herkesten vazgeçer. Ya daha iyisini bulursun ya da tahammülün biter vazgeçersin. "Seni bir süre daha sevebilirim" bak bunu söylersen inandırıcı olabilir ama vazgeçilmezim hadi ordan :)

Empati kurma yoksunu erkek

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Gelmişsin kaç yaşına sana empatinin anlamını mı açıklayalım? Derine inme arkadaşım kendini benim yerime koyarak duygularımı anla işte. Ama yok bu erkeklerin %80 yok. Bunu çözemezsin ilişkilerin hep ayrılıkla sonuçlanır. Çünkü bizi anlamayan, yaşadığımızı hissetmeyen bir erkek sadece zaman kaybıdır.

Hatalarını görmezden gelip senin hatanda eleşti yağmuruna tutan erkek

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Pardon ya biz senin hatanı konuşuyorduk.Haksızdır ama kendi hatasını görmezden gelir. Sen hata yaptığında da dakikalarca ültimatom çeker. Şu durumu yaşayıp sevdiği adamdan soğumayan kadın görmedim.

Ben anlamadım

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Ben anlamadım sen neden kızdın? Ben anlamadım şimdi sorun nedir? Ulan bir şeyleri tek başına anlayacak zekan yoksa ne yapayım ben senin gibi g*rizekalıyla?Direkt ayrılık sebebi. Hiç bekleme yapmaya gerek yok. Ömrün yetmez anlatmaya. Anlatsanda anlamaz zaten.

Kendini geçmiş ilişkinle kıyaslayan erkek

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Kusura bakma ama orda duracaksın işte. Sen benim yaşanmışlığımı sürekli önüme getiremezsin. Bu kadar mı acizsin? Özgüvenin nereye gitti? Bir erkeğin bir kadının geçmişiyle kendisini kıyaslaması iğrençtir. Kadına hakarettir, saygısızlıktır. Eski sevgilisiyle yarış haline giren erkek özgüvensizdir ve acizdir. Biraz sabredip anlayışla karşılamaya çalışsak bile ilişkiyi sona götüren nedenlerin arasında çok önemli bir yeri vardır.

Kadınlar zor sever, benimser ama çok kolay vazgeçer.Duygularına dokunamadığın ve sürekli üzdüğün bir kadın için hiç olman kaçınılmazdır.Bu yüzden kendinizi vazgeçilmez zannederek kadınların sabrını zorlamayın.Kadın vazgeçmek isterse düzelmeniz, mükemmel bir insana dönüşmeniz hiçbir anlam ifade etmez. Geçmiş ola...

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!

Böyle yalnızlığa mahkum olmamak adına yalandan uzak durun, saygı duyun, empati kurun, geçmiş ilişkilere takılıp kalmayın, haksız olduğunuzda kendinizi affettirin, hata yapmayı alışkanlık haline getirmeyin...🌺

Kadınları Ayrılığa İten Erkek Davranışları!
15
5
Görüşünü yaz
5Kız Görüşü
15Erkek Görüşü

Bi’Bot Seçimi

Çok Süper Görüş
 • VivaDaCoulpe
  İnsandan insana göre değişmeyen bazı sorunlar vardır (cinsiyet demiyorum)
  Yalan (erkek kabul edebilir, kadın etmez)
  İlgisizlik (kadın daha fazla etkilenir, erkek o kadar gereksinim duymaz)
  Bahanelere sığınmak (insanı olduğu gibi kabul ederseniz bahaneye sığınması beklemesini, hataları ile beraber sevilmez mi insan)
  Empati (yaşanan bir örnek vereyim, o zaman ki eşim dolabın kapağını bir anda açıp başıma vurmuştu, sesimi çıkarmadım, normaldir dedim. Ama aynı kapağı ben açtığımda ayağına değdi diye kıyameti kopardı. Buradan da kadının bazı şeyleri büyüttüğünü görebiliyoruz)
  Dış güçler. Erkek çoğu kişiyi ilişkinin gidişatına karıştırmazken, kadın karıştırır ve o kişiler yüzünden ağızlarının tadını bozar
  Maddi sorunlar. Erkek bu problemi kadına mümkün olduğunca yansıtmamaya çalışırken, çoğu kadın bunu eşine ve çevresine yansıtır.
  Sevgisizlik. Bunun adı aslında birlikte yaşama alışmaktır. Sıradanlaşmaktır. Sürekli aynı sevgiyi de görse bir süre sonra sıradanlaşır ve sen beni sevmiyorsun sorunu olur.
  Alkol. Ağzıyla içmeyi bilmiyorsa, sohbeti alkole meze yapmıyorsa, kimse içmesin zaten.
  3. Kişiler. Karakteri zayıf olan kişi dışarıdan göreceği basit bir ilgiye kapılıp zarar verir ilişkiye.
  İş yorgunluğu. Herkes kendi çalıştığını, kendi yorgunluğunu görür, ona göre sadece kendi çalışmıştır ve kendi yorulmuştur. Karşısındaki kişi yorgun değildir.
  Çocuk varsa, ortak karar alıp o kararlar doğrultusunda çocukları bğyütememekte en büyük sorunların başında gelir.

  Sevginin devam etmesi için, olduğu gibi kabullenmek ve empati kurup dürüst olmak yeterlidir. Sevgi bitse bile saygı ile ilişki yürür. 50 yaşına gelince saygı ile karşı karşıya oturup iki insan konuşabilir ama sevgi 50 yaşından sonra çok işe yaramaz veya cinsellik. Bunlar zaman içinde yaşanmış olması gerekmektedir. Ha sevgi devam ederse daha da güzel olur bu da ayrı bir birleştiricidir
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • alicee_xyz
  "En ayar olduğum madde bu aslında. Erkeksin sen kadın gibi kıvırmak neyine?" nasıl bir cümle, nasıl bir cinsiyetçilik? Bir erkeğin kadın gibi davranması aşağılayıcı bir durum mu veya "verilen sözlerin tutulmaması ve oyalama" kadınlara has bir durum mu? Nereden tutsam elimde kalıyor, sene olmuş 2021 hala örümcek ağları ile uğraşıyoruz.
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

414
 • Maidetta
  O kadar bence yazdım o kadar bence okudum. İlk defa okurken pür dikkat kesildiğim bir benceye şahit oldum. Ellerine sağlık ❤️
  • Umarım kendinden bir şeyler bulmamışsındır aşkım 😁

  • SHİNKO

   Bizzat kendini bulmuştur 🤣🤣🤣 onu diyecektim ki sen yazmışsın yani 😂

  • 🤣 Hahahah yaa uğraşma benim ponçiğimle uslu bir adam o kıyamam hiç kırmaz, üzmez beni

  • Hepsini Göster
 • Cottoncndy
  Ben söyliyim, lafta seviyorum diyip icraata geçmemek, pasiflik, ertelemek, ilgisizlik, gorusememek

  Şimdi ısıtmak için dünyayı yaksanız nafile tşkk
 • gecekusum3434
  Bir kadının ruhundan önce bedenine dokunmaya çalışan erkek kafadan kaybetmiştir zaten
 • QueimadaGrande
  Ilgisizlik
  Baskı ve Bunaltma
  Yalan yakalamak
  Aldatılma
  Sevilmediğini hissetme sanırım ilk 5
 • Ftyusuf
  Aşırı kıskançlık ve güven eksikliği... emeğine sağlık.
 • CodyCross
  Kadınlar için sebebe pekte gerek yok bazıları bu durumu hayat felsefesi edinmiş.
 • Sadece_Erdem
  Ciddiyetsizlik, çok yalan, gereksiz konuşma, cinsel ilişki köleliği, anlayışsızlık, bide pısırık bi erkekse zaten kadın beklemez
 • ihtiyarolgun
  Bu kadınlara özgü değil. Her iki cins için de geçerli
 • SucukluPatates
  Şiddet, ilgisizlik vs vs
 • kahveligünler_
  Hepsi doğru
 • persordinary
  Çok iyi yazılmış
 • Revesma
  Hepsi de doğru tespitler
 • gizliuye111890
  Aldatmak
 • MutsuzAdamxx
  hiçbirini yapmama ama hep terkdedildim
 • qarizma007
  Sevdiklerini kadınlarına hissettirmemeleri
 • Gizli Üye
  bunlarin hepsini kadinlarin da yapmasi skneoj sninzk
 • Gizli Üye
  Snop tavırlar
 • Gizli Üye
  bakımlı erkekten düzgün kaliteli kadınlar asla vazgeçmezkaliteli olmayanlarda benim ilgi alanıma girmiyor zaten
YÜKLENİYOR...